قطب شمال ‘روز قیامت طاق’ دریافت 60K جدید بذر نمونه

قطب شمال “روز قیامت خرک” ساخته شده برای حفاظت از DNA جهان محصولات دریافت 60,000 جدید بذر نمونه سهشنبه از 36 گروه های مختلف از جمله چروکی ملت اولین قبیله مستقر در آمریکا به یک, گزارش گاردین.

این Svarbalt طاق ساخته شده است برای محافظت از میلیون ها نفر از محصولات غذایی از تغییر آب و هوا و جنگ و بلایای طبیعی در حال حاضر خانه نمونه در حدود 1.05 میلیون گونه های زراعی از 5,000 گونه است.

سهشنبه سپرده شامل دانه از 36 موسسات از جمله دانه از 27 گیاهان وحشی از پرنس چارلز’ Highgrove املاک.

“این ثابت می تواند طاقت فرسا و اغلب روحیه اش را تضعیف وظیفه برای متقاعد کردن مردم کاملا ضروری نقش این همه تنوع در حفظ جنب و جوش اکوسیستم های سالم است که حفظ هر دو مردم و سیاره ما” شاهزاده ولز در بیانیه ای گفت.

“آن را ضروری تر از همیشه است که ما در حال حاضر عمل به حفاظت از این تنوع قبل از آن واقعا خیلی دیر است,” او اضافه شده است.

چروکی ملت رسوب آب نبات فهرست کدو دانه. دانه اصلی محصولات زراعی از قبیل گندم و برنج و همچنین گونه های وحشی اروپایی درختان سیب نیز سپرده خواهد شد.

“به سرعت از تغییرات آب و هوایی و از دست رفتن تنوع زیستی را افزایش می دهد وجود دارد فوریت جدید اطراف تلاش برای صرفه جویی در محصولات غذایی در خطر انقراض گفت:” استفان اشمیت که مدیریت ذخیره به عنوان رئیس این محصول اعتماد است.

“بزرگ حوزه امروز دانه سپرده در سراسر جهان نشان دهنده نگرانی در مورد اثرات تغییر آب و هوا و از دست رفتن تنوع زیستی در تولید مواد غذایی است.”

اشمیت گفت: دو یا سه میلیون نمونه “می تواند یک ایده خوب را به آینده غذایی بشر حتی امن تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im