پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی زمینه حفاظت از یکشنبه برای جبران خسارات قربانیان سوء استفاده جنسی و در ادامه سراغ ماموریت اما آریزونا نهادهای محلی هستند که متاثر از این.

پیشاهنگی پسر از امریکا مواجه است پرونده های حقوقی توسط چندین هزار مرد که گفت که در حالی که آنها پیشاهنگی آنها مورد آزار جنسی توسط scoutmasters یا دیگر رهبران بیش از 30 سال پیش ایالات متحده امروز گزارش شده است.

گراند کانیون شورای BSA Scout اجرایی/مدیر عامل اندی قیمت آریزونا می گوید نیروهای نظامی و برنامه های تغییر نخواهد کرد.

“ما از نظر قانونی و از نظر مالی مستقل از سازمان” قیمت گفت.

گراند کانیون شورای نظارت 390 واحد های مختلف در سراسر آریزونا خدمت 10,560 جوانان, قیمت گفت. این شورا شامل شش منطقه در سراسر دره: از دست هلندی, Gila River منطقه مرکزی اوج اوج کوه جامعه و سونورا غروب آفتاب با توجه به این شورا ،

او گفت: برنامه, رویدادها, پروژه ها و فعالیت های دیگر در سراسر آریزونا ادامه خواهد داد به عنوان آنها شده اند. محلی سازمان است نه پر کردن برای ورشکستگی.

تمام امکانات و اردو در سراسر آریزونا با بودجه دولتی و متعلق به گراند کانیون شورای اسلامی پس از تشکیل پرونده ورشکستگی نمی خواهد آنها را تحت تاثیر قرار قیمت گفت.

BSA رسمی: سراغ امن تر از آن تا کنون شده است

قیمت گفت: سوء استفاده جنسی, حوادث تاریخی و رویدادهای “90 درصد از آنها اتفاق افتاده است بیش از 30 سال پیش است.”

او گفت که پدر و مادر و پیشاهنگی می دانید سراغ امن تر است در حال حاضر و پیمان امنیتی با امریکا به صورت محلی و در سراسر کشور در حال برداشتن گام برای اطمینان از ایمنی از جوانان خود را.

این مراحل عبارتند از: سابقه کیفری چک پس زمینه در تمام رهبران بالقوه بررسی داخلی شهرستان و در سطح دولت و مدارک و چک مرجع برای تمام رهبران. علاوه بر همه جوانان باید یک برنامه آگاهی و همه رهبران باید اجباری جوانان-حفاظت آموزش. آن است که در حال حاضر اجباری است که همه موارد حفاظت از جوانان تخلفات گزارش شود.

مناطق منحصر به فرد نمی خواهد اظهار نظر در مورد ایمنی مراحل و کارگردانی همه نظرات به قیمت.

قیمت گفت که پرونده ورشکستگی است خوب از پیمان امنیتی برای جبران خسارات قربانیان سوء استفاده جنسی جنایات و ادامه ارائه سراغ برنامه.

“این است که قطعا نامطلوب اخبار, اما آن کمک خواهد کرد که سازمان ملی برای رسیدن به آن اهداف را به حرکت به جلو” قیمت گفت.

آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی را می توان در alyssa.stoney@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im