رئیس جمهور سابق باراک اوباما قصد دارد به حمایت جو بایدن در یک ویدیو در روز سه شنبه به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد افزایش از بزرگترین جمع آوری کمک و یکی از محبوب ترین چهره های.

این حرکت تایید شد توسط یک فرد آشنا با این وضعیت که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد برنامه.

اوباما و بایدن هستند و دوستان نزدیک خود را از دو دوره در کاخ سفید زمانی که بایدن به عنوان معاون رئيس جمهور. بایدن تکیه به شدت در وابستگی با رئیس جمهور سابق در طول دموکراتیک اولیه touting رابطه خود و فریم زمین خود را به عنوان یک فرمت از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

اما اوباما در آنجا ماند بالاتر از نزاع در اولیه به ندرت صحبت کردن در مورد intraparty مبارزه است. رئيس جمهور سابق در ارائه مشاوره خصوصی به هر دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی خواست که برای آن ساخته شده اما هیچ تلاش برای تقویت هر یک نامزد انتخاباتی از جمله بایدن را با وجود سابقه طولانی خود را.

اوباما را تایید اما می آید قابل توجهی زودتر از در سال 2016. او حمایت هیلاری کلینتون در ماه ژوئن آن سال به عنوان ستیز اصلی مبارزه با ایالت ورمونت برنی ساندرز کشیده.

این چرخه اولیه به یک تمیزتر و سریعتر پایان با ساندرز حمایت بایدن روز دوشنبه.

معاون سابق رئیس جمهور در حال حاضر پشتیبانی از تمام سابق دموکراتیک اولیه رقبا به جز الیزابت وارن. این سناتور ماساچوست است که انتظار می رود به طور رسمی پرتاب او حمایت بایدن به زودی با توجه به یک فرد آشنا با برنامه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im