دادگاه تجدید نظر: First Federal اعدام در 17 سال می تواند ادامه دوشنبه

اولین فدرال اعدام در 17 سال است به جلو بروید در روز دوشنبه پس از ایالات متحده دادگاه تجدید نظر لغو پایین تر دستور دادگاه گفت: طرح دعوی در دادگاه توسط قربانیان خانواده است که تا به حال قرار داده و اعدام در انتظار نگه داشته تا به حال هیچ جایگاه قانونی.

Daniel Lee Lewis محکوم شد در قتل سه نفر از اعضای یک آرکانزاس خانواده در سال 1996. اما برخی از بستگان قربانیان خود را به مخالفت با او را دریافت حکم اعدام است. او با توجه به قرار داده می شود به اعدام با تزریق مواد کشنده در وزارت دادگستری ایالات متحده اعدام مجلسی در ترر هوت ایندیانا.

اعدام او شده بود مسدود شده در روز جمعه توسط یک قاضی فدرال پس از برخی از قربانیان و بستگان شکایت کرد و گفت: آنها می ترسید که مراجعه کننده می تواند آنها را در معرض COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت افزایش می یابد در حدود 40 متحده اداره زندانها گفت: یک عضو هیات درگیر در آماده سازی برای از سرگیری فدرال اعدام تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

این طرح دعوی در دادگاه علیه وزارت دادگستری در دادگاه فدرال در ایندیاناپولیس به دنبال جلوگیری از اعدام تا زمانی که این بیماری همه گیر را گذرانده بودند. ایالات متحده منطقه قاضی جین Magnus-Stinson دستور این گروه برای به تاخیر انداختن اعدام تا زمانی که آن را نشان می دهد می تواند آن را حفظ شاکیان حق حضور در اعدام بدون به خطر انداختن سلامت خود را.

دولت به دادگاه تجدید نظر و 7 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در روز یکشنبه لغو دستور گفت: هیچ فدرال قانون یا مقررات به قربانیان حق حضور در اعدام.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: در ماه ژوئیه گذشته که وزارت دادگستری خواهد سر انجام اعدام برخی از 62 زندانیان در فدرال محکوم به اعدام.

او در اصل برنامه ریزی شده پنج اعدام برای ماه دسامبر گذشته اما تا به حال به تاخیر آنها در حالی که طولانی مدت در پرونده های حقوقی به چالش کشیدن دولت کشنده-پروتکل تزریق شده است.

یک دادگاه تجدید نظر لغو شد که دستور در مارس و Barr اعلام جدید اعدام خرما برای ماه های ژوئیه و اوت از چهار زندانی, همه مردان به جرم قتل کودکان: Lee, Wesley Purkey داستین Honken و کیت نلسون.

دادستان ها می گویند لی بود یک عضو از یک supremacist گروه که به قتل یک آرکانزاس, فروشنده اسلحه و 8 سال پس از آن ریخته بدن خود را در یک باتلاق. او محکوم شد و در سال 1999 از چندین جرم از جمله قتل در کمک racketeering.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de