AOC انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای پنس پیشرو Coronavirus پاسخ

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., ناودان انتخاب معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری دولت در مبارزه با شیوع کروناویروس.

نظرات خود را پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تعیین پنس نقطه فرد جدید در coronavirus پیشگیری نیروی کار.

در توییت ارسال شده در چهارشنبه, Ocasio-کورتز به نام انتخاب خود را “غیر مسئولانه است.”

او نوشت:

“مایک پنس به معنای واقعی کلمه و نه علم. آن است که کاملا غیر مسئولانه برای قرار دادن او را در اتهام از ما coronavirus پاسخ به جهان نشسته در آستانه یک بیماری همه گیر. این تصمیم می تواند هزینه مردم زندگی خود را. پنس گذشته تصمیم گیری در حال حاضر.”

و در یکی دیگر از صدای او اشاره کرد:

“به عنوان فرماندار پنس علم انکار کمک به یکی از بدترین شیوع HIV در ایندیانا ، او نه یک پزشک. او نه یک متخصص سلامت. او واجد شرایط است و نه قرار است در هر راه برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

او مربوط به یک داستان نوشته شده توسط آستانه. که در داستان ذکر شده یک سال 2016 گزارش HuffPost که ایندیانا HIV شیوع موجب شد با بهداشت عمومی با کاهش بودجه و پنس موضع در برابر سوزن مبادلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>