آریزونا coronavirus موارد در حال حاضر فراتر 1K با 20 مرگ و میر

آریزونا موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, در حال حاضر تعداد بیش از 1000 با 20 شناخته شده مرگ و میر, شماره جدید ارسال شده توسط Arizona Department of Health Services در روز دوشنبه نشان می دهد.

کل شناسایی موارد در آریزونا است 1,157 با توجه به آخرین وضعیت آمار و ارقام با هر یک از دولت در 15 استان ها در حال حاضر ضبط حداقل یک مورد.

که افزایش تایید 238 مورد و یا 26 درصد از یکشنبه.

روز یکشنبه دولت گزارش 919 شناسایی موارد و 17 شناخته شده مرگ و میر.

از بعد از ظهر یکشنبه Pima County ثبت شش مرگ و میر مربوط به COVID-19. Maricopa County تا به حال پنج و Coconino County, دو, با توجه به وب سایت های مربوطه. Navajo County اعلام کرد یک مرگ به علت COVID-19 روز یکشنبه.

ماریکوپا شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارائه اطلاعات دقیق تر در آن موارد. دولت پایگاه داده را نشان می دهد شهرستان 690 موارد در حالی که این شهرستان می گوید: 689. از 689 این شهرستان اعداد نشان می دهد:

  • تایید موارد افزایش 143 از یکشنبه به دوشنبه.
  • اکثر این موارد در 381 موارد یا 55 درصد مرد هستند.
  • سه نفر در زیر سن 18 سالگی باید آزمایش مثبت است.
  • افراد 18 تا 39 را تا 35 درصد از موارد مثبت و به دنبال آن مردم 40-59 سال در 33 درصد و افراد بالای 60 سال سن در 32 درصد است.
  • هجده درصد یا 122 موارد بستری هستند.
  • هفت درصد یا 46 موارد در واحد مراقبت های ویژه. این تعداد شامل هر موردی است که در ICU در طول بیماری خود را در این شهرستان می گوید.
  • احتمال بستری یا در ICU با سن افزایش می یابد. از کسانی که سن 18-39, 15 بیمارستان بستری شد و پنج نفر در ICU. برای افراد 40 تا 59 35 نفر در بیمارستان بستری شدند و 13 نفر در ICU. در میان کسانی که بیش از سن 60 وجود دارد 72 بستری و 28 در ICU.
  • پنج نفر کشته شده اند.

به گزارش روز دوشنبه دولت, به روز رسانی, در میان دیگر استان ها Pima County تا به حال 187. Navajo County تا به حال 88 موارد در حالی که Coconino تا به حال 71. Pinal County تا به حال 64 Apache County تا به حال 17, Yavapai County تا به حال 15, Mohave County, هفت, Yuma County شش Cochise County تا به حال چهار و Gila شهرستان یکی بود.

La Paz, Santa Cruz and Graham County هر دو شناسایی موارد. Greenlee شهرستان در جنوب شرقی آریزونا در حال حاضر ثبت یک مورد. این شهرستان در سال گذشته به ثبت یک مورد. آن را تا به حال 35 آزمون تکمیل دولت داشبورد نشان می دهد.

دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز یکشنبه که در آن COVID-19 داشبورد افزایش یافته بود. دولت قبلا ارائه شده تنها یک دامنه محدود از این موارد است. داشبورد جدید فراهم می کند یک مطلب جامع از دولت تعدادی از موارد شکستن آن را توسط تعداد موارد در هر هفته سن و جنس است.

توزیع موارد به نظر می رسد چین با تعدادی از آزمایشات انجام می شود. برای مثال این گروه سنی با بالاترین درصد از موارد کسانی که در سنين 20 تا 44 همچنین گروه سنی که تا به حال ترین تست.

اکثر COVID-19 آمده تست منفی دولت داشبورد نشان می دهد تنها 6 درصد از آزمون به آینده مثبت است.

در هفته گذشته در سطح جامعه گسترش رفت و از متوسط به “گسترده” به عنوان ذکر شده در دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت. جامعه گسترش این معنی است که بیمار تا به حال هیچ سابقه سفر به مناطق مختلف جهان تحت تاثیر کروناویروس جدید و همچنین تا به حال شناخته شده در تماس با هر کسی که با آن آلوده.

دولت در بخش بهداشت و درمان سایت در حال حاضر می گوید که دولت و آزمایشگاه های خصوصی را به اتمام 16,759 آزمون COVID-19.

تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد. مردم باید گزارش مشکل در گرفتن آزمایش به عنوان بهداشت حرفه ای مقابله با سردرگمی بیش از که به آزمون و کمبود منابع.

دولت جدید صادر راهنمایی در تست در مارس 25 به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه گفت: آنها باید “در نظر گرفتن از بین بردن این تشخیصی ابزار از جعبه ابزار خود و مدیریت بیماران با شرایط تنفسی به عنوان اگر آنها COVID-19.”

در مارس 25 کنفرانس مطبوعاتی, دولت, سلامت, مدیر دکتر کارا مسیح گفت که اگر عفونت همچنان در زمان, سرعت, بیماری خواهد اوج در ماه آوریل و بستری شدن در بیمارستان را در اوج است.

“آریزونا است که هنوز در مراحل باز کردن آن COVID-19 شیوع و تعداد موارد در درون دولت را افزایش می دهد به طور قابل توجهی” مسیح گفت.

در رزرو ناواهو موارد افزایش به 128 در این آخر هفته با تایید مرگ. مقامات تنظیم مقررات منع رفت و آمد برای ساکنان که می رود به اثر دوشنبه.

“وقت آن است که به یک حکومت نظامی,” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: در طول یک تاون هال نشست به صورت زنده در Facebook. “ما نیاز به کم کردن مردم به سفر در اطراف ما ملت است.”

یکشنبه, 128 موارد در رزرو ناواهو عبارتند از شهرستانهای استان در سه ایالت: 59 در Navajo County, 17 در آپاچی شهرستان و 23 در Coconino County در آریزونا; 15 در San Juan County, هشت در McKinley شهرستان و یکی در Cibola شهرستان در نیومکزیکو و پنج در سن ژوئن کانتی در ایالت یوتا است.

حکومت نظامی خواهد بود از 8 p. m. به 5 صبح شروع مارس 30. هیچ جزئیات در مجازات های مربوط به نقض مقررات منع رفت و آمد شده اند ارائه شده است. حکومت نظامی مانع ضروری کارکنان سفر به و از کار می کنند اما آنها باید اسناد و مدارک.

خبرنگاران BrieAnna فرانک Shondiin نقره و ماریا Polletta کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im