آریزونا مدرسه منشور مربی شکایت سابق دانشجویی برای $2M بعد از شکایت در مورد تعلیق

مدیر ورزشی و مربی فوتبال از شرق دره مدرسه منشور است suing یک نوجوان دانش آموز سابق و پدر و مادر خود را برای $2 میلیون و ادعا آنها آسیب دیده و اعتبار خود را با “توهین آمیز و اتهامات.”

غنی ادواردز از رهبری آمریکا آکادمی کوئین کریک مدعی در Maricopa County Superior Court طرح دعوی در دادگاه است که سابق دانشجویی اوان جورج و پدر و مادرش کریس و Kimberlie ساخته شده ادعاهای دروغین در مورد او.

ادواردز مدعی ژرژ غلط او را متهم کرد از نامناسب لمس اوان جورج در علا کوئین کریک پردیس در شکایت پدر و مادر ساخته شده به ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر و ایالتی آریزونا هیئت مدیره برای مدارس و همچنین به Arizona Republic.

در سال گذشته ژرژ گفت: شهرستان و مقامات دولتی و جمهوری اسلامی که ادواردز در سال 2018 را متهم کرده بود که پسر خود را از vaping سپس جستجو او را از جمله قرار دادن انگشتان دست خود را داخل تسمه پسر لباس زیر. هر چند مدیر ورزشی هیچوقت vaping دستگاه, پسر داده شد هشت روز تعلیق.

در کت و شلوار خود را ادواردز خواسته های ژرژ پرداخت $2 میلیون جمع خود ادعای قبلی و صدور یک بیانیه نوشته شده است اعتراف به این که پسر “را در واقع استفاده و پنهان vaping دستگاه در علا پردیس.”

طرح دعوی در دادگاه در اکتبر 2019 در برابر کریس و Kimberlie جورج و در برابر “اوان جورج جزئی کودک است.” او 17 در زمان.

این ژرژ به تازگی آگاه شد از کت و شلوار پس از خدمت در محل اقامت جدید در جنوب کالیفرنیا. آنها ارائه یک کپی از کت و شلوار به جمهوری.

کریس جورج که گفت او گذاشته مارس 23 از خود آن کار در طول COVID-19 بحران گفت: خانواده امیدوار است به استخدام یک وکیل است. او کاهش یافته است اضافی دهید.

طرح دعوی در دادگاه توسط Leo Beus, یک ققنوس وکیل که همچنین نشان دهنده علا. Beus کاهش یافته است در پاسخ به اینکه آیا ادواردز یا ALA, عمومی مدرسه منشور بودجه توسط دولت آموزش و پرورش مالیاتی دلار پرداخت خود را هزینه های قانونی در طرح دعوی در دادگاه. او گفت که اطلاعات ممتاز بود. ادواردز ارجاع سوال به Beus.

Dan بر یک ققنوس وکیل با بیش از 30 سال تجربه در قانون اساسی, استخدام, رسانه های سیاسی و مسائل مربوط به قانون گفت: این بسیار نادر برای یک مدرسه رسمی به شکایت یک دانشجو. و بار اضافه کت و شلوار می تواند در نتیجه یک اثر سرما بر دیگر دانش آموزان در علا و یا خانواده خود را که ممکن است “کمتر احتمال دارد به جلو آمده را به اتهام بدرفتاری.”

او گفت: چون ژرژ گزارش اتهامات به کلانتر و منشور مدیره آنها توسط دولتی امتیاز — مگر اینکه آنها درگیر در کینه توزی و می دانست که به ادعای آنها ساخته شده بودند نادرست است.

“کینه توزی واقعی دشوار است, استاندارد. آنها را مجبور به نشان می دهد با روشن و شواهد قانع کننده که این دانش آموز و پدر و مادر می دانست که اتهامات نادرست” Barr گفت. “تحت بهترین شرایط آن را یک سوء تفاهم بین دو نفر در مورد آنچه اتفاق افتاده است.”

اوان جورج ادعا کرد که او انجام ترفند با دهان خود را که تولید یک پر از هوای مرطوب شبیه بخار از سیگار الکترونیکی. او توضیح نمی متقاعد کردن علا کارکنان.

اوان گرفته شده به دولت ، وجود دارد با توجه به اسناد ثبت شده با دولت منشور مدیره اوان ادعا ادواردز در زمان او را به یک اتاق و جستجو او را به دنبال vape قلم که می شده اند تخطی از سیاست مدرسه.

“او به من گفت که شلوار من و او قرار داده و انگشتان خود را در زیر” گفت: اوان ، “من احساس می ترسم.”

در کت و شلوار ادواردز این را انکار می کند و می گوید که او “به طور خلاصه بصورت تماسهای مکرر پایین اوان جورج تسمه.” او مدعی اوان آگاهانه ساخته شده بیانیه ای نادرست به جای اعتراف به استفاده از دستگاه.

جستجو نیست به نوبه خود یک vaping دستگاه با توجه به سوابق تحصیلی بعد ارائه شده به منشور هیئت مدیره. علا هنوز هم به حالت تعلیق در اوان از مدرسه باعث نمرات خود را به رها کردن با توجه به خانواده است.

خانواده درخواست تعلیق به منشور هیئت مدیره. اما پس از علا ارائه رگولاتور با نوشته پاسخ ابراز مخالفت با این ژرژ ادعای دولت هیئت مدیره منتخب به انجام تحقیقات مستقل.

ادواردز در زمان 2019 شکایت کاهش یافته است به نظر.

دیگر اسناد ثبت شده با هیئت دولت نشان می دهد ادواردز اظهار داشت: در بررسی که از او خواسته دانش آموز به پایین شلوار خود را “3 تا 4 اینچ” و او “بصورت تماسهای مکرر کمر خود را فشرده سازی, کوتاه, که کاهش یافته است.”

ادواردز در طرح دعوی در دادگاه مدعی نظرات ساخته شده توسط ژرژ بدخیم او را در ظرفیت های حرفه ای خود را به عنوان یک مدیر ورزشی و مربی فوتبال.

کت و شلوار می رود می گویند که “در هر مناسبت که در آن ادواردز ممکن است به دنبال اشتغال کاذب و مخرب اظهارات را در رکورد های impugning شخصیت او قضاوت تناسب اندام و صحت به عنوان یک انسان.”

ادواردز در ماه نوامبر گذشته چراغ علا کوئین کریک به 3A آریزونا دبیرستان, فوتبال, قهرمانی, بعد از مدرسه قرار داده شد مشروط برای استفاده از یک پنجم-سال ارشد در طول سال 2017 فصل و در نتیجه جریمه از همه از آن برنده است.

یک نکته در مدارس و یا سایر تحقیقی داستان ؟ رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8478 و یا در توییتر @charrisazrep.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>