در حال مینه سوتا اردوهای تابستانی ترس از گفتن داستان های ترسناک?

برای بسیاری از Minnesotans تابستان اردوگاه بازگرداندن یک نوع خاصی از دلتنگی — خاطرات آتش آهنگ ها, فعالیت های در فضای باز و creaky تخت تختخواب سفری به یاد فعلی و سابق کمپ از ماجراهای دوران کودکی. اما یکی از چیزهایی که شما ممکن است پیدا کردن در اردوگاه در سال 2020? داستان های ارواح.

برخی می گویند کلاسیک داستان در مورد خالی از سکنه کابین یا جنگل هیولا می تواند در نظر گرفته عاطفی زخم به کمپ و داستان های بلند بیش اواخر شب آتش در حال حاضر ممکن است چند دور بین.

نگرش در اردوگاه های مخلوط هستند. یک مطالعه 86 اردوگاه حرفه ای در سراسر کشور یافت می شود که 31 درصد از اردوگاه ممنوع داستان های ارواح در حالی که تنها 13 درصد آنها را تشویق کنند.

گروه های مانند American Camp Association (ACA), یک سازمان ملی است که هدف آن اطمینان از کیفیت اردوگاه برنامه گرفته نشده سخت موضع در داستان های ترسناک, گفت: سخنگوی Kyle وینکل. تقریبا 100 مینه سوتا اردوگاه ACA-معتبر اما هیچ دولت گسترده ای استاندارد است که متوقف کردن یک کودک از پاگنده ناشی از کابوس.

داستان سرایی بوده است بخشی از اردوگاه پس از ایجاد آنها در اواخر قرن 19 گفت: Leslie, پاریس, استادیار تاریخ در دانشگاه بریتیش کلمبیا و نویسنده کتاب “کودکان طبیعت: Rise of the American Summer Camp.”

تاسیس کردن اضطراب بیش از به طور فزاینده ای شهری و صنعتی جامعه اردوگاه تشکیل شد به کودکان تجربه در طبیعت است که بزرگسالان در اوایل نسل در حال رشد بود توضیح داد پاریس.

اکثر داستان گفت: در آن زمان بودند کسانی که از آمریکا پیشگامان یا بومی آمریکا, افسانه, او گفت:. اما در حالی که سوابق داستان های ترسناک قبل از جنگ جهانی دوم شد و چند دور بین آن معنا نیست که آنها وجود نداشت — رسمی قطعه زمزمه در یک چادر احتمالا نمی خواهد آن را به بایگانی.

“من فکر می کنم همه این داستان ها طراحی شده بودند به ساخت جامعه در راه های مختلف. و یک راه برای انجام این کار با به اشتراک گذاری تجربه های ترسناک در حالی که … هنوز هم نگه داشتن بچه ها امن خود را در تختخواب در شب,” او گفت:.

گفتن افسانه های از دست رفته کمپ به نگه داشتن کودکان از سرگردان کردن نیست و تنها هدف از جمع آوری در اطراف آتش اردو.

داستان بودند بخش عمده ای از هیو Haller زمان به عنوان یک camper و مشاور. همه بودند به معنای مرعوب — the tale of the Wendigo یک روح شیطانی به اعتقاد برخی از قبایل بومی آمریکا به انسان است گفت: در کنار طنز تجربیات شخصی با skunks و خرس های قطبی.

در حال حاضر به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت کمپینگ و آموزش و پرورش پایه و اساس است که اجرا می شود مینه سوتا بیابان اردوگاه کوچ-i-ching و Ogi Daa Kwe, Haller اطمینان است که داستان های او در حال رشد کردن و داستان های جدید از طریق ادامه نسل است.

“آنها مانند دستور العمل های. ما دستور العمل های مورد علاقه که در حال … گذشت اما پس از آن ما باید دستور العمل جدید کتاب است که مردم خواهد شد. داستان سرایی است که قطعا هنوز هم بخشی از آنچه که ما انجام,” او گفت:.

راهنمایی برای سرایان

اما آنچه باعث می شود برای یک داستان ترسناک در وهله اول ؟

تعلیق و تعامل توضیح داد مادام العمر قصه و داستان و هنر از مینه سوتا, رئیس هیئت مدیره لورن Niemi. مخاطبان بدون توجه به سن خود باید سعی کنید به حالت تعلیق در قضاوت های خود را و نگه داشتن احساسات خود را باز گفت.

“شما می خواهید کمپ به تخیلی و عاطفی درگیر … پس این خیلی بهتر است به داستان است که در آن همه چیز در حال نکردن یا ضمنی” Niemi گفت. “من نیازی به پر کردن در هر جزئیات — آنها که خود را دارند.”

Niemi توصیه خیاطی یک داستان به گروه اندازه گیری آنچه که آنها می توانند تحمل قبل از هر کسی شروع به جیغ. اگر کمپ خود را از بازگشت به تختخواب و شروع به بازگویی آن را درست انجام شد, او گفت:.

آیا این موضوع یک افسانه شهری و یا حافظه های خنده دار منحصر به فرد و داستان سرایی تجربه یک کلام بخشی از اردوگاه خاطرات Haller گفت.

“شما در جنگل نشسته در اطراف آتش باز و شما واقعا نمی توانید ببینید به نوعی فراتر از تاریکی. هر صدا و صدای ترق و تروق که می شنوید در حالی که شما واقعا بزرگ قصه گفتن شما همه چیز آن را می توان … این مست,” او گفت:. “کسانی که کمی از چیزهایی که من به یاد داشته باشید بیش از فقط یک داستان خاص.”

آدری کندی ([email protected]) یک دانشگاه مینه سوتا در انتساب برای استار تریبیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im