آریزونا دادستانی کل حل و فصل 11 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر CenturyLink

آریزونا دادستانی کل حل و فصل یک 11 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر CenturyLink به اتهام “فریبنده و تبلیغات ناعادلانه و شیوه های صدور صورت حساب,” مقامات روز دوشنبه گفت:.

CenturyLink یک شرکت که مبادرت به فروش محلی و از راه دور تلفن خدمات اینترنت, خدمات و سرویس تلویزیون است که متهم به عدم اعمال می شود تا $1.9 میلیون دلار تخفیف به آریزونا حساب های مشتریان بین 2013 و 2016.

این شرکت همچنین لازم به دولت پرداخت 7 میلیون دلار و سرمایه گذاری 2 میلیون دلار در “بهبود فیبر نوری زیرساخت ها در مناطق که دفتر دادستان کل تعیین کننده هستند و نیاز” مقامات گفت: در انتشار اخبار.

“این فصل دارای CenturyLink پاسخگو به مشتریان و ارائه خواهد شد قابل توجه فن آوری زیرساخت های سرمایه گذاری برای دولت” دادستان کل علامت Brnovich در بیانیه ای گفت.

آریزونا مشتریان وعده داده شده بود های مختلف “نزدیک تخفیف” به عنوان انگیزه ای برای ثبت نام برای خدمات است که آنها هرگز دریافت, مقامات گفت. شرایط آریزونا رضایت قضاوت خواهد نیاز به CenturyLink به بازپرداخت پول به آن دسته از مشتریان.

مشتریان را تحت تاثیر قرار خواهد دریافت بازپرداخت خود را در حساب های مختلف از 20 دلار به بیش از 1000 $در هر مشتری بسته به وعده داده شده “نزدیک تخفیف.”

CenturyLink خواهد شد تماس با مشتریان که دیگر حساب فعال برای اطمینان از جبران خسارت است. سوال در مورد بازپرداخت باید به CenturyLink.

این شرکت همچنین متهم به “عدم افشای یا حذف شرایط و ضوابط قابل اجرا به مصرف کننده سفارشات — مانند اوایل فسخ هزینه های حسابداری و مدیریت نادرست مصرف کنندگان برای بازگشت تجهیزات و شارژ مصرف کنندگان پس از آنها لغو شده خدمات است.”

قرن لینک گفته قادر به اطلاع رسانی به مشتریان در مورد یک “اینترنت هزینه بازیابی هزینه” یا اختیاری هزینه است که به طور موثر افزایش ماهانه صورتحساب برای مشتریان ثبت نام در شرکت “قیمت قفل” ارتقاء.

حل و فصل خواهد شد نیاز به این شرکت برای جلوگیری از شارژ اینترنت هزینه بازیابی و اوایل فسخ هزینه. CenturyLink نیز باید به طور کامل آشکار همه قوانین و مقررات و شرایط ارسال جهت تأیید در عرض سه روز کسب و کار و تنها اتهام مشتریان مقدار آنها نقل شده.

اگر شما اعتقاد دارم که شما را قربانی مصرف کننده تقلب شکایت با مراجعه به دادستان کل وب سایت و یا تماس با دفتر دادستان کل در ققنوس در 602-542-5763 در توسان در 520-628-6648 یا خارج از ققنوس و توسان مناطق مترو در 800-352-8431.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im