این مدیر سابق از توقیف کشف Creemos آکادمی مجرم جمعه برای شرکت در 2.5 میلیون دلار طرح به باد ثبت نام در منشور بین رفته مدرسه.

هارولد Cadiz, 55, چهره تا 12 و نیم سال در زندان پس از شفاعت گناه در Maricopa County Superior Court به دو فقره جرم سرقت در طول 2016-17 و 2017-18 سال مدرسه. او برنامه ریزی شده بود محکوم مارس 27.

کادیز دومین مدیر از گودیر منشور مدرسه, همچنین شناخته شده به عنوان Bradley آکادمی تعالی به اعتراف به شرکت در این طرح برای فریب دادن دولت فدرال و دولت ها توسط باد در مدرسه ثبت نام توسط صدها نفر از دانش آموزان.

کادیز درخواست تماس برای زندان از 3 تا 12 و نیم سال و تا 7 سال از مشروط شدن.

آریزونا مدارس دولتی هستند و بودجه بر اساس تعداد دانش آموزان معنی هر اضافی دانش آموز یک مدرسه گزارش برای دولت به ارمغان می آورد بیشتر دلار مالیات.

Daniel K. هیوز, رئيس جمهور و مدیر عامل کشف Creemos شد اولین اجرایی در مدرسه به قطع تقاضای معامله با آریزونا دادستانی کل اعتراف به سرقت و توطئه در نوامبر سال 2018 است. او چهره یک presumptive حبس از پنج سال.

مدرسه بسته ژانویه 2018 فقط پس از 100 روز از سال تحصیلی حصول اطمینان از این امر دریافت که مقدار پول دولت که ممکن است قبل از آن بسته شده است.

چند ماه قبل از کشف Creemos آکادمی بسته هیوز داشته باشید منشور هیئت مدیره است که او را به نوبه خود در اطراف از لحاظ مالی و تحصیلی و عدم منشور مدرسه. بررسی منشور هیئت مدیره برای 2013-14, 2014-15 و 2015-16 مدرسه سال داشت مدرسه را برآورده نمی کنند عملکرد مالی خود توصیه.

هیوز اذعان کرده است که در طول 2017-18 سال تحصیلی مدرسه خود را در گزارش ثبت 528 دانش آموزان, اما 453 از آنها جعلی است. در 2016-17 مدرسه گزارش آن را به حال 652 دانش آموزان, اما 191 جعلی بودند.

یک سوم متهم Joann Riojas Vega, مجرم شناخته شد در ژانویه 2019 با کادیز.

دولت منشور مدیره وظیفه تنظیم آریزونا بیش از 500 منشور مدارس ندارد کارکنان به بازدید ترین منشور دانشگاه برای تایید گزارش خود از ثبت نام آمار و ارقام باز کردن درب به آنچه رخ داده است در کشف Creemos.

دفتر دادستان کل مدعی است که به عنوان مدرسه ثبت وگا با توطئه هیوز و کادیز به بیش از گزارش به آریزونا وزارت آموزش و پرورش تعداد دانش آموزان ثبت نام شده.وگا را مورد انتظار است.

قبل از ورود به گناه درخواست Cadiz سرزنش هیوز برای سرقت.

“من در مسائل است که من و من رو به سال زندان به دلیل حرص و طمع” کادیز گفت: در مصاحبه با Arizona Republic. “من در کنار خودم. من زندگی می کنند در عذاب است.”

کادیز اعتقاد است آخرین پیروزی در دادستان کل علامت Brnovich تلاش برای سرکوب آریزونا منشور مدارس که سوء استفاده از بودجه عمومی است.

در ماه جولای Brnovich به حل و فصل با اپراتورهای سان قهوهای مایل به زرد مدرسه مونته سوری, Inc., که در عمل دو منشور-مدرسه و دانشگاه در گیلبرت به بازپرداخت دولت $180,000 پس از استفاده از آن پول در بلیط به حرفه ای, رویدادهای ورزشی و سایر هزینه های شخصی.

Brnovich به نام جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری و Ducey به تصویب قوانینی که ارائه می کنند بیشتر نظارت آریزونا منشور مدارس و به دفتر کار خود با قدرت بیشتر به بررسی پرونده های مدنی.

اما قوه مقننه و رژیم صهیونیستی است. mlb تا حد زیادی رد تلاش برای سخت اصلاحات و بیشتر نظارت از مدارس.

یک نکته در مدارس و یا سایر تحقیقی داستان ؟ رسیدن به خبرنگار در craig.harris@arizonarepublic.com یا 602-444-8478 و یا در توییتر @charrisazrep.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de