دادگاه تجدید نظر رد چالش که سرپا نگه داشتن. 123 بودجه آموزش و پرورش را شکست قانون

یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکم داد که یک چالش در برابر آریزونا گزاره 123 بودجه آموزش و پرورش باید اخراج واژگون نظر یک قاضی فدرال آنها رژیم صهیونیستی است. mlb بود به نام “خجالت به جامعه حقوقی.”

در ماه اکتبر در ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه نیل ویک حکومت که سرپا نگه داشتن. 123 بودجه نقض قانون فدرال به این دلیل که دولت را کنگره تصویب افزایش مقدار پول در آن زمان از دولت زمین اعتماد به افزایش بودجه برای آموزش و پرورش است.

سهشنبه حاکم در 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر لغو شد که از نظر.

سه استیناف فدرال قضات نوشت: در یک نظر شنبه منتشر شد که اولیه چالش به رای دهندگان تایید شده و اندازه گیری ظ توسط آریزونا ساکن که اعتراض به سرپا نگه داشتن. 123 برداشت از زمین های دولت اعتماد نباید شنیده شده است در وهله اول.

مشهور در یک جشن انتشار اخبار گفت: این تصمیم برای محافظت بحرانی بودجه آموزش و پرورش.

“امروز تصمیم یک پیروزی برای ما مدارس و دانش آموزان و مردم آریزونا,” او گفت:. “سرپا نگه داشتن. 123 سریع-ردیابی $3.5 میلیارد دلار به مدارس دولتی در ایالت آریزونا. این دلار باید فوری یک تاثیر را در کلاس ارائه منابع بیشتر برای دانش آموزان و افزایش حقوق معلم در سراسر کشور.”

نبرد بر زمین های دولتی و اعتماد, پول

رای دهندگان تایید شده سرپا نگه داشتن. 123 در سال 2016. اندازه گیری افزایش مقدار پول دولت و خارج از دولت زمین اعتماد برای بودجه آموزش و پرورش. پول کمک به افزایش حقوق معلم.

یک چالش برای سرپا نگه داشتن. 123 واصل شد بعد از آن سال توسط مایکل پیرس که ادعا شده است که دولت اسرائیل با یورش به دولت اعتماد زمین بدون مجوز کنگره نقض قانون فدرال است. سابق آریزونا خزانه دار جف DeWit نیز هشدار داده بود Ducey که اندازه گیری خواهد مخاطره دولت است.

قاضی ویک حکومت در مارس 2018 که سرپا نگه داشتن. 123 نقض قانون فدرال به این دلیل که دولت موفق به امن کنگره تصویب قبل از رفتن پیش با اعتماد زمین پرداخت.

آریزونا دریافت کنگره تصویب برای زمین اعتماد پرداخت برای سرپا نگه داشتن. 123 در سال 2018 دو سال پس از رای دهندگان به تصویب آن و پس از دولت آغاز شده بود توزیع کمک های اضافی.

اما نبرد قانونی خود ادامه داد.

پی تأیید خود را تا سال 2018 حاکم در طولانی حکم دادگاه در اکتبر 2019.

نظر جلب تیز محکومیت از Ducey و اصرار داشت که از خواب بیدار منظور خواهد بود و لغو در تماس تلفنی با “فعال قاضی” که دوست ندارم سرپا نگه داشتن. 123.

“قاضی از خواب بیدار در یک لباس بلند و گشاد در صبح و فکر می کند که او خدا است, اما او را نه” Ducey گفت: در پاییز گذشته. “من می خواهم به شما بگویم چه هر کس در دادگاه نیاز به دانستن: زمان آن را برای قاضی از خواب بیدار می کند. او خجالت به جامعه حقوقی.”

تجدید نظر قضات در شنبه طرفه با دولت است.

در نظر منتشر شده در شنبه, قضات نوشت که این مورد نباید شنیده شده است در وهله اول به دلیل پیرس می تواند نشان نمی دهد که او شخصا به هیچ وجه با اعتماد زمین برداشت.

“حتی اگر این مورد تا به حال در ابتدا ارائه یک justiciable جنجال که جنجال به پایان رسید که کنگره راضی به توزیع فرمول در گزاره 123” قضات نوشت: در نظر شنبه منتشر شد.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im