آریزونا دانشجویان می خواهید به تغییر چگونه آنها مدرج به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مختل همه چیز

هیچ چیز همان است که برای آریزونا دانشجویان آن را به عنوان یک ماه پیش به لطف COVID-19.

بیشتر نقل مکان کرد و از خوابگاه. کلاس های خود را به نقل مکان کرد آنلاین. آزمایشگاه و هنرهای نمایشی کلاس در حال حاضر شباهت کمی به حالت عادی.

اما یک چیز تغییر نکرده است, حداقل در برخی از کالج ها: آنها هنوز در حال مدرج.

آریزونا دانشجویان عضو یک گروه کر از دانش آموزان از سراسر کشور در لابی خود را در مدارس برای جلوگیری از درجه بندی آنها را در یک سنتی نامه مقیاس این ترم. به جای آنها درخواست برای تصویب و یا شکست سیستم.

آن را سخت به اندازه کافی برای مدیریت اختلالات عمده ناشی از COVID-19 بدون نیاز به نگرانی در مورد نمرات آنها استدلال می کنند. در حال حرکت به کلاس های آنلاین به ارمغان می آورد مشکلات خاص خود را دارد, بیش از حد, به عنوان برخی از افراد به طور معمول نیاز به در فرد دست عناصر که اصلا ترجمه خوبی به ویدئو.

پاس/خرابی درجه بندی اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دریافت هر یک از P برای تصویب و یا F برای شکست به جای آن از یک استاندارد A-F نامه نمرات. دانش آموزان در حمایت از این درجه بندی گزینه می گویند این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها یاد بگیرند که مواد مورد نیاز به اندازه کافی و بدون اضافه کردن در فشار نامه نمرات.

تلاش های خود را به دست آورده اند کشش در کشورهای دیگر به عنوان برخی از کالج ها را به پاس/خرابی درجه بندی بعد از دانشجو دادخواست به دست آورد بخار.

اما تا کنون تلاش های دانش آموزان در دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه آریزونای شمالی نیست و موفق به متقاعد کردن مدیران. دانشگاه آریزونا, اما, است که اجازه می دهد دانش آموزان به درخواست پاس/خرابی درجه بندی استادان ،

استدلال به نفع پاس/خرابی درجه بندی با تمرکز بر چگونه دانش آموزان ممتاز تر از پس زمینه به احتمال زیاد کرایه بهتر و بدون تغییر است. همه دانش آموزان باید به آب و همه گیر اما برخی از درآمد خود را از دست داده و پدر و مادر خود را از دست داده اند درآمد. برخی از همین حالا باید خانواده و شبکه های ایمنی به سقوط. برخی در حال تلاش برای پیدا کردن یک محل امن برای اقامت و یا مواد غذایی سالم بخورید. برخی از آنها بیمار شدن و یا اعضای خانواده خود هستند. برخی اصلا قابل اعتماد دسترسی به اینترنت است.

این نمایشگاه حرکت به نمرات کردن جدول در حال حاضر آنها می گویند.

“این دانش آموزان است که ممکن است به خانه که در آن آنها نمی باید مناسب و معقول دسترسی به اینترنت و یا آنها نگران به پدر و مادر خود را و بسیار نگران در مورد آنچه قرار بود اتفاق می افتد برای بقیه جهان کسانی هستند که دانش آموزان که در حال رفتن به بسیار محروم گفت: Alejandro Urbina, یک جوان 19 ساله دانشجوی سال دوم افتخارات دانش آموز, تحصیل در رشته مهندسی هوا فضا در دانشگاه ایالتی آریزونا.

“اند و بسیاری از آنها از وجود دانش آموزان است که ممکن است خود را دریافت نمی 4.0.”

چه آریزونا دانشگاه ها انجام می دهند

در ASU چند دادخواست اینترنتی آغاز شده توسط دانشجویان از دانشگاه به تغییر کلاس به یک پاس/خرابی گزینه به جای نامه نمرات و یا به درخواست یک منحنی. تا کنون این دانشگاه نشده budged.

Urbina رسیده به شهردار ، معاون شهردار و رئیس جمهور. او همچنین به فردی اساتید.

در یک ایمیل و پاسخ به Urbina, معاون شهردار فردریک کوری توضیح داد که ASU بیشتر تکنولوژی و تجربه برای کار آنلاین نسبت به دیگر دانشگاه ها است. او گفت که در کلاس های مهم به دانشجویان, کارفرمایان و برنامه های تحصیلات تکمیلی. نمی شود آن را به بالا و دستیابی به دانش آموزان به موسسه پاس/خرابی گزینه های کوری نوشت.

“به جایزه هر کس انجام در A, B, C یا D سطح یک درجه از عبور ناعادلانه است به کسانی که اکسل در کلاس های خود را و می تواند در نهایت قابل توجهی زیانی به دانش آموزان با آرمان برای مدرسه فارغ التحصیل دانشکده حقوق دانشکده پزشکی و یا تلاش های دیگر که در آن نمرات بازی نقش مهمی در رقابتی پذیرش” کوری ایمیل به Urbina گفت.

دانشگاه پاسخ رسمی تصریح این نکته که نامه نمرات مهم هستند و نمی شود آن را به از بین بردن آنها.

“دانشکده مسئولیت دارند که سازگار و عادلانه و کافی فرصت برای دانش آموزان برای نشان دادن تسلط بر محتوای دوره” ASU سخنگوی کتی Paquet گفت. “این را می توان در یک محیط آنلاین. در طی این انتقال از آموزش دانشکده ممکن است تنظیمات را به تکالیف و فعالیت های ارزیابی و آنها را موظف به دانش آموزان بگویید چگونه تسلط ارزیابی می شود و مورد بررسی قرار گرفت.”

دانش آموزان باید در برقراری ارتباط با اساتید و اگر آنها نیاز به امکانات رفاهی با مهلت و یا تغییرات دیگر در کلاس Paquet گفت.

“ما درک می کنیم تنش COVID-19 وضعیت اما تغییر سیستم درجه بندی است نه عمل ما معتقدیم باید در این زمان مناسب” او گفت:.

علاوه بر این در حالی که COVID-19 است “تشدید موقعیت های استرس زا” برای دانش آموزان, بسیاری از برخورد با “مشابه تنش قبل از COVID-19,” Paquet گفت. این دانشگاه در حال کار با دانش آموزان به طور مداوم برای رسیدگی به هر گونه مسائل آنها ممکن است تجربه و گفت: ارومیه به عنوان انطباق به عنوان امکان پذیر است, او گفت:.

ASU قانون مدرسه است “از قبل موجود سیاست” است که اجازه می دهد تا برای دانش آموزان به درخواست درجه بندی تغییرات از جمله پاس/خرابی گزینه برای هر مشکل رویدادهای زندگی Paquet گفت. کسانی که درخواست بررسی مورد به مورد و بر اساس.

دانش آموزان در خارج از مدرسه قانون همچنین می توانید تجدید نظر در نمرات خود را که در حال بررسی توسط کمیته علمی ،

اما در دانشگاه آریزونا مدیران در حال حاضر اجازه می دهد دانش آموزان به تغییر از یک دوره به پاس/خرابی اگر آنها می خواهند. یک فرد دانش آموز می تواند برای درخواست یک کلاس محسوب می شود به عنوان پاس/خرابی برای آنها تا آخرین روز کلاس یک ایمیل به دانش آموزان از کشيش Liesl مردمی متحده است.

دوره های گرفته شده به عنوان pass/fail خواهد شد نسبت به برنامه های مورد نیاز و دیدار خواهد کرد پیش نیاز مورد نیاز به عنوان طولانی به عنوان یک دانش آموز را بدست آورده نمره قبولی مردمی نوشت.

UA همچنین تغییر سیاست ها برای خروج از کلاس تصرف کلاس و دانشگاهی واجد شرایط بودن ایمیل گفت.

“کل دانشگاه آریزونا جامعه متعهد به موفقیت شما و امیدوارم که این گزینه های اضافی و امکانات رفاهی خواهد به شما کمک کند تمرکز بر تکمیل دوره خود را در حالی که مدیریت از طریق تمام عوامل استرس زا این همه گیر ممکن است باعث” مردمی نوشت.

در شمال آریزونا دانشگاه تصمیم گیری در پاس/خرابی و یا دیگر درجه بندی گزینه ها نشده است ساخته شده است, سخنگوی کیمبرلی Ott گفت: در یک ایمیل.

“بس است در حال حاضر در حال بررسی تمام گزینه های” Ott گفت. “هیچ تصمیم گیری شده است که ما هنوز در بحث و گفتگو با رهبری و اعضای هیئت علمی.”

برخی از کالج ها در حال حاضر تغییر درجه بندی

در فلوریدا سه دانشگاههای دولتی اعلام مارس 24 آنها را تبدیل به پاس/خرابی درجه بندی در پاسخ به دادخواست.

دانشگاه ویسکانسین-مدیسون اعلام کرد در ماه مارس 26 که “وضعیت بی سابقه ای” به نام برای یک پاس/خرابی درجه بندی گزینه است. اجازه می دهد گزینه به معنی علمی سیاست ممکن است مجبور به تنظیم بیش از حد این مدرسه گفت.

“حفظ آموزش و کیفیت دانشگاهیان است و ما بوده است و مهم ترین دانشگاه هدف کوتاه, حفظ سلامت و ایمنی جامعه ما” در این دانشگاه گفت. “به رسمیت شناختن است که زندگی ما شده اند به طور قابل توجهی تحت تاثیر COVID-19 ما درجه بندی و سیاست های اعتباری باید وفق دهند.”

آیوی لیگ مدارس کشور زبده ترین موسسات باید تا حد زیادی به قرار دادن برخی از نوع درجه بندی جایگزین در محل یا به عنوان یک گزینه و یا اجباری تغییر دهید. دانش آموزان در برخی از این دانشگاه در حال حاضر فشار برای “جهانی عبور” که در آن هر دانش آموز می گذرد این ترم. دانش آموزان در دانشگاه ییل به عنوان مثال در حال حاضر پشت یک جنبش به نام “شکست ییل.”

دانشگاه کلمسون در کارولینای جنوبی گفت: تعداد کمی از آن دوره می تواند گرفته شود pass/fail اما در غیر این صورت دانشگاه ها توجه نمی شود یک دانش آموز دادخواست با هزاران امضا.

Aleah گیلاس که آغاز شده Clemson درخواست گفت که او نگران بود در مورد نگه داشتن با مطالبات بودن بنیادی عمده در کلاس های آنلاین.

“من شروع به ابراز نگرانی های من به دوستان من زمانی که متوجه شدم آنها نگران بودند بیش از حد” گیلاس گفت. “من دوستان با اختلال و ناتوانی یادگیری که در حال حاضر مبارزه با یادگیری در کلاس درس و دیگران که هرگز گرفته کلاس های آنلاین و ما نگران آن است که تبدیل به آنلاین منفی تحت تاثیر قرار خواهد (ما) عملکرد تحصیلی.”

کمی زمان برای تنظیم به کلاس های آنلاین

سامانتا Sabbara آغاز شده Change.org طومار خواستار ASU به کلاس بر روی یک منحنی. این درخواست در حال حاضر بیش از 17,000 امضا. حداقل دو دادخواست برای ASU برای رفتن پاس/خرابی بیش از 1000 امضا.

Sabbara یک دانشجوی سال دوم رشته ژنتیک. بسیاری از کلاس های این ترم شدید هستند علوم کلاس با دست بر روی قطعات است که ترجمه و همچنین آنلاین, او گفت:.

ممکن است چند هفته برای هر دو دانش آموزان و اساتید برای دریافت استفاده می شود به فرمت های جدید و بسیار وجود دارد زمان در سمت چپ ترم برای تنظیم, او گفت:.

“ما همچنین باید این ترس از coronavirus و مطمئن شوید که خانواده های ما امن هستند و ما امن” Sabbara گفت. “مردم از دست دادن شغل خود را از مردم نیاز به حرکت از خوابگاه. وجود دارد خیلی بیشتر اتفاق می افتد از کلاس های ما در حال حرکت آنلاین.”

Urbina به ASU مهندسی دانشجو می داند که او دارای امتیازات که همکلاسی های خود را ممکن است. او دارای یک اتصال به اینترنت پایدار. او قادر به حرکت بازگشت به خانواده خود را در خانه فینیکس.

اما او می داند که دیگران که اصلا به اینترنت قابل اعتماد برای کلاس های خود را و یا خانه امن محیط برای بازگشت به.

“آنچه را که قرار است انجام دهید ؟ آنها قرار است برای بازگشت به ASU و استفاده از کتابخانه ؟ ASU می گوید که شما می توانید انجام این کار, اما آیا شما واقعا انتظار می رود دانش آموزان به بازگشت به جایی که آریزونا کانون بیماری شده است ؟ و یا آیا شما می خواهید آنها را به رفتن خارج ؟ من نمی فهمم چگونه ASU می گویند که ما نگران هستید برای ما دانش آموزان, بهداشت و درمان, اما در همان زمان درخواست آنها را به خطر زندگی خود را.”

خبرنگار زو نیکلسون از Greenville, اخبار, بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>