هستند بخش دولتی اخراج بلندی? برخی از 1K شهرستان کارکنان شده است furloughed در منطقه ققنوس

دانشگاه آریزونا و کارکنان بیش از 1000 شهر کارگران در مترو ققنوس شده اند furloughed یک شماره است که می تواند به عنوان رشد بخش عمومی انتظار دارد در این ماه بیشتر به طور کامل درک اعماق COVID-19 اقتصادی خرید اینترنتی.

بسیاری از آریزونا جاذبه های گردشگری است که تولید و فروش و مالیات هتل که خزانه دولت تکیه تعطیل ، بهار آموزش بیس بال متوقف شد و یک هفته قبل از رژیم صهیونیستی است. mlb محدود رستوران ها و توقیف میله ها و کسب و کارهای دیگر. هتل جای خالی افزایش یافت. شهرستانها مانند اسکاتسدیل معمولا شلوغ با گردشگران در بهار تبدیل به “شهر ارواح.”

این ایالت اقامت در خانه سفارش آغاز شد که در مارس 1 باقی خواهد ماند و در اثر از طریق مارس 15, اما با کاهش تدریجی کسب و کار محدودیت Ducey روز پنجشنبه اعلام کرد.

پیش بینی متفاوت است چگونه اقتصاد کشور را تک به تک از همه گیر اما بسیاری موافق آن بستگی دارد چگونه به خوبی رمان coronavirus موجود است.

بودجه دولت آمریکا در اوایل آوریل گفت آریزونا می تواند به صورت یک 1.1 میلیارد دلار کسری بودجه در سال مالی آینده هر چند آنها گفت: برآورد می تواند نوسان به میزان 500 میلیون دلار یا راه.

شهرداری رهبران این ماه انتظار می رود به یک تصویر واضح تر از چقدر درآمد شهرستانها خود را از دست داده زمانی که آنها در ماه مارس مالیات بر فروش و ارقام. آنها نیروبخش برای بدترین.

دولت و شهرداری کارکنان در سراسر کشور احساس رکود اقتصادی موجب شده توسط بهداشت جهانی بحران. لس آنجلس قصد کردند همه از آن غیر نظامی کارکنان برای 26 سال مالی آینده سال است. دیتون اوهایو است furloughed 25 درصد از آن شهر کارکنان و برنامه ریزی برای کاهش بیشتر است.

مسا دره دومین شهرستان در حال حاضر دارای گذاشته 23 تمام وقت و 455 پاره وقت کارکنان.

مسا مقامات مانند کسانی که در اطراف دره انتظار “توسعه برآورد عمق و طول رکود اقتصادی” در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن شهرستان سخنگوی استیون رایت گفت.

کسانی که بینی را دیکته می کند هزینه های دولت برنامه —و تاثیر آن بر کارکنان به رهبری به یک سال مالی جدید در جولای 1.

دولت می تواند $1B کسری بودجه

دولت نیست با توجه به اخراج و یا furloughs فرماندار دفتر سخنگوی پاتریک Ptak گفت: پنج شنبه.

صفوف دولت خدمات ملکی در حال حاضر قطع شده است در حدود 15 درصد از سال 2008.

دولت انتظار می رود که دولت را در یک ضربه مالی هم با توجه به افزایش تقاضا برای برخی خدمات و دریافت مالیات کمتر درآمد از انتظار است.

تحلیلگران گفت: در اوایل ماه آوریل که دولت می تواند در صورت کمبود اعم از 600 میلیون دلار به 1.6 میلیارد دلار. اندازه این کمبود است انتظار می رود برای تبدیل شدن به روشن تر تا ماه ژوئن.

عامل تصمیم گیری خواهد شد چقدر سخت گسترده کسب و کار بسته شدن ضربه به اقتصاد دولتی است. این تاثیر می تواند به اندازه کافی برای تخلیه این دولت نزدیک به 1 میلیارد دلار صندوق “روز بارانی” که مشهور ساخته شده در طول سال.

Furloughs و برخی از اخراج در سراسر دره

حداقل سه منطقه شهرستانها در حال حاضر furloughed یا گذاشته کارکنان:

  • مسا گذاشته 23 کارکنان تمام وقت و 455 پاره وقت کارکنان.
  • تمپه furloughed 495 پاره وقت کارکنان تا این شهر عملیات به حالت عادی بازگشت.
  • تعجب furloughed 356 پاره وقت و فصلی و موقت کارکنان.

یک گلندیل گفت: این شهرستان است که دیگر برنامه ریزی ساعت برای کارکنان است که در بسته امکانات مانند کتابخانه ها و مراکز تفریحی است.

بیلی Vickers موقت رئیس جمهور ایالات آریزونا کارمند انجمن تمپه اتحادیه است که نشان دهنده شهرستان و کارکنان و گفت: تاثیر چندان دور نیست به عنوان بد به عنوان آن می شده اند.

او امیدوار است که تمپه دارای ذخایر کافی برای کاهش هزینه ها بدون توسل به تخمگذاری کردن و یا furloughing کارکنان تمام وقت. او گفت: این شهرستان به احتمال زیاد خواهد شد قرار دادن یک استخدام یخ در پوزیشن های باز و ممکن است بپرسید این اتحادیه به تعویق انداختن سالانه هزینه زندگی را افزایش می دهد. هر دو گزینه های بهتری هستند نسبت به اخراج و یا furloughs, او گفت:.

“ما نمی دانیم که چه مدت از این خواهد بود و ما نمی دانیم که چگونه به سرعت اقتصاد را بهبود می یابند” ویکرز گفت. “ما نمی خواهید برای دیدن هر چیزی اتفاق می افتد که تاثیر روحیه.”

بسیاری از شهرستانها نه حاکم کردن اخراج furloughs

در حالی که اکثر دره شهرستانها انجام نداده اخراج و یا furloughs بسیاری از نیست حاکم ،

آنها را بیشتر به طور کامل به بحث در سال مالی آینده این ماه زمانی که درآمد بیشتر داده ها در دسترس است.

ققنوس نشده گذاشته و یا furloughed کارکنان اما پیش بینی مازاد در آینده بودجه به حداقل 26 میلیون دلار پیش بینی کسری بودجه. سر گروه تا به حال به فایل یادداشت ترسیم 25 درصد در کاهش.

مسا مورد بحث و بررسی نگه داشتن امکاناتی از قبیل کتابخانه ها و موزه ها بسته تا اکتبر برای جلوگیری از هزینه های.

“حتی اگر این گردهمایی اجتماعی مجاز است به بازگشت به, آیا آن را در اکتبر یا هر ماه پس از آن این سوال پس از آن نیز می شود که اقتصاد نیز بهبود پیدا کرد و به یک نقطه که در آن ما می تواند این امکانات به عقب باز؟” مسا, شهرستان, مدیر, کریس بردی گفت: در اواسط ماه آوریل است.

اسکاتسدیل آریزونا است سخت تر هزینه های بودجه امسال اما شهردار جیم لین توصیه می شود در حال انتظار برای اطلاعات بیشتر قبل از ساخت هر گونه بتن تنظیمات برای سال آینده برنامه ریزی هزینه.

“ما نمی خواهیم به دیوانه” لین گفت: در اواسط ماه آوریل است. “من بسیار به جای بر طرف برنده از معادله از بیشتر آسیب رساندن به طرف.”

به جای تخمگذار کردن یا furloughing کارکنان برخی از شهرستانها در حال حرکت کارگران به بخش های دیگر به طوری که آنها می توانید کار نگه دارید.

“وجود دارد هیچ برنامه ای برای (اخراج) در حال حاضر به دلیل از ما مسئولیت مالی,” چندلر عضو شورای شهر خوانده شده را علامت استوارت گفت. “چندلر همیشه ذخیره پول برای یک روز بارانی. و ما یک روز بارانی.”

استوارت گفت: چندلر با این نسخهها کار در تکیه حاشیه و استخدام افراد کمتری نسبت به اکثر دره شهر است. شهر قطعا از دست رفته بر فروش و مالیات بر درآمد و هتل باقی می ماند اما از آن است که ذخایر آب و هوا طوفان, او گفت:.

دیگر مسئولان شهرستان از جمله در اوندیل گودیر و پیوریا همچنین امیدواریم که برای جلوگیری از اخراج و یا furloughs.

“در حالی که آن ممکن است ضروری برخی تصمیم گیری در مورد کاهش بودجه و یا قرار دادن هزینه های برنامه ریزی شده … Avondale همچنان امیدوار است که اخراج و furloughs نمی خواهد در جدول” شهرستان سخنگوی اسکله Simeri گفت.

UA بود furloughs پرداخت کاهش

دانشگاه آریزونا در توسان است furloughed اکثر کارکنان ساخت تا 150.000 دلار و با توجه به کاهش پرداخت به کسانی که بیش از 150.000 دلار. اقدامات شروع خواهد شد در آوریل 11 و آخرین از طریق 30 ژوئن 2021 با توجه به دانشگاه.

دانشگاههای دولتی گذشته قطع پرداخت و furloughed کارکنان در طول رکود بزرگ.

دانشگاه ایالتی آریزونا سخنگوی کتی Paquet در یک ایمیل گفت: این دانشگاه انجام داده است و نه هر گونه اخراج یا furloughs.

“ما در ادامه به بررسی پیامدهای مالی برای دانشگاه ها با توجه به COVID-19,” او نوشت.

Northern Arizona University جمهور ریتا چنگ یک ایمیل به NAU جامعه گفت: دانشگاه خواهد بود “از نظر مالی کشیده” با حدود 30 میلیون دلار به 100 میلیون دلار در سال آینده مدرسه است. بدون اخراج furloughs و یا کاهش پرداخت شد که در ایمیل.

جمهوری خبرنگاران جسیکا Boehm, لورن Longhi, اندرو آکسفورد و آلیسون Steinbach کمک به این گزارش.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de