آریزونا در انتظار نتایج آزمایش جدید کروناویروس موارد گسترش

آریزونا تعداد فرض مثبت و تأييد جدید کروناویروس موارد باقی مانده در شش اما برای تست این ویروس در حال افزایش است.

همانطور که از صبح روز سه شنبه دولت تا به حال مورد آزمایش قرار 84 مردم برای این ویروس که به معنی 28 اضافی آزمايشات انجام شده در روز گذشته است.

پنجاه و یکی از آریزونا آزمون باید دوباره منفی و نتایج حاصل از آزمون 27 انتظار از هفت روز دوشنبه.

شش مورد بوده است یا تایید و یا فرض مثبت — یکی در Pima County دو در Maricopa شهرستان و سه در Pinal County است.

روز جمعه Pinal County, مقامات اعلام کرد که مراقبت های بهداشتی کارگران در 40s خود را زندگی می کند که در Pinal County کار می کند و در Maricopa شهرستان تا به حال آزمایش مثبت جدید کروناویروس است که رسما به نام COVID-19. او در بیمارستان بستری است اما در شرایط با ثبات و انتظار می رود به تخلیه این هفته است.

بود نه سفر به هر منطقه متاثر از COVID-19 و تا به حال شناخته شده در تماس با فرد آلوده. مقامات بهداشت عمومی نمی دانم چگونه او قرارداد این ویروس به همین دلیل است که پرونده او در نظر گرفته شده است اولین نمونه از “جامعه گسترش” در آریزونا — یک مشکل توسعه برای مقامات در تلاش برای مهار این ویروس.

رژیم صهیونیستی. mlb و آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات دکتر کارا مسیح در روز دوشنبه هشدار داد کسانی که در معرض خطر بالا برای COVID-19 به دور ماندن از جمعیت تجدید نظر در برنامه های سفر و انبار کردن داروها و مواد غذایی و لوازم دیگر.

رمان ویروس, علل سرفه, تب, تنگی نفس. هر چند بسیاری از افرادی که قرارداد این ویروس خواهد شد که علائم خفیف آن می تواند منجر به ذات الریه و در برخی موارد مرگ. افرادی که مسن هستند و باید شرایط بهداشتی اساسی در نظر گرفته در معرض خطر است.

در حال حاضر مقامات بهداشت عمومی در حال تمرکز بر تست افرادی که سفر به مناطق متاثر از COVID-19; کسانی که تا به حال شناخته شده است در تماس با فرد آلوده و افرادی که در بیمارستان بستری هستند و با عفونت های تنفسی از هیچ علت شناخته شده. تست دستورالعمل می تواند تغییر بسته به چگونگی گسترش بیماری تکامل می یابد.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im