آریزونا دادستان کل هنوز هم مبارک با پیشنهاد متل 6 حل و فصل

آریزونا دادستان کل علامت Brnovich است که هنوز هم مبارک با یک پیشنهاد class-action حل و فصل مربوط به متل 6 کارکنان به طور داوطلبانه افشای مهمانان اطلاعات شخصی به مهاجرت و عوامل.

در مختصر ظ روز شنبه دفتر خواسته یک قاضی فدرال به انکار حل و فصل است. Brnovich درخواست شده بود کمتر از 24 ساعت قبل از جلسه. جلسه راه اندازی شد برای ساعت 10 صبح روز جمعه.

با توجه به Brnovich کوتاه بیشتر از 10 میلیون دلار حل و فصل می گذرد به شخص ثالث گیرندگان به جای قربانیان.

“این دقیقا همان نتیجه است که دادستانی کل می ترسید در مراحل اولیه از این حل و فصل روند تصویب” دفتر اظهار داشت: در پرونده های دادگاه.

در مارس احزاب اطلاع دادگاه آنها مذاکره حل و فصل پس از Brnovich قاضی به انکار حل و فصل است.

آیا حل و فصل بیش از ؟

یک طرح دعوی در دادگاه توسط مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و اورتگا شرکت حقوقی در سال 2018 ادعا متل 6 کارکنان شد به مهمان اطلاعات به ایالات متحده مهاجرت و گمرک بدون داشتن مدارک خود به وضعیت حقوقی.

یک توافق حل و فصل ثبت شده در نوامبر 2018. در ژانویه 2019 ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه دیوید کمپبل گفت که او تا به حال یک لیست از نگرانی ها در مورد حل و فصل از جمله این که آیا اعضای کلاس خواهد بود درمان را به حد متعارف بدهد. او همچنین ابراز نگرانی در مورد هزینه های آموزشی و سایر نیازهای جدید برای متل 6.

در ماه جولای که دادستان کل با نگرانی از پیشنهاد جدید حل و فصل است. حل و فصل جدید افزایش جایزه از 50 $تا $75 برای اولیه کلاس خواهد بود که ثبت نام مهمانان که نام داده شد به یخ ،

با توجه به مختصر ظ روز شنبه قربانیان در حال دریافت تنها حدود 3.5 میلیون در حالی که اشخاص ثالث که سازمان های خیریه دریافت 5 میلیون دلار.

“احزاب داده نشده هر دلیلی که چرا 5 میلیون دلار هنوز هم در جدول سمت چپ را نمی توان توزیع شده به در حال حاضر شناسایی کلاس اعضای” دفتر اظهار داشت: در پرونده های دادگاه.

موسسات خیریه که دریافت درآمد حاصل از فلورانس مهاجرت و پناهندگی حقوق پروژه شمال غرب حقوق مهاجران پروژه ملی مهاجر مرکز عدالت و TheDream.ما.

“دادگاه وظیفه امانتی به گام و پلیس شهرک که در نتیجه

اختلال در تعادل نتایج مانند این” اظهار داشت ،

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر