آتلانتا, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — APEX (هواپیمایی مسافری تجربه انجمن) امروز به شدت تشویق دولت ها در سراسر جهان به مسئله فوری کاهش مالیات در یک حتی دست به شیوه ای برای صنعت هواپیمایی در پی COVID-19 (رمان Coronavirus). به نمایندگی از تقریبا هر شرکت هواپیمایی در جهان APEX معتقد است که دولت ها در سراسر جهان باید مسئولیت برای کاهش مالیات بر شرکت های هواپیمایی در طول این بی سابقه اختلال با توجه به COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی.


ادامه مطلب

حمل و نقل هوایی یکی از باقی مانده است به شدت مشمول مالیات صنایع در سراسر جهان با حدود 136 میلیارد دلار مالیات پرداخت شده از طریق خطوط هوایی در این سال اعم از 5 درصد به بیش از 50 درصد کل مسافر هزینه بلیط. به عنوان شرکت های هواپیمایی پیشرو اقتصادی جهانی راننده APEX قرار است سه توصیه های کلیدی:

  1. کاهش همه ممکن است جهانی بار مالیاتی بر شرکت های هواپیمایی در طول این استرس بار
  2. تعلیق و “مالیات” از جمله مجبور حافظه و دروازه استفاده و
  3. حذف هر گونه جدید حمل و نقل هوایی مالیات / مجازات از نظر.

“شرکت های هواپیمایی مهم جهان ما اقتصاد و اتصال زندگی میلیاردها گفت:” APEX مدیر عامل Dr. Joe رهبر. “APEX توصیه های برای دولت کاهش مالیات مجازات و حافظه/دروازه بوروکراسی در میان یک بحران خواهد شد یک راه طولانی به سوی حصول اطمینان از بهبود اقتصادی. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به فعال کردن هواپیمایی منابع و بودجه برای رفتن به هر دو سلامت صنعت ما و مشتریان ما در سراسر جهان است.”

APEX موقعیت در حافظه قاعده تعلیق راستا با IATA اخیر درخواست برای تعلیق جهانی اسلات قوانین با توجه به COVID-19. زیر گام های اولیه گرفته شده توسط اتحادیه اروپا, این هفته, این اجازه را می دهد که شرکت های هواپیمایی این فرصت را به مدیریت بهتر تعداد کل پروازها در بیش از 200 حافظه-هماهنگ فرودگاه در سراسر جهان در طول این زمان فوق العاده ای. با توجه به شدت بحران APEX انتظار دارد که تمام اسلات و دروازه کمک هزینه اقدامات گسترش به طور کامل از طریق فصل تابستان موثر بلافاصله.

برای به روز رسانی صنعت و اطلاعات مربوط به COVID-19 بازدید apex.aero/coronavirus. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد APEX لطفا apex.aero, ثبت نام برای APEX تجربه روزانه e-عضویت در خبرنامه و یا به دنبال APEX on Twitter, Facebook و LinkedIn.

رسانه های تماس:
رابین Applebaum
678-303-2980
[email protected]

در مورد هواپیمایی مسافری تجربه انجمن (APEX)

به عنوان یک جهانی غیر انتفاعی و یکی از بزرگترین خطوط هوایی بین المللی انجمن APEX شتاب صنعت ما با پشتیبانی از تقریبا هر شرکت هواپیمایی بزرگ و با ارزش تامین کننده. در رابطه با هر دو پرواز بین المللی خدمات انجمن (IFSA) و آینده تجربه سفر (FTE), APEX در خدمت طیف کامل از end-to-end تجربه سفر. APEX مقداری از تمام منابع خود را برای خدمت به اعضای آن تقویت خطوط هوایی در سراسر جهان صنعت, پیشرفت فکر رهبری, تقویت فرصت های کسب و کار از طریق حوادث در حال توسعه طرح جهانی تنظیم کلید های هواپیمایی استانداردهای و برجسته به خوبی سزاوار به رسمیت شناختن در سراسر صنعت ما. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت apex.aero را.

تصاویر مرتبط

apex-infographic.png
APEX Infographic

منبع APEX (هواپیمایی مسافری تجربه انجمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im