آریاس دادستان ژوئن مارتینز قرار داده و در مرخصی اداری

ژوئن مارتینز دیرین دادستان Maricopa County بالاترین-مشخصات قتل موارد قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری این شهرستان دادستان اعلام کرد که سه شنبه شب.

مارتینز مواجه شده است و سال آزار جنسی و سوء رفتار را با خود ندارد.

“در روز جمعه, فوریه. 7, 2020, ژوئن مارتینز قرار داده شد در پرداخت مرخصی اداری. ما در حال حاضر هیچ نظر بیشتر در این پرسنل ماده در این زمان” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط دفتر.

مارتینز تبدیل به یک نام خانگی زمانی که او تحت پیگرد قانونی قرار Jodi Arias بود که به جرم قتل تراویس الکساندر در مسا خانه در سال 2008. علاوه بر آریاس, مارتینز دارای پیگرد قانونی متعدد دیگر از موارد بالا مشخصات. او کار می کرد برای شهرستان برای دهه.

اعلام می آید و چند روز پس از نوار ایالت آریزونا متهم به ریاست قاضی قاضی ویلیام جی اونیل از سوء استفاده از قدرت به دلیل اونیل تصمیم گرفت مارتینز خواهد نه چهره اخلاق اتهامات آزار و اذیت جنسی اتهامات متعددی در شهرستان دادستان ،

در مارس 2019 نوار ثبت رسمی سوء شکایت علیه مارتینز. در این شکایت ادعا مارتینز مورد آزار و اذیت چند زن جوان که مشغول به کار در Maricopa شهرستان دفتر دادستان و Maricopa County Superior Court. آن را نیز متهم مارتینز از داشتن یک رابطه با یک وبلاگ نویس در طول آریاس محاکمه.

“اتهامات شامل ساخت نامناسب نظرات در درجه اول به قانون کارمندان که از یک طبیعت جنسی درگیر شدن در لمس ناخواسته و مداوم ناخواسته دعوت به رفتن به ناهار و یا در یک تاریخ” دولت نوار شکایت رسمی گفت.

با توجه به شکایت مارتینز خیره شد و اظهار نظر در یک دادگاه خبرنگار ظاهر در حالی که او مشغول به کار بود در طول جلسات در آریاس مورد. او همچنین ادعا کرد او را نامناسب نظرات.

مارتینز اتهامات را رد کرده است.

این Maricopa County دفتر دادستان بررسی اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه مارتینز در سال 2017. این بررسی شامل مصاحبه با 30 نفر پرسنل.

سابق Maricopa County وکیل لایحه مونتگمری نوشت: در نامه ای در ماه آوریل که مارتینز دریافت توبیخ کتبی در پرونده و آموزش اجباری.

پس از رژیم صهیونیستی است. mlb منصوب مونتگمری به آریزونا دیوان عالی کشور دادستان راشل Mitchell اختصاص داده بود به رهبری شهرستان دفتر دادستان تا زمانی که هیئت ناظران منصوب Allister Adel شهرستان وکیل.

میچل در سپتامبر reassigned مارتینز از مشخصات بالا سرمایه دادخواهی دفتر به سرقت خودرو را بدست آورد. او گفت که او نقل مکان کرد و او را به او زمان به تمرکز بر روی خود انضباطی و جلسات. آنها برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

“با توجه به آریزونا نوار مجموعه مقالات مربوط به آقای مارتینز احساس من این مهم بود که اختصاص به او یک caseload خواهد بود که بیشتر انعطاف پذیر و اجازه می دهد او را به زمانی که مورد نیاز به تمرکز بر روی حل این شکایت” میچل اظهار داشت: در ماه سپتامبر.

عادل است اخیرا ساخته شده اضافی نیروی انسانی تغییرات به دفتر. به گفته سخنگوی جنیفر Liewer مارتینز منتقل شد به بخش آموزش پس از سرقت خودرو اداره نورد بود به آن را بدست آورد. این معلوم نیست چه نقش او در این بخش است.

با توجه به سوابق به دست آمده توسط Arizona: جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان به پرداخت بیش از $169 ٬ 000 دوبلکس در مسئولیت هزینه برای دولت بار برای مارتینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>