چند تا از شهر نیویورک بیمارستان بزرگ نیست به اندازه کافی تجهیزات و یا تخت بیمارستان برای رسیدگی به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس و این واقعیت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه “واقعا استناد” دفاع تولید عمل می کنند برای مجبور کردن تولید کنندگان به مواد زندگی می کند از دست خواهد رفت Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. روز یکشنبه اعلام کردند.

“بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر در ظرفیت یا در حال نزدیک شدن است و هیچ نوع جدید واقعی جریان در چشم از دولت فدرال در جایی که این مواد هستند که از” نیویورک از حزب دموکرات گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “شرکت در حال اهدا کردن آنچه که آنها می توانند. که فوق العاده است. آن است که به اندازه کافی نیست.”

قبلا در برنامه FEMA مدیر پیتر Gaynor گفت: این قانون هنوز مورد نیاز است زیرا بسیاری از شرکت های داوطلبانه خود را به کمک کند اما Ocasio-کورتز مخالفت کرد.

“ما هیچ جا در نزدیکی تخت ظرفیت است که ما باید در این کشور,” او گفت:. “ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که مردم شروع به واقعا در حال مرگ در اعداد بزرگ به شروع تولید به خصوص از بیشتر تجهیزات پیچیده مانند هواکش و تخت بیمارستان. “

Ocasio-کورتز همچنین در مورد کار بر روی بسته محرک اقتصادی مورد بحث در کنگره گفت او فکر نمی کند که وجود دارد این است که یک عدد است که توسط “خیلی کوچک” وقتی که می آید به چه مقدار باید اختصاص داده شده به صرفه جویی در اقتصاد کشور است.

“من فکر نمی کنم بسیاری از مردم خارج وجود دارد واقعا درک سیستمیک شوک است که در حال تجربه او همچنین گفت که او مخالف کمک مالی شرکت های بزرگ از شامل شدن در یک بسته امداد به عنوان آن را باید در تمرکز بیکاری و دیگر اقدامات امداد برای ملت خانواده.

Ocasio-کورتز نیز خواست امریکا را افراد جوان در خانه بمانند.

“در ایالت نیویورک, 55 درصد از موارد ما هستند مردمی 18 تا 49,” او گفت:. “شما را قادر به به طور مستقیم تحت تاثیر, و ب, شما در حال رفتن به دریافت مامان بیمار شما در حال رفتن به پدربزرگ و مادربزرگ خود را بیمار شما در حال رفتن به دریافت کنید مردم شما را دوست دارم و برای مراقبت از بیمار حتی اگر بدون علامت باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im