پیت Buttigieg که از بودن در یک شهر کوچک غرب میانه شهردار به یک مانع شکستن لایه نامزد دموکرات ریاست جمهوری, نامزدی است که پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را.

سه نفر با دانش Buttigieg تصمیم به اسوشیتد پرس گفت او شروع کمپین اطلاع رسانی کارکنان در روز یکشنبه. آنها مجاز به صحبت علنی و نخواست نامش فاش شود.

مبارزات انتخاباتی خود گفت: Buttigieg صحبت خواهد کرد یکشنبه شب در خم جنوب ایندیانا است.

Buttigieg اولین همجنسگرا نامزد به طور جدی ادعا برای ریاست جمهوری بود شاید بیشتر به طور مداوم قابل توجه نامزد دموکرات زمینه — فصیح و منظم-و سعی کردم به صورتی که حزب خود را رونق هنگامی که آن را در آغوش نامزدها که ارائه نسل را تغییر دهید.

اما هزاره, افغانستان, جنگ veteran به پایان رسید تا بودن موفق تر در برنده تر رای دهندگان در حالی که سناتور. برنی ساندر 78 اسیر انرژی از آنهایی که جوان است.

رای دهندگان دیدم Buttigieg در میانه خط و دموکراتیک زمینه و او رونق گرفت اولیه با بالا پایان در آیووا قفقاز و جایگاه دوم در پایان در نیوهمپشایر. اما به عنوان نژاد منتقل متنوع تر متحده کمتر وابسته به کالج تحصیل رای دهندگان Buttigieg تلاش.

خروج خود را از این مسابقه نشان دهنده رشد فشار در میان متوسط بیشتر دموکرات ها به تحکیم در تلاش برای بلانت ظهور ساندرز که Buttigeig گفته بود بیش از حد لیبرال انتخاب شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im