Aramex تضمین دید کامل خود را برای مشتریان شرکت با دره سیلیکون شرکت Roambee

سانتا کلارا, کالیفرنیا,, مارس 22 سال 2020 /PRNewswire/ — Aramex (www.aramex.com) بزرگترین شرکت پیک تاسیس در خاورمیانهو عربی بر اساس شرکت های ذکر شده در نزدک اجرا کرده است Roambee سنسور مبتنی بر تدارکات راه حل کسب و کار به منظور افزایش دید در تقاضا. با 8 مراکز منطقه ای در سراسر جهان Roambee (www.roambee.com) تحویل درب-به-درب چند معین, حمل و نقل, دید راه حل برای Aramex مشتریان و کمک به آنها به دید بهتر در زنجیره تامین خود را از فعالیت های ساده خود را توزیع عملیات در زمان واقعی است.

“ما خوشحال برای اضافه کردن Aramex به ما لیست گسترده ای از مشتریان در منطقه می گوید:” Adli Dehelia, Roambee معاون رئیس جمهور و مدیر عامل در خاور میانه, ترکیهو آفریقا.

او در ادامه می افزاید: “این که آیا آن یک ارزش و پزشکی جعبه حمل از شیکاگو به دبی از طریق هوا سرد زنجیره تسهیلات در ابوظبی نیاز به زمان واقعی متوسط انطباق و یا تضمین در یک زمان حساس حمل و نقل رفتن در سراسر مرز به عربستان سعودی, Roambee را قادر می سازد Aramex و مشتریان آن را به کنترل خود توزیع تدارکات و بدون هر گونه سرمایه گذاری در صف مقابل در نرم افزار و سخت افزار و یا اتصال داده. مشتریان می توانید شروع با چند صد محموله و در مقیاس بالا به چند میلیون به راحتی. این همکاری منحصر به فرد را تضمین برتری عملیاتی و بهبود وفاداری مشتری است.”

به عنوان بخشی از آن دائمی هدف برای ارائه در دسترس و دید جامع به مشتریان خود Aramex آغاز شد از جمله Roambee سیم رایگان, هدف ساخته شده و سنسور تکنولوژی ‘زنبور’ در آن تریلر/ظروف/ULDs در علاوه بر این به ‘BeeBeacons’ برای مشتریان بسته است.

BeeBeacons انتقال بسته در سطح محل و وضعیت اطلاعات به زنبور عسل است که به عنوان یک دروازه به ابر. این زمان واقعی حسگر داده است و سپس تجزیه و تحلیل توسط Roambee پلت فرم به منظور تجهیز Aramex با تمام حمل و نقل مربوطه بینش مورد نیاز برای بهبود SLAs تحویل تعهد و بهره وری عملیاتی.

AI & machine learning بیشتر تولید پیش بینی عملیاتی سیگنال های چنین به عنوان تغییر در برآورد زمان ورود (ETA), هشدار در مورد دمای ممکن گشت و گذار دست زدن به نادرست و خطر امنیتی هشدار دهنده. این سیگنال ها توسط Roambee را 24/7 کنترل-برج ‘BeeCentral’ برای شروع سریع اقدامات اصلاحی اجازه می دهد عملیات تیم های فعال و پاسخگو است.

Amgad Abdelwaly جهانی سر راه حل به مشتری و نوآوری Aramex برجسته ارزش این فناوری کرد و گفت: “باور است که روند حمل و نقل هر گونه حمل و نقل است که یک همکاری بین ما و مشتریان ما Aramex متعهد به حفظ شفافیت در تمام مراحل عملیات حمل و نقل. با استفاده از Roambee نوآورانه فن آوری قوی, پشتیبانی از مشتری, و آگاهی کامل از نیازهای صنعت ما قادر به پشتیبانی مشتریان خود را با مسیر بهتر و بهینه سازی تجربه کاربر بدون درز تایید تعهد ما به ارائه راه حل های قابل تنظیم است که به طور متوسط عملیات حمل و نقل به سطح بعدی.”

Aramex برنامه هایی برای گسترش این فناوری در سراسر آن منطقه عملیات به هر دو آن متعلق به اجاره کامیون به عنوان به خوبی به عنوان آن انبار شبکه هموار کردن راه برای IoT-فعال مدیریت خدمات لجستیک در منطقه است.

رسانه های تماس:
آقای Premsai Sainathan
مدیر – بازاریابی
[email protected]
+1-(408)-663-6655

منبع Roambee شرکت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>