بز کوهی نگرانی بی درنگ طرح دعوی در دادگاه بیش از وایومینگ میدان گازی طرح

گروه های زیست محیطی تحت پیگرد برنامه ریزی برای یک برنامه به طور بالقوه بزرگ, وایومینگ, میدان گازی آنها می گویند به مخاطره می اندازد بز کوهی در, Grand Teton National Park با مانع مهاجرت مسیر بین پارک و حوضه.

بالا سبز رودخانه اتحاد غربی حوضه پروژه و مرکز تنوع زیستی شکایت ایالات متحده آمریکا اداره مدیریت زمین در ایالات متحده دادگاه منطقه در شایانی در روز چهارشنبه.

این گروه می گویند این آژانس به اندازه کافی در زمان به حساب 170 مایل pronghorn بز کوهی مهاجرت راهرو بین Grand Teton و فوقانی سبز حوضه رودخانه قبل از تصویب طرح برای توسعه به طور معمول تحت فشار لنس میدان گازی در حوضه در سال 2018 است.

این یونس پروژه انرژی خواهد به طور بالقوه اضافه کردن 350 چاه های گاز از یک سال به این رشته بیش از یک دهه. با 3,500 چاه ها به طور معمول تحت فشار لنس زمینه می تواند تبدیل به یکی از بزرگترین خشکی گاز در ایالات متحده آمریکا

“این طرح را قربانی Grand Teton با شکوه pronghorn گله و یکی از, شمال امریکا, قدیمی ترین مهاجرت دالان به غنی سازی سوخت های فسیلی شرکت های” وندی پارک وکیل در مرکز تنوع زیستی در بیانیه ای گفت. “این obscenely بی رحمانه و کوته بینانه است.”

حدود 300 بز کوهی انتقال بین حوضه جایی که آنها در زمستان و Grand Teton, جایی که آنها صرف تابستان با توجه به گروه.

اداره مدیریت زمین است بررسی طرح دعوی در دادگاه اما معتقد آن انطباق با قانون فدرال گفت: Brad Purdy سخنگوی آژانس وایومینگ دولت ،

طرح توسعه خواستار یونس انرژی برای کار با وایومینگ بازی و ماهی بخش که داری چاه برای به حداقل رساندن اختلال در حیات وحش و مهاجرت به مناطق Purdy اضافه شده است.

بالا سبز حوضه رودخانه عمده گاز-تولید منطقه است که باعث می شود وایومینگ بالا گاز-تولید دولت هر چند قیمت های پایین منجر به کاهش تولید بیش از دهه گذشته است.

وایومینگ گسترده درمنه-تحت پوشش حوضه یک دژ محکم برای antelope, شمال امریکا, سریعترین حیوان زمین. اما تعداد آنها کاهش یافته به بخش کوچکی از ده ها میلیون نفر که یک بار ساکنان غرب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>