دادگاه تجدید نظر دستور آریزونا به پرداخت 1.4 میلیون دلار جریمه در زندان مراقبت های بهداشتی طرح دعوی در دادگاه

آریزونا باید پرداخت 1.4 میلیون دلار جریمه به دلیل امور خارجه ادامه داد: مشکلی با اهل بیت مراقبت های بهداشتی یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکومت شنبه.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای 9th مدار حکم داد که آریزونا وزارت اصلاحات باید به دنبال یک قاضی دادگاه منطقه سفارشات به پرداخت جریمه پس از کاهش قاضی دادگاه در بر داشت دولت بود و نه مطابق با توافق حل و فصل در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام.

وکلا در آریزونا مرکز ناتوانی قانون اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در این زندان دفتر حقوقی و شرکت های دیگر واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر این گروه در سال 2012 رقیب که زندانیان دریافت ناکافی پزشکی, بهداشت و مراقبت از دهان و دندان.

حل و فصل رسیده بود در سال 2014. با این حال دولت موفق به دیدار با نظر حل و فصل است.

داود فتحی مدیر ACLU National زندان پروژه گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که 9th مدار مجددا بر منطقه دادگاه قدرت اجرای وعده وزارت اصلاحات ساخته شده است برای بیش از پنج سال است.

“ما امیدواریم که آریزونا مسئولان زندان در حال حاضر خود را متوقف سوخته-زمین دادخواهی تاکتیک و به نوبه خود به کار فوری از ارائه مراقبت های بهداشتی کافی به 34,000 مردان و زنان و کودکان در این ایالت زندان,” او گفت:.

بخش و فرماندار mlb دفتر گفت: جمهوری آنها متعهد به کیفیت مراقبت های بهداشتی برای زندانیان.

Ducey دفتر در حال بررسی این تصمیم به گفته سخنگوی پاتریک Ptak. او گفت: دفتر تعهد به مراقبت های بهداشتی منعکس شده است سرمایه گذاری های جدید در دولت بودجه برای سلامت مانیتور.

2020 بودجه ارائه شده از 1 میلیون دلار به صندوق 10 موقعیت های اضافی برای مراقبت های بهداشتی نظارت با توجه به Ptak.

این اداره گفته است که کار با قرارداد ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یوزباشی برای دیدار با اهداف و درگیر شدن با زندانیان و کارکنان و خانواده ها و جامعه شرکای.

“گروه متعهد به ارائه همان کیفیت استاندارد مراقبت های بهداشتی به زندانیان که خصوصی شهروندان دریافت” لایحه Lamoreaux گروه گفت.

چه قاضی حکم داد

در ژوئن 2018 ایالات متحده دادرس قاضی دیوید دانکن در بر داشت اداره می شود در تحقیر دادگاه و دستور دولت برای پرداخت 1.4 میلیون دلار.

بخش درخواست کرد. این استدلال در میان دیگر نقاط که حل و فصل خصوصی بود توافقنامه ای که شامل آن روند خود برای حل و فصل اختلافات بین طرفین است.

با توجه به 9th, مدار, تحقیر حاکم بر بخش نقض نشان می دهد علت سفارش.

وزارت اصلاحات لازم بود برای ارائه یک لیست از آنچه عملکرد اقدامات آن موفق به تطابق با. پس از جلسات قاضی تعیین گروه را ندارد “تمام مراحل منطقی” مطابق با نظم و وضع خوب است.

به گفته دادگاه این گروه تا به حال فرصتی برای شنیده می شود در مورد آن عدم انطباق در جلسات.

دادگاه تجدید نظر نیز تأیید دادگاه منطقه را به منظور نیاز به آریزونا زندان به نصب مجدد سلامت نیاز به درخواست جعبه برای زندانیان به ارسال فرم درخواست مراقبت های پزشکی.

چه اتفاقی می افتد بعدی

پس دانکن منظور اعمال 1.4 میلیون دلار جریمه بخش است ادامه داد: نه مطابق با حل و فصل.

پس از گفتن این اداره در ماه مه که در آن صورت می تواند اضافی جریمه تا $1.7 میلیون دلار آمریکا در منطقه قاضی Roslyn نقره در ماه نوامبر گفت آریزونا مقامات زندان و وکلای مدافع زندانیان که آنها تا به حال 60 روز برای رسیدن به یک توافق جدید.

که مهلت نزدیک است. اگر یک فصل جدید رسیده است که احزاب باید به دادگاه ارائه خود استدلال حقوقی برای بازگشایی پرونده و اقدام به محاکمه.

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید