AOC ضد میلیاردر صلیبیون در حال گسترش در شهر نیویورک

اعتراض آغاز شد و در میدان مدیسون پارک که در آن جف بزوس صرف $96 میلیون ایجاد خود را منهتن خانه رویایی.

از وجود این گروه کوچک راهپیمایی به Midtown دفاتر فرماندار اندرو کومو با تقاضا است که شروع به رشد بلندتر به عنوان همه گیر ورزشي: خیس فوق العاده غنی است.

روز جمعه تظاهرات در نیویورک و دیگر مانند آن نمی رسید چیزی نزدیک سطح جنبش اشغال وال استریت یک دهه پیش. اما این بار به معترضان زادگاه مدافع در اسکندریه Ocasio-Cortez مترقی نماینده مجلس که در این هفته پیوست یک کمپین خواستار کومو عبور میلیاردرهای’ مالیات برای ایالت نیویورک است.

“آنها را و و را از شهر ما و نه کمک به همان نسبت” گفت: مولی گلن, 34, که با این نسخهها کار در ساخت و ساز پیوست و روز جمعه در اعتراض به. “شما می خواهید به یک آپارتمان در اینجا. شما می خواهید به می گویند که شما عضو بزرگترین شهرستان در کشور است. شما باید برای حمایت از شهر”.

وجود دارد حدود 100 نفر ردیابی توسط میلیاردرهای بلومبرگ شاخص که محل اقامت اولیه است که ایالت نیویورک است. ثروت خود را اغلب می آید از سرمایه گذاری — نامها مانند استیو Schwarzman جیم سایمونز و لئون ، اما گسترده نیویورک و اقبال نیز ساخته شده است در املاک و مستغلات رسانه ها و صنعت است. اکثریت دارای خانه های متعدد و هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را در اطراف اگر یک مالیات بر ثروت است که تصویب رسید.

Carl Icahn متولد شده در دور Rockaway در محله کویینز شهر نیویورک شده است یک آیکون بر روی دیوار خیابان و برای چندین دهه است که ارزش $18.3 میلیارد دلار است. او گفت: در ماه سپتامبر که او برنامه ریزی شده به نقل مکان به خانه و کسب و کار به فلوریدا برای جلوگیری از پرداخت نیویورک افزایش مالیات.

بود که قبل از Ocasio-کورتز حمایت این لایحه — اسپانسر شده از طرف دولت سناتور جسیکا راموس-که با هدف مالیات سود تحقق نیافته در میلیونرها ثروت برای ایجاد اورژانس کارگر صندوق کمک مالی برای فقرا و مستند نشده نیویورکی. این لایحه در نظر گرفته خواهد شد پس از قانونگذاری ایالتی بازده دوشنبه.

“این زمان برای متوقف کردن حمایت از میلیاردرهای و از آن زمان شروع به کار برای کار خانواده” Ocasio-کورتز که نشان دهنده بخش هایی از برانکس و ملکه گفت: در یک ویدیو به کارگردانی در کومو. پیام گسترش در توییتر با هشتگ #MakeBillionairesPay.

AOC اتحاد مبارزه برای افزایش مالیات بر ثروتمندان پس از ترکیدن در صحنه در سال 2018 است. با هدف قرار دادن سطح دولت است یک پیچ و تاب. و حامیان او و نفوذ در نیویورک حزب دموکرات در حال رشد است. جمال بومن که هم bashed بزوس فقط ضرب و شتم در دراز مدت نماینده الیوت انگل دموکرات اولیه.

کومو قبلا مخالف افزایش مالیات بر ثروتمندان اما ضربه طبل در حال رشد است تا حدودی سوخت coronavirus تاثیر در این شهرستان است. او مکرر به خبرنگاران در روز پنجشنبه مخالفت خود را به مالیات است که می تواند درایو ثروتمند دور.

اولویت در حال تغییر

مایکل Novogratz یک دموکرات که ثروت خود را در صندوق های تامینی همچنین هشدار داد که مالیات محور رویکرد معکوس خواهد شد.

“افراد ثروتمند مایل به پرداخت بیشتر مالیات هر چند آن را به نمایشگاه” گفت: Novogratz که در حال حاضر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و در هفته های اخیر شده است آوازی حامی از زندگی مهم است. “بزرگترین مشکل با کد مالیاتی است که برخی از گروه ها پرداخت و دیگر نیست.”

خطر Novogratz می گوید این است که کسانی که در حال حاضر پرداخت سهم قابل توجهی از نیویورک مالیات خواهد حرکت به پایین مالیات متحده به خصوص که این بیماری همه گیر تغییرات اولویت است.

در حال حاضر وجود دارد حرکت به سمت خروج از نیویورک پس از 2017 جمهوری خواه مالیات تعمیرات اساسی ایجاد $10,000 محدودیت برای دولت های ایالتی و محلی کسر مالیات را صدمه دیده است که صاحبان املاک. Covid-19 که باعث می شود چگالی پایین زندگی جذاب تر است فشار انبوهی از دیگران او اضافه شده است.

که یک دیدگاه مشترک توسط Mitchell, خزه, استاد سیاست شهری و برنامه ریزی در دانشگاه نیویورک.

“هیچ کس نمی داند در این آب و هوا که چگونه مردم در حال ساخت محل تصمیم گیری” خزه گفت. “ما می خواهم به انجام همه چیز ممکن است برای حفظ مردم در نیویورک و نه به آنها را تشویق به حرکت به چگالی کم یا کم مالیاتی محل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de