یک زن و مرد از گیلبرت دستگیر شده بودند در ارتباط با سرقت های مربوط به اسلحه و عتیقه هنر با توجه به چندلر سخنگوی اداره پلیس کارآگاه ست تایلر.

در اواخر ماه دسامبر 2019 یک زن و شوهر در حال حرکت از کارولینای شمالی به آریزونا اجاره سه واحد ذخیره سازی در یک مرکز در نزدیکی جنوب آریزونا در خیابان چندلر گزارش پلیس اعلام کرد.

مرد مظنون مسیحی Propst 27, می دانستم که این زن و شوهر که اجاره واحد — آنها دوستان و خانواده خود را با توجه به اسناد دادگاه.

Propst و مارگو Barre, 35, کمک به زن و شوهر در حال حرکت تعداد زیادی از اسلحه و قطعات هنری به واحدهای ذخیره سازی سوابق نشان می دهد.

دو روز قبل از سرقت رخ داده است Propst اجاره یک واحد ذخیره سازی در همان محل پرونده گفت. مقامات گفتند آنها معتقدند او می خواست دسترسی به واحد با هنر و اسلحه.

در فوریه. 7, Propst گيلن باره و یک مرد ناشناس دستگیر شدند در نظارت تصویری آسیاب کردن قفل یک واحد ذخیره سازی و از بین بردن یک تفنگ امن است که شامل 12 اسلحه و سه تفنگ. تصویری نیز به آنها نشان داد مصرف زیادی گلدان چینی همراه با دیگر اشیاء عتیقه و هنر چینی به ارزش حدود $75,000 با توجه به پلیس.

پلیس شروع به تماشای خانه که در آن Propst و در باره زندگی در نزدیکی 147th محل و پیکس جاده در گیلبرت. در فوریه. 18, Propst و مرد دیگری دیده می شد در حال بارگذاری زیادی اسلحه امن به پشت یک تویوتا 4Runner. خودرو ثبت شده بود به Propst پدر با توجه به سوابق دادگاه.

یک حکم جستجو به دست آمده برای اقامت و باره و Propst سنگر خود را برای پنج ساعت در صفحه اصلی با توجه به اسناد دادگاه. یک تیم SWAT با استفاده از گاز یک ربات و یک سگ به سعی کنید به آنها را قبل از Propst و Barre واقع شده بودند مخفی در اتاق زیر شیروانی. آنها را از طریق کاهش اقامت را سقف و دستگیر شدند به گفته تایلر.

مقدار زیادی از مواد مخدر متعلقات و داروهای تجویزی پیدا شد در باره اتاق اسناد دادگاه نشان می دهد.

Propst و Barre بودند رزرو به زندان های متعدد به اتهام جنایت از جمله سوم-درجه و دزدی و سرقت و صدمه جنایی, به گفته پلیس.

Propst شد مشروط از قبل با مواد مخدر شارژ تایلر گفت. او همچنان در بازداشت با هیچ باند و Barre از زندان آزاد شد, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im