برنامه ترکیبی از عناصر از املاک و مستغلات, سایت دوستیابی به بهبود هم اتاقی جستجوهای

او جوان مجرد فقط خود را به دست آورده MBA از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نیاز به مسکن مقرون به صرفه. او نیز تا به حال یک سطح ورود چک های بالای معمول اسکناس های جدید که فارغ التحصیلان دانشگاه صورت.

برای جسیکا چن داشتن یک هم اتاقی غیر قابل اجتناب بود. اما این ثابت می تواند یک تجربه دلهره آور به خصوص با منابع در دسترس است.

“به دنبال هم اتاقی می روند دردناک است. پیدا کردن یک هم اتاقی در Craigslist و یا Facebook احساس نمی امن یا امن” او به یاد می آورد که تجربه سال پیش.

چن آموخته است که دوست و همکار الکسیس Valerio همان تجربه است. آنها می دانستند که آنها به تنهایی است. وجود دارد تا به حال به آسان تر و امن تر و قابل اعتماد تر روش.

و آنها ایجاد آن با ROOM8 یک برنامه که با استفاده از یک هم اتاقی اختصاصی-الگوریتم تطبیق است که اجازه می دهد تا کاربران به فهرست بالقوه هم اتاقی پروفایل ایمن تصویری-چت با دیگر کاربران بررسی زمان واقعی سرپرستی موجودی از خواص موجود و تورهای مجازی با صاحبخانه. چرا که تمام ارتباطات انجام می شود از طریق برنامه اطلاعات شخصی و خصوصی باقی می ماند و امن تا زمانی که کاربران تصمیم بگیرند در غیر این صورت.

“این یک ترکیبی از Zillow و یک برنامه قدمت مفهوم زمانی که ما در حال آوردن مردم با منافع مشابه است که سازگار با هم” چن. “ما فکر می کنیم کاش ما این است.”

چن همراه با CMO Valerio و CTO candella آغاز شده ROOM8 در سال 2018 است. این شرکت که چن مدیر عامل دارای دفاتر در اسکاتسدیل آریزونا و سان فرانسیسکو.

یک و نیم میلیون نفر خواص در 23 ایالت و واشنگتن دی سی در حال برنامه چن گفت. اکثریت در مناطق شهری با 80 درصد از کسانی که آپارتمان ها و بقیه آپارتمان و خانه.

اگر چه چن تشبیه مدل به قدمت برنامه ROOM8 کرایه بسیار بهتر است. تا کنون آن را دریافت و بررسی 5 ستاره و دارای 40% موفق مطابقت رای, او گفت:. متوسط موفقیت نرم افزار دوستیابی 25 درصد است.

وجود دارد هیچ هزینه ای برای کاربران است. درآمد تولید شده از طریق فروش بیمه مستاجرها خدمات مالی و محصولات تبلیغاتی از شرکت ها. جوان راه اندازی به دست آورده سرمایه گذاری کمک های مالی از طوفان سرمایه گذاری Avanta سرمایه گذاری Alpana سرمایه گذاری و پلاگین و بازی سرمایه گذاری.

این طراحی برای کمک به کسانی که به احتمال زیاد نیاز برای به اشتراک گذاشتن هزینه های مسکن.

“هنگامی که شما برای اولین بار فارغ التحصیل وجود دارد بدهی های دانشجویی و ورود به سطح حقوق و دستمزد بالا نیست. ما تا به حال به فکر کردن در مورد چگونه آنها می توانید ذخیره کنید…. آن را سخت برای ذخیره کردن و به دست آوردن آزادی مالی” چن گفت.

مدل کسب و کار ایجاد شد و بر اساس تحقیقات بازار است که نسل وای و نسل Z-ers تمایل به حرکت در اطراف ، حدود 65 درصد از این جمعیتی حرکت هر سال چن گفت.

اما با COVID-19 مدل درخواست تجدید نظر گسترده تر. نامزدی بالاتر است که بیشتر مردم در تلفن های خود را اغلب. اجاره کاهش یافته است در سراسر هیئت مدیره و برخی از آنها نیاز به حرکت می کند یا با توجه به پایین اندازه و یا داشتن یک دیدگاه جدید از خانه خود را پس از استفاده از آن به عنوان دفتر خود را برای چند ماه. برخی باید به جای میز کار فرستاده شده توسط کارفرمایان خود را.

بیش از 60 درصد از مستاجرها می خواهید به حرکت می کند به عنوان به زودی به عنوان آنها قادر چن گفت: با توجه به اجاره و یا پناهگاه در محل سفارشات ، تور مجازی و در برنامه مکالمه تصویری گزینه در حال حاضر بخشی از امکانات اجتماعی را حفظ فاصله در حالی که قطع کاربران جستجو برای مسکن.

“بیشتر مردم در حال کار از خانه. بسیاری از مردم فکر می کنم از خانه خود را به عنوان یک توفنده پد. در حال حاضر آنها را به فکر می کنم … ” آیا من باید یک صفحه اصلی است که می تواند جای کار نیاز دارد؟'” چن گفت.

تکنولوژی نقش بزرگی در ساخت ROOM8 انقلابی بازیکن جدید در بازار املاک و مستغلات.

“ما وارد در زمانی که تکنولوژی مناسب است. ما خوش شانس هستند. این چیزی است که ما می توانید انجام دهید 10 سال پیش” چن گفت.

1 در 3 بزرگسالان ایالات متحده زندگی می کنند با هم اتاقی

ظهور کسب و کار با dovetails روند. با توجه به یک سال 2018 مرکز تحقیقات پیو مطالعه حدود 1 در 3 بزرگسالان ایالات متحده زندگی می کنند با حداقل یک فیلم هم اتاقی نیست که خود را شریک رمانتیک یا یک دانشجو. در سراسر کشور 20 میلیون نفر زندگی می کنند با nonrelatives با توجه به اداره آمار. در میان کسانی که در سنین 18-34 یکی در چهار زندگی با هم اتاقی در سال 2015

تراویس Okamoto مدیر عامل در کالیبر شرکت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت آگاه شد از ROOM8 از طریق ارتباطات کسب و کار و یک چشم انداز مثبت در کسب و کار خود را که اعتبار به چن شرکت.

Okamoto می داند که چگونه خسته کننده هم اتاقی جستجو می شود اگر شما در حال حاضر نمی دانم که فرد با آنها شما می شود به اشتراک گذاری یک خانه. او با اشاره به برنامه ها و شنیده بازخورد مثبت از کسانی که موفق مسابقات به دلیل ROOM8 به آنها اجازه رسیدن به هر یک از دیگر قبل از حرکت در.

“قبل از آن بود به من ارسال لینک لینک خود را و Facebook صفحات و شاید ما می توانیم یک فنجان قهوه” گفت: Okamoto زندگی می کند که در اسکاتسدیل آریزونا. “با مولفه های اجتماعی شما باید توانایی برای تعامل.”

با همه گیر, نرم افزار تبدیل شده است و حتی بیشتر مفید است. این یک ابزار برای انجام کار اضافی سعی و کوشش در عرصه که در آن وجود ندارد بسیاری از منابع است.

“این کمک می کند تا این روند به طور چشمگیری. شما می دانید خیلی سریع اگر شما مناسب است,” او گفت:. “صاحب خانه به طور متوسط بزرگتر است. وجود ده ها میلیون جوان آمریکایی است که آیا یک وام مسکن, اجاره و به احتمال زیاد نیاز به یک هم اتاقی. این ساخته شده است برای آن است.”

تمرکز اصلی این است که در کار با عمده شرکت های مدیریت اموال. این چن توضیح داد که باعث می شود آن را آسان تر برای کنترل کیفیت به خصوص با توجه به قیمت گذاری و زمان واقعی ملک در دسترس است.

فردی مالکان تشکیل می دهند کمتر از 5 ٪ از خواص ذکر شده چن گفت.

‘آن را بسیار آسان برای انجام این کار’

Jason DiLorenzo است که با استفاده از ROOM8 برای پیدا کردن هم اتاقی برای به اشتراک گذاشتن خود را در خانه سه اتاق خوابه در نزدیکی شهر اسکاتسدیل در میان آنها است. DiLorenzo یک کارآفرین است مقدار زیادی از کار در سفر آینده خود را و می خواستم به اجاره یک یا دو تا از خود guestrooms برای تولید درآمد اضافی در حالی که حضور در خانه هنگامی که او دور است.

راحتی و سهولت چه او لذت می برد بیش از روش های سنتی است که آیا استفاده از جنبه های رسانه های اجتماعی. او را نیز خریداری مستاجرها بیمه از طریق برنامه.

“با این پلت فرم شما می توانید پروفایل های از مردمی که به دنبال یک محل برای زندگی به جای ارسال یک آگهی برای عموم مردم با هیچ کنترل بیش از که می رسد به شما,” او گفت:.

DiLorenzo نیز دوست دارد که همه چیز انجام شده است از طریق ابر پس هیچ تبادل اطلاعات شخصی و شخصی خود را در صندوق ایمیل دریافت نمی کند آب گرفتگی. تا کنون او را در ارتباط با شش بالقوه مستاجرها.

“این بسیار آسان برای انجام این کار. آن را به خوبی به کنترل بیش از همه از این که” DiLorenzo گفت. “من تعجب چیزی شبیه به این تا به حال شده است در حال حاضر انجام می شود.”

چه: ROOM8

که در آن: Scottsdale

کارکنان: 20

Factoid: حدود 1 در 3 بزرگسالان در ایالات متحده زندگی می کنند با حداقل یک فیلم هم اتاقی نیست که خود را شریک رمانتیک یا یک دانشجو با توجه به یک سال 2018 مرکز تحقیقات پیو مطالعه است.

جزئیات: room8.io

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de