واشنگتن — کاخ سفید پیشنهاد حدود 850 میلیارد اضطراری محرک به آدرس اقتصادی هزینه جدید کروناویروس. درخواست خواهد شد مشخص شده به گزارش روز سه شنبه و با هدف ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک و صنعت هواپیمایی و شامل یک کاهش مالیات برای دستمزد بگیر.

دو نفر آشنا با درخواست آن را توصیف کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

کاخ سفید امیدوار است این اندازه گیری خواهد شد با تصویب این هفته به عنوان دولت درهم حاوی اقتصادی عواقب شدید اختلال به زندگی آمریکایی از شیوع بیماری است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin است که انتظار می رود به طرح نجات, طرح شنبه به مجلس سنا جمهوری خواهان.,

مقامات کاخ سفید ارائه سناتور اولیه جلسه اواخر روز شنبه در کنگره آمریکا گفت: آنها می خواهند این طرح تصویب شده توسط کنگره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است نشان می دهد در چند روز.

“ASAP” کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: اواخر وقت روز دوشنبه. “وجود دارد یک ضرورت است.”

با عجله به تزریق پول و منابع به اقتصاد است و تلاش بر خلاف هر یک از سال 2008 بحران اقتصادی با سیاسی و اقتصادی مداخلات و چشم ظاهر مبالغ به سعی کنید برای محافظت از آمریکایی ها از سلامت مالی و خرید اینترنتی.

Mnuchin باز خواهد گشت سهشنبه برای دیدار با سناتور دموکرات در ناهار به راه اندازی این تلاش است.

“ما مقدار زیادی از کار را به انجام از اینجا” Mnuchin به خبرنگاران گفت: اواخر وقت روز دوشنبه.

در همان زمان دموکرات ها پیشنهاد خود را 750 میلیارد دلار بسته است.

سناتور بازگشت به خالی کردن کنگره روشن از گردشگران و یا همکاران از خانه به مقابله با حتی بیشتر از وضعیت وخیم بیش از یکی از آنها به سمت چپ برای یک آخر هفته طولانی و مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اعلام ملی اضطراری است.

انتظار این است که مجلس-تصویب بسته کمک های تایید شده در اوایل روز شنبه — با بیمار پرداخت رایگان تست و مواد غذایی اضطراری — که تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آماده برای تبدیل شدن به قانون است.

اما در عمل متوقف شد برای بسیاری از روز را به عنوان سنا منتظر در خانه برای ویژگی های اصلاحات به عنوان خواهان و پیشرو در کسب و کار کوچک گروه مطرح اعتراض یک شکست تنها حل و فصل در اواخر شب با یک خانه صدای رأی تصویب. سنا عبور می تواند به دنبال در اوایل روز سه شنبه.

همه طرف — خانه سنا و کاخ سفید — توافق در حال بررسی لایحه ای است و نه آخرین و نه نزدیک به اندازه کافی برای رسیدگی به آنچه در حال آمدن است. در شروع ماه کنگره تصویب $8.3 میلیارد دلار در کمک های اولیه. مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت به قانون امضا و اندازه گیری ارائه شده است که آژانس های فدرال پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه و بودجه برای کمک به دولت های ایالتی و محلی در پاسخ به این تهدید است.

“ما باید جسورانه فوری فدرال اقدام برای مقابله با این بحران” شومر روز دوشنبه گفت:.

شومر شناور دموکراتها پیشنهاد برای حداقل 750 میلیارد دلار برای افزایش ظرفیت بیمارستان, بیمه بیکاری, بیمه و دیگر مستقیم کمک برای خانواده های آمریکایی کسب و کار و صنعت مراقبت های بهداشتی. سناتور جمهوریخواه اعطا خصوصی بیش از اولویت های خود را.

جمهوریخواهان اغلب تمایلی به صرف فدرال دلار نه شانه خالی کردن در سر-چرخش شماره به عنوان فهرستی از امریکا و صنایع — خطوط هوایی و هتل ها و خرده فروشان — به انتظارنشسته بودند برای کمک.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا به نام برای ارسال 1000 دلار برای هر آمریکایی است.

رئیس جمهور منتقل شده است که قانونگذاران باید “نمی تواند مانع توسط برچسب قیمت” گفت: Eric Ueland کاخ سفید قانونی مدیر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او می خواهد یک “جامع” با رویکرد “گام های قابل توجهی را” برای اقتصاد و به خصوص خیابان اصلی کسب و کار است. او باز سنا در روز دوشنبه با یک پیام به آمریکایی ها: “مجلس سنا با شما ایستاده است.”

روزهای آینده تست خواهد شد که آیا کنگره می تواند به سرعت پاسخ به بحران است.

صنایع نمایندگی گسترده نوار اقتصاد به دنبال کمک در تحمل عواقب به عنوان مدارس و آمریکایی ها گفته بودن به ماندن در داخل جست و خیز سفر غیرضروری و جلوگیری از تجمعات با 10 نفر یا بیشتر.

این بدان معناست که هیچ غذای بیرون هیچ شبانه روزی هواپیماهای بدون خرید از این مراکز به عنوان بزرگ ملی در خاموش کردن جرقه کسب و کار تعطیلی اخراج و از دست حقوق برای اجاره مسکن و نیازهای روزمره.

این کشور بزرگترین سازمان کسب و کار ایالات متحده در اتاق بازرگانی خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در روز دوشنبه به عمل به سرعت به کمک به شرکت ها برای دسترسی به پول نقد و جلوگیری از یک “برنامه به طور بالقوه ویرانگر” ضربه به اقتصاد است.

درخواست از خطوط هوایی ایالات متحده به تنهایی می تواند به راحتی بالای 50 میلیارد دلار با توجه به شرکت های هواپیمایی برای امریکا گروه تجارت به نمایندگی از حامل.

“ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی 100%,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه. “ما گفت: شرکت های هواپیمایی ما قصد داریم به آنها کمک کند.”

در نامه ای به ناروا و رهبران کنگره از اتاق بازرگانی به نام قانون از جمله سه ماه لغو مالیات شرکت های پرداخت برای حمایت از امنیت اجتماعی و مدیکر و بیمه بیکاری.

“بدون خانواده و بدون کسب و کار باید ورشکسته فقط به دلیل اختلال موقت در درآمد ناشی از کروناویروس گفت:” اتاق مدیر عامل شرکت Thomas J. Donohue.

ملت فرمانداران نیز تماس در کنگره به سرعت به ارمغان بیاورد کمک های اقتصادی به ویژه برای بیمه بیکاری سیستم برای کمک به کارگران آواره و سریع است.

“ما نیاز به یک پاسخ بهتر از دولت فدرال گفت:” رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo یک دموکرات است. “من از صبر و شکیبایی است.”

هم کشیده جدید بسته خواهد شد چالش های اساسی تدارکات حاکم که کنگره تلاش خود را برای انطباق با شرایط طبیعی جدید است.

خانه دموکرات گفته شد در یک کنفرانس تلفنی آنها نمی تواند به یاد می آورد به واشنگتن تا زمانی که بسته است و آماده برای عمل به گفته افراد آشنا با تماس اما غیر مجاز به بحث در مورد آن و اعطا شده اند.

100 عضو مجلس سنا برگزار شده برای یک شب رای — یک برنامه به طور بالقوه منظره خیره کننده در دوره های جدید اجتماعی فاصله. در حالی که مقامات مختلف در سراسر کشور صادر کرده اند متضاد مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری که آمریکایی ها باید جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر در طول 15 روز آینده.

شماره 2 رهبر حزب دموکرات مجلس سنا, دیک دوربین از ایالت ایلینوی شمارش تعداد سناتورها در طبقه سوال چه مثال آنها تنظیم شد. وی عبور سریع از خانه بسته است. “منتظر چه هستیم؟”

با وجود تهمت را قوی پشتیبانی از تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان گفت: آنها می خواستند برای ایجاد تغییرات در خانه-اندازه گیری گذشت. “این به اندازه کافی رفتن نیست” گفت: سناتور. تام پنبه R-ارک.

علاوه بر این فدراسیون ملی کسب و کار مستقل که تعداد صدها هزار نفر از کسب و کار کوچک, اعضای, در ابتدا مخالف آن است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im