AOC به سمت چپ خاموش نیویورک مترقی حزب رای گیری خط

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. بود حذف شده از اولیه رای گیری از پیشرفته کار گروهی خانواده, پارتی, پس از آمدن دو امضا خجالتی, با توجه به, New York Daily News.

اتحادیه پشتیبانی که تماس های خود را به “چای” حزب چپ” مستقل از احزاب سیاسی است که اجازه می دهد تا رای رای گیری در سراسر خطوط برای حفظ دموکرات صادقانه و برای جلوگیری از نیست رای خود را برای اعطا گرفته.

Ocasio-کورتز دریافت تنها 13 امضا از اعضای WFP نگه داشتن او این گروه رای گیری خط در نوامبر انتخابات عمومی. او دموکرات حریف سابق CNBC نویسندگان میشل Caruso-Cabrera که فکر می کند AOC می تواند به طبقه کارگر و مردم در منطقه خود.

“AOC دارای درد نکنه کار مردم از برانکس و ملکه ها با رای و ایجاد تفرقه در درون حزب ما,” Caruso-Cabrera گفت: New York Daily News. “جای تعجب نیست که چرا طرفدار اتحادیه نیروهای نمی خواهید او را و نه محله های ما.”

در سال 2016 انتخابات دیابت برنی ساندرز من-Vt., شد حمایت WFP که او به نام “نزدیکترین چیز” به “چشم انداز من از سوسیالیسم دموکراتیک بود.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو کاهش تعداد امضاهای مورد نیاز برای واجد شرایط اولیه رای گیری به 15. پس از Ocasio-کورتز ارائه شده تنها 14 امضا یک پرتاب شد به دلیل آن بود که بازیگران توسط یک ثبت نام دموکرات.

مقامات در خانواده های شاغل حزب قول داده اند که آنها را به مبارزه برای Ocasio-کورتز با وجود حذف از انتخابات.

“ما اعتقاد داریم که این کنگره است که رهبر خود را در منطقه و این کشور نیاز دارد” گفت: Sochie Nnaemeka مدیر دولتی که تقبیح دادخواست چالش میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im