Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. نشان می دهد همکار مترقی بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., خود را از دست داد سه شنبه میشیگان اولیه به دلیل سرکوب رای دهندگان.

در یک مصاحبه با فاکس نیوز’ “گزارش ویژه” Ocasio-کورتز به چالش کشیده شد در ساندرز’ آشکار پایانی پشتیبانی می کند.

“من فکر می کنم یک چیزی که نیست صحبت شده است که شایع رای دهندگان سرکوب در این کشور گفت:” Ocasio-کورتز یک جانشین برای ساندرز اشاره کرد قبل از اولیه تجمع در آن آربور میشیگان درو از 10 ، 000 مردم است.

“در سمت راست وجود دارد در آن آربور که در آن ما تا به حال که تجمع این بچه ها در انتظار بودند سه ساعت در صف برای رای دادن در میشیگان گفت:” میزبان Bret Baier.

“و هنگامی که ما بحث در مورد که تبدیل کردن و که نمی چرخد ما کاملا باید روشن شود.”

فشرده در صورتی که به معنای رای دهندگان محروم بودند فرصتی برای بازیگران یک رای گیری AOC پاسخ داد: “کاملا.”

“شما می دانید بدیهی است که وجود دارد نیز بیشتر است که ما نیاز به انجام این کار در شرایط تبدیل کردن جوانان رای دهندگان” او گفت:. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما الهام بخش افراد جوان به نوبه خود. اما هنگامی که شما به نوبه خود از شما نباید انتظار سه چهار تا هفت ساعت به منظور رای دادن.”

او همچنین وزن در coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر تحت تاثیر ایالات متحده است.

“دموکرات ها توافق کرده اند که با رئیس جمهور [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن در اهداف خود از پرداخت مرخصی استعلاجی و اهداف خود از coronavirus تست” Ocasio-کورتز گفت.

اما او افزود: “من فکر می کنم رئیس جمهور برای رفتن به مجبور به قبول این واقعیت که ما در حال مبارزه برای افرادی که در حال رفتن به طور بالقوه بیکار. او برای رفتن به مجبور به قبول این واقعیت که ما در حال رفتن به فشار بر دکتر و پرستار حمایت.”

با توجه به Ocasio-کورتز تمرکز باید بر روی “بحران بهداشت عمومی” و “بحران اقتصادی coronavirus به ارمغان می آورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im