Lisa Williams رفت و تمام راه را به بالا.

هنگامی که دکتر در آپاچی جانکشن به او گفت که او نمی تواند آزمایش جدید coronavirus 53 ساله به نام رژیم صهیونیستی است. mlb ،

“من واقعا در وحشت دیروز,” او گفت:. “من نمی فهمم که چرا مصرف آن را تا زمانی که قادر به دریافت فقط تست.”

او دکتر بود با استفاده از اطلاعات قدیمی به انکار او COVID-19 آزمون دفتر والی به او گفت.

با وجود ویلیامز تست منفی برای آنفولانزا و عفونت استرپی گلو دکتر تنها ثبت نام کردن اگر او می خواهم به تازگی از سفر و یا در تماس با کسی که COVID-19 — است که دیگر دولت تست راهنما.

ویلیامز تا به حال نشانه های سازگار با این ویروس حدود 10 روز است. او سعی رفتن به جلو و عقب با مطب دکتر با هیچ شانس. او در تلاش برای رسیدن به Pinal County عمومی وزارت بهداشت اما می تواند از طریق به هر کسی.

“چگونه می تواند به شما تعداد دفعات مشاهده در تمام این اعداد است که در حال بیرون آمدن اگر کسی که تست کرده؟” ویلیامز گفت. “من فکر نمی کنم که من تنها یکی است.”

بسیاری از Arizonans ترس آنها این ویروس اما نمی تواند تایید.

عدم وجود تست در آریزونا در برخی از راه های آینه در سراسر کشور مشکل: زنجیره تامین مسائل از جمله در دسترس بودن در دسترس دنده محافظ بینی و سواب مؤثر هستند همه کشورها توانایی برای تست گسترده.

تست پروتکل یک مشکل بیش از حد.

زمانی که اولین مورد تایید شده در آریزونا Jan. 26 پروتکل متمرکز در افرادی که تا به حال سفر به یک منطقه آسیب دیده و یا کسانی که تا به حال تماس با یک فرد شناخته شده است به توان و حذف. همه در حالی که این ویروس ممکن است در گردش در سراسر آریزونا جوامع است.

آریزونا اولین مورد از جامعه گسترش شناسایی شد و اعلام کرد 5 مارس. در آن زمان این پروتکل های شامل افرادی که به شدت بیمار با هیچ علت شناخته شده از خود بیماری. اما تست پروتکل های شامل نمی شود کسانی که با علائم خفیف که می توانست گسترش این ویروس به دیگران است.

از راه های دیگر آریزونا به نظر می رسد به سقوط همسایگان آن است.

پزشکان می گویند که آنها در تلاش برای دریافت تست و پاسخ جامد مورد آزمایش بیماران می گویند که آنها نمی توانند بفهمند که به تماس با ما برای دریافت یک آزمون و مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد نه به اندازه کافی تجهیزات مورد نیاز برای آزمون به رفتن در اطراف در حال حاضر.

متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران نیز پیدا کرده اند معیارهای تست گیج کننده و ناقص است. و نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم در آریزونا تست شده اند به طور کلی از آنجا که دولت اعداد را شامل خصوصی labs در حال حاضر تست برای کوروناویروس.

متحده با کمتر ساکنان نشان می دهد بیشتر آزمون تکمیل

آریزونا به حال این کشور اولین شناخته شده COVID-19 موارد یک عضو از دانشگاه ایالتی آریزونا جامعه که تا به حال سفر به ووهان, چین. دولت نیز تا به حال یک مورد از آنچه شناخته شده به عنوان جامعه گسترش این معنی که فرد نمی شناخته شده اند در تماس با یک منطقه و یا فرد آلوده قبل از بسیاری از کشورهای دیگر.

با وجود این هشدارهای زودهنگام تعداد آزمون دولت علنا گزارش کم باقی مانده است برای اندازه آن است.

متحده با مشابه جمعیت — و حتی کسانی که با کوچکتر جمعیت — به نظر می رسد برای تست شده اند به مراتب بیشتر مردم از آریزونا است با توجه به COVID پیگیری پروژه که متکی بر اعداد متحده به عموم گزارش شده است.

در نیومکزیکو به عنوان مثال مقامات در حال انجام آزمایشات در یک کشور آزمایشگاه و با یک شرکت به نام TriCore آزمایشگاه مرجع. تا کنون نزدیک به 3000 نفر تا به حال تست شده وجود دارد که از 19 مارس در مقایسه با کمتر از 400 گزارش آزمون در آریزونا.

که با وجود جدید مکزیک در حال اجرا به خود مانع — دولت ماشین آلات آن می خواهد به استفاده از برای تست غذا و داروی آمریکا هنوز برای تصویب و برای این منظور با توجه به سانتافه جدید, مکزیک.

متحده در حال پیگیری که چگونه بسیاری از آزمون آنها انجام داده ایم و چگونه بسیاری از مثبت آنها را در راه های مختلف با برخی از جمله اعداد از خصوصی labs در حالی که دیگران ندارند. در آریزونا دولت اعداد را منعکس نمی کند خصوصی, تست معنای واقعی تعداد آزمون تکمیل به تاریخ می تواند بسیار بالاتر است.

اما از آنجا که دولت اعداد به صورت جامع و کامل نیست, آن غیر ممکن است برای به می دانم که چقدر شایع تست در آریزونا. آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات کارا مسیح نشان داده است که خصوصی labs نیز گزارش تنها نتایج مثبت به دولت و نه از تعداد کل افراد تست شده و آن را بلافاصله روشن که آیا DHS می تواند اجرای گسترده تر گزارش مورد نیاز است.

آریزونا جمهوری این هفته خواسته ققنوس-بر اساس Sonora تلاش یکی از اولین تجاری labs که شروع به تست در دولت به ارائه یک چوب خط حساب کردن تعداد زیادی از مردم این شرکت تا به حال تست شده برای COVID-19.

“تعداد نمونه هایی که فرستاده شده اند به Sonora تلاش های اختصاصی و محرمانه” این شرکت پاسخ داد.

به عنوان علنا گزارش اعداد ایستاده آریزونا به نظر می رسد به پشت متحده با اندازه کوچکتر جمعیت.

آیداهو تعداد که شامل هر دو خصوصی و عمومی آزمایشگاه, بالا, 600 با 445 از آن انجام می شود توسط یک دولت آزمایشگاه (بالاتر از تعداد آزمایشات انجام شده در آریزونا دولت در آزمایشگاه). در داکوتای شمالی بیش از 800 تست های انجام شده توسط دولت در بهداشت عمومی آزمایشگاه.

در کلرادو که گزارش شده حدود 3000 آزمون از مارس 19, دولت در زمان مراحل اولیه آماده می شود برای افزایش تست گفت ایان Dickson, سخنگوی گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس “است بر اهمیت تست از آغاز دولت عمومی وزارت بهداشت آغاز خروش برنامه ریزی در ماه ژانویه” Dickson گفت.

افزایش برنامه ریزی شامل سفارش منابع آموزش کارکنان و قرار دادن روش در جایی که مجاز کلرادو به مناسب مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روش در محل روز پس از این آژانس اعلام کرد به روز رسانی به آدرس اولیه مسائل مربوط به تست, او گفت:. متقابل کارکنان آموزش دیده کمک کرده اند برای دیدار با تقاضا برای, تست, او گفت:.

تست ظرفیت مجموعه, برای افزایش, اما داده های محدود باقی مانده

برخی از خصوصی تست ramped تا در آریزونا در چند روز اخیر از جمله درایو-تا گزینه های در Coconino County و در کلینیک مایو در ققنوس. دیگر خصوصی labs مانند Sonora تلاش و LabCorp, می گویند آنها همچنین قادر به تست این ویروس در حال حاضر.

آریزونا دولت آزمایشگاه می روند حدود 450 نمونه در روز مسیح گفته است. از سه شنبه مسیح گفت: آزمایشگاه خصوصی Sonora تلاش می تواند مورد رسیدگی 1,000 هر روز با امید گرفتن به حدود 4000 نفر در هر روز.

مسیح گفت: دولت نمی کند جمع آوری منفی آزمون نتایج جستجو برای بیماری های دیگر یا به دلیل نتایج آزمون می تواند در طول زمان تغییر. شما می تواند منفی و سپس بیمار و بعد از تست مثبت, او گفت:.

“داشتن که کل جامعه در چه منفی است فقط به شما می دهد آنچه که در آن فرد در نقطه ای از زمان, اما نمی کند شما را به زمان واقعی آگاهی از آنچه که در جامعه” او گفت:.

در آریزونا در این مرحله افراد با خفیف تا متوسط علائم می توانید آزمایش دکتر ربکا Sunenshine مدیر کنترل بیماری برای Maricopa شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در نامه ای به ماریکوپا کانتی ارائه دهندگان خدمات سلامت در روز چهارشنبه.

در حالی که برخی از تجاری آزمایشگاه قابلیت تست برای COVID-19 وجود دارد عدم وجود نمونه مجموعه لوازم از جمله بینی سواب او نوشت. و ارائه دهندگان مراقبت های اولیه می گویند فقدان آنها کافی حفاظت فردی, لوازم و تجهیزات برای جمع آوری نمونه.

“متاسفانه عرضه زنجیره قطع شده است. ما این را مطرح نیاز به بالاترین سطوح دولت و مقامات منتخب,” او نوشت. “اما ما نمی توانیم به یک راه حل است.”

در چهارشنبه مسیح گفت: دولت انتظار حمل و نقل تجهیزات حفاظت شخصی از استراتژیک ملی ذخایر که پس از آن توزیع شده به شهرستانهای استان است.

دولت به حال خود را کش از منابع اما در حال حاضر استفاده شده است تا او گفت:.

تست محدودیت ایجاد سردرگمی

بنر, بهداشت و درمان با همکاری آریزونا گروه خدمات بهداشتی و Sonora تلاش آزمایشگاه می تواند تغییر آزمایش چشم انداز در آریزونا. برنامه این است که تست برای افراد با علائم و هیچ دکتر نظم مورد نیاز خواهد بود هر چند بیماران مورد نیاز خواهد بود برای انجام غربالگری پیش از طریق تلفن.

شده است وجود دارد هیچ اطلاعات خاص در مورد زمانی که آن شروع خواهد شد و بسیاری از بیماران هنوز برای دیدن یک اثر است. کسانی که بر این باورند که می تواند آنها coronavirus را در تماس با رسانه های خبری و نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در مورد چگونه آن را دشوار است برای به دست آوردن یک آزمون.

چندین مشترک خود را که داستان با Arizona Republic توصیف مسیرهای مشابه.

آنها احساس بیمار در راه های مختلف از گذشته با بیماری های تنفسی. آنها پیمایش بوروکراسی با تماس های مختلف ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سازمان. اما آنها نمی تواند یک آزمون.

در حال حاضر آنها نمی دانند که اگر آنها باید به طور کامل جدا شده از اعضای خانواده. آنها نمی دانند که اگر آنها باید به اطلاع مردم آنها را در تماس با آنها که مریض هستید.

محدود تست در اوایل ممکن است باعث آریزونا به نگاه فراتر از جاهای دیگر گفت: James هاج بهداشت عمومی استاد حقوق در دانشگاه ایالتی آریزونا.

آریزونا تست دستورالعمل در حال حاضر می گویند به شدت بیمار باید آزمایش می شود اما تنها در صورتی دیگر بیماری های تنفسی شده اند رد کرد. برای هفته قبل از مردم گفته شد که آنها تنها می تواند تست اگر آنها در حال سفر به کشور با گسترده این ویروس شده است و یا در تماس با یک فرد که تست مثبت — با وجود شواهد اولیه از جامعه گسترش یافته است.

به نظر می رسد طولانی سردرگمی در میان آریزونا بهداشت حرفه ای در مورد که می تواند آزمایش می شود و در جایی که دلیل این تغییرات دیر.

“ما ممکن است آویزان بر روی آن اعتقادات بیش از حد طولانی” هاج گفت.

آمده است که گسترش معیارهای خود را سریعتر از سوی دیگر ممکن است ramped تا تست سرعت بیشتری گفت.

“من فکر می کنم به عنوان یک مترو منطقه ما به نظر می رسد برای در حالی که کمی دیگر صدمه ندیده” هاج گفت. “این یک فرض غلط احتمالا. و در نتیجه زمانی که شما به نظر می رسد صدمه ندیده شما به دنبال به اجرا حجم انبوهی از آزمایشات است.”

نمونه کوچک حملات اعداد

محدود تست نیز به معنی تعداد موارد در آریزونا و ملت مصنوعی پایین به گفته کارشناسان بهداشت و درمان.

و یا به عنوان Ahwatukee پزشک خانواده دکتر شادی ولف قرار داده و آن را در Facebook: “شما نمی توانید موارد زمانی که شما لازم نیست که توانایی آزمون برای آنها است.”

ولف گفت: جمهوری او را تغذیه با آنچه او به عنوان مشخصه اطلاعات غلط که از شهرستان و مقامات بهداشتی دولت در مورد COVID-19 تست. آن را یک “merry-go-round” از پاسخ که در آن بیماران در تماس با وزارت بهداشت و گفته به تماس با خانواده خود را, پزشکان, او گفت:, اما پزشکان خانواده قادر به گرفتن آزمون و یا تجهیزات حفاظت فردی.

در این میان بیماران meandering در اطراف شهر و جامعه خود بیمار و بالقوه های این ویروس با دیگران در دولت, او گفت:.

“ما در یک مسیر است که به آینه فاجعه است که در ایتالیا رخ داده است,” او گفت:.

ولف گفت: او آزمایش یک شخص ارائه دهنده سلامت بود که علائم بیماری, اما آن را در زمان دو آزمون و بسیاری از تماس های تلفنی و haranguing قبل از او کردم نتایج جستجو — چهار روز پس از انجام آن است. آن منفی بود.

“اگر ما عدم توانایی و یا خواهد شد برای تست بیماران در هر سنی ما فاقد توانایی برای درک گسترش عفونت شدت و پتانسیل جهش این ویروس” او نوشت: در Facebook پنج شنبه.

دکتر فرانک LoVecchio اورژانس پزشک در Valleywise بهداشت گفت: آزمایش یک گلوله نقره ای. اما او اشاره کرد که کره جنوبی که تا به حال تست توده برای COVID-19 نداشت شدید گسترش یافته است.

“آنها آن را نمیفهمد — که تا به حال آن را و کسی که نمی,” او گفت:. “اگر شما بگویید مردم آنها را از آن مردم تمایل به آن را کمی جدی تر. آنها دقیق تر در مورد اجتماعی فاصله.”

جلوگیری از یک افزایش بزرگ از بیماران و بیماری شدید همه در یک بار, به نوبه خود اقدام به خرید زمان برای دانشمندان به منظور توسعه یک واکسن و درمان, او گفت:. و او گفت که گسترش موارد در طول زمان در نهایت ایجاد یک سطح جامعه ایمنی.

تست همچنین می تواند به مردم آرامش خاطر و حس کنترل. HIV شیوع وحشتناک بود و مردم به شدت نگران, مثلا, اما پس از چند سال وجود دارد و آزمون آن را در حال حاضر آسان برای دریافت, او گفت:. آنفلوانزای H1N1 در سال 2009 نیز بود باعث ترس و مسری است اما وجود دارد یک آزمون و در نهایت یک واکسن.

در آمریکا مردم در حال خرید مواد غذایی و کاغذ توالت به دلیل آن را اندکی کنترل در یک وضعیت که در آن آنها می تواند دسترسی به آزمایش یا درمان LoVecchio گفت. این یک راه برای احساس آنها انجام آنچه آنها می تواند به مراقبت از خود و خانواده خود را.

تا آنجا که چرا کشورهای دیگر بیشتر به طور گسترده ای در دسترس COVID-19 تست از آریزونا LoVecchio گفت که او نمی باید پاسخ.

کمبود بحرانی منابع

آریزونا اداره خدمات بهداشت اذعان کرد دولت در حال تجربه کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و بینی سواب مورد نیاز برای انجام آزمون به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر هستند.

سیستم مراقبت های بهداشتی اغلب با استفاده از همان تامین کنندگان با توجه به دستیار مدیر جسیکا Rigler بنابراین همه آنها درخواست همان منابع از همان تعداد انگشت شماری از فروشندگان.

“اگر شما فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد در فروشگاه های مواد غذایی با کاغذ توالت این همان چیزی,” او گفت:. “این چیزها نه تنها در آینده به اندازه کافی سریع از تامین کنندگان برای دیدار با تقاضا است.”

دولت شتاب گرفته است منبع درخواست به دولت فدرال Rigler گفت: در حالی که تشویق ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به ادامه کار با عادی خود فروشندگان به دیدن اگر آنها می توانند بیشتر منابع که راه به عنوان به خوبی.

“این بسیار سیال وضعیت پس چه در سهام در دولت امروز ممکن است بسیار متفاوت از فردا به عنوان منابع در دسترس ساخته شده,” او گفت:.

Rigler تاکید کرد که Arizonans باید انجام بخشی خود را برای جامعه اجازه می دهد اولویت گروه ها مانند افراد مسن و یا افرادی که زندگی می کنند در یک محیط با بسیاری از افراد مسن به آزمایش می شود ،

همانطور که برای تست از کارکنان مراقبت های بهداشتی و اورژانس پاسخ او گفت: دولت “اطمینان آنها اولویت بندی” که بود اما آگاه نیست که چگونه بسیاری از, اگر هر گونه آزمایشات انجام شده بر سلامت کارگران است.

به عنوان ویروس گسترش یافته در سراسر کشور تست خصوصی, شرکت ها و, بیمارستان, سیستم های وعده داده شده برای شروع خود را تست. در اخبار همایش ها در هر دو ققنوس و توسان در این هفته در بخش بهداشت و درمان مدیر مسیح به نام یوتا بر اساس Arup به عنوان یکی از تجاری labs است که خواهد آمد آنلاین در آریزونا.

اما در بیانیه ای به جمهوری روز سه شنبه سخنگوی Arup گفت که با توجه به چالش های زنجیره تامین شرکت خود را محدود می کند تست به ایالت یوتا است.

“نگرانی اصلی ما این است که ارائه بیماران با چرخش سریع بار و در این مرحله با منابع محدود مورد نیاز برای آزمایش ما می خواهیم خارج مشتریان به استفاده از آزمایشگاه که در آن وجود دارد را نمی خواهد صبر کنید با توجه به کمبود عرضه” در بیانیه ای گفت:.

از جمعه یوتا تا به حال انجام شده 2,147 آزمون در هر دو دولتی و خصوصی آزمایشگاه با توجه به COVID پیگیری پروژه.

اگر شما می توانید یک آزمون در خانه بمانند

برای بیماران وجود ندارد آسان و خوش طعم برای پاسخ به آنها چگونه می توانید تست اگر آنها در حال گرفتن مخلوط پاسخ های پزشکی حرفه ای است.

اما یک چیز روشن است: آنها باید در خانه بمانند.

LoVecchio به پزشک ER گفت: او را دیدم یک بیمار در بخش اورژانس و روز دیگر که بیمار بود اما نه به شدت بیمار است. او تا به حال گلو درد و سرفه.

او آزمایش منفی برای مهم دیگر عفونت های تنفسی از جمله آنفولانزا اما LoVecchio نمی تواند آزمون را برای COVID-19 چرا که او مناسب نیست دولت فعلی معیارهای تست.

او می خواست LoVecchio به نوشتن یک یادداشت و گفت او نمی باید COVID-19 چرا که او می خواست برای رفتن به محل کار. LoVecchio تا به حال به می گویند که او نمی تواند انجام دهد. در عوض, او به او گفت که او تا به حال به فرض او را COVID-19 و که او نیاز به ماندن در خانه و به دور از سایر افراد است.

“من به او صحبت کرد در حالی که برای او بسیار نا امید,” او گفت:. “بیماران من خوشحال هستند. به صداقت, من فوق العاده خوشحال است. من درک می کنم.”

در دسترس بودن تست نیست چه خواهد شد در نهایت تاثیر گسترش شیوع Sunenshine این شهرستان سلامت مدیر نوشت: در نامه ای به ارائه دهندگان خدمات سلامت در روز چهارشنبه.

ماندن در منزل و زمانی که بیمار شستن دست های خود را لمس کردن صورت خود را و اجتناب از غیر ضروری تماس فیزیکی و تجمع بیش از 10 نفر خواهد شد.

این مهم برای ارائه دهندگان به خود بگویید در بيماران مبتلا به هر بیماری تنفسی به خود منزوی در خانه, نوشیدن مایعات و استراحت. اکثریت قریب به اتفاق مردم به خوبی انجام دهد دوره نقاهت در خانه او نوشت.

ویلیامز بیمار که نبوده است قادر به گرفتن تست شده است و انجام درست آن.

او به بیماری انسدادی مزمن ریوی شده است و ماندن در منزل و اجتناب از تماس با خارج از او مریض شدم. اما او دیده است و شوهر او که بزرگتر است و دارای دیابت و دختر خود را که رفته است به عقب و جلو بین خانه.

ویلیامز نگران است او می خواهد آنها را آلوده. او گفت که او احساس سرخوردگی و اضطراب در بالا بودن بیمار به نقطه ای که او احساس می کند مانند همه او می تواند انجام دهید این است که دروغ را.

یک تست می تواند کمک به کاهش برخی از اضطراب.

“اگر من آن را تصور کنید چقدر بهتر من احساس می کنم” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de