پاسخ به 10 سوال در مورد جدید کروناویروس

از Feb. 27 سازمان بهداشت جهانی ثبت شده بود 59 تایید موارد جدید کروناویروس در آمریکا

یکی از ایالات متحده موارد در آریزونا — یک مرد در 20s خود که بخشی از دانشگاه ایالتی آریزونا جامعه بود و در سفر خود به منطقه ووهان چین — دیگر آلوده است و برای خروج از انزوا.

در اینجا برخی از پرسش های بزرگ و پاسخ به نگرانی در مورد همه گیر جهانی همچنان به رشد:

چقدر بد می تواند این را دریافت کنم ؟

وضعیت جدید کروناویروس بسیار نامشخص است که آن را دشوار است به می گویند که چگونه چیزهای بد می تواند دریافت کنید. اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: مقامات آمریکایی باید آماده برای “شدید” اختلال در زندگی روزمره است.

“در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید جامعه گسترش در این کشور” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: Feb. 25.

برخی از کارشناسان بهداشت می گویند اگر کروناویروس جدید همچنان به گسترش در ایالات متحده در نتیجه در آریزونا می تواند شبیه به یک بد فصل آنفولانزا که در آن اتاق های اورژانس و کلینیک شلوغ هستند و نرخ مرگ و میر بالاتر از حد نرمال است. (برآورد اولیه از CDC تا کنون در این فصل آنفولانزا نشان می دهد حداقل 16,000 آنفلوانزا مرگ و میر از طریق Feb. 15).

هنوز اطلاعات در مورد این ویروس در حال تغییر است روزانه بیشتر از موارد گزارش شده در سراسر جهان است.

کروناویروس در آریزونا: به روز رسانی که در آن ویروس است که در حال حاضر علائم سفر

خواهد شد و مدارس و محل های کار ،

احتمالا. CDC می گوید مداخلات بهداشت عمومی برای کروناویروس جدید می تواند شامل مدرسه تعطیلی و اخراج; با استفاده از اینترنت بر اساس teleschooling به ادامه آموزش و پرورش و جایگزینی فرد در جلسات کسب و کار با ویدئو و یا تلفن کنفرانس.

در یک مقیاس بزرگتر جوامع ممکن است نیاز به تغییر, به تعویق انداختن یا لغو تجمع جرم CDC مقامات می گویند. همچنین می تواند وجود داشته باشد پا به بالا سازگار اقدامات برای تمیز کردن اغلب لمس سطوح و اشیاء در خانه ، مدرسه و در محل کار و در اجتماعات بزرگ.

تعطیلی مدارس در آریزونا ممکن است این تصمیم درست است.

در طول سال 2009 H1N1 “آنفولانزای خوکی” همه گیر ارشاد از CDC به نام برای بسته شدن مدارس هنگامی که یک دانش آموز بود که مبتلا به این ویروس جدید است. اما دکتر باب انگلستان بود که پس از آن سر از Maricopa County وزارت بهداشت گفت: به عنوان به زودی به عنوان آن آشکار شد که آنفولانزای خوکی گسترش در سراسر دره انتخاب شد به “یا همه یا هیچ.”

کار با خواهد فروتن بود که پس از آن مدیر آریزونا, وزارت بهداشت, خدمات, انگلستان بازگشایی تمام مدارس او در حال حاضر می خواهم بسته در اولین هفته از این بیماری همه گیر.

“ما تصمیم گرفتیم که اقتصادی و اجتماعی اختلال ناشی از بسته شدن مدارس خواهد انجام بیش از آسیب خوب” انگلستان و فروتن نوشت: اخیرا در یک op-ed. “ثابت کرد که به حق انتخاب است.”

انگلستان در حال حاضر مدیر موقت از Pima County Health Department در توسان.

لغو شد: ASU لغو کره جنوبی تحصیل در خارج از کشور برنامه های بیش از coronavirus

من باید یک ماسک?

CDC را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله جدید کروناویروس. شما باید تنها یک ماسک اگر یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی آن را توصیه می کند.

یک ماسک صورت استفاده می شود باید توسط افرادی که جدید کروناویروس و در حال نشان دادن علائم است که برای محافظت از دیگران را از خطر آلوده شدن.

“فولاد ماسک طراحی شده برای نگه داشتن ترشحات در,” دکتر گفت: ربکا Sunenshine پزشکی مدیر کنترل بیماری برای Maricopa County وزارت بهداشت. “جراحان آنها را می پوشند به طوری که آنها نمی بزاق یا ترشحات در بیمار است. آن را برای محافظت از خود از بیمار است.”

نوع دیگری از ماسک به نام N95 ماسک طراحی شده است برای نگه داشتن ذرات عفونی کردن او گفت:.

“هنگامی که شما با پوشیدن یک N95 ماسک آن برای محافظت از پوشنده لباس از آلوده شدن” او گفت:. “بنابراین افراد بیمار پوشیدن ماسک و خوبی مردم را می پوشند N95 به عنوان طولانی به عنوان آنها شده است مناسب-تست شده است.”

فدرال اداره ايمنی و بهداشت شغلی نیاز سالانه “fit test” برای تایید متناسب با هر تنفسی است که به شکل یک مهر و موم تنگ در پوشنده لباس و صورت قبل از آن استفاده شده است در محل کار CDC می گوید.

وجود دارد محدودیت های مسافرتی و اگر چنین است چه هستند ؟

محدودیت های مسافرتی در حال تغییر روزانه. از Feb. 26, مناطق آسیب دیده با گسترده یا پایدار جامعه انتقال بودند از:

 • چین
 • ایران
 • ایتالیا
 • ژاپن
 • کره جنوبی

مقصد مشخص شده توسط CDC به عنوان در معرض خطر برای جامعه گسترش هستند و سنگاپور و تایوان و تایلند است. اما از Feb. 26 میزان ویروس در حال گسترش نیست به اندازه کافی برای دیدار با معیارهای هر گونه محدودیت های مسافرتی.

با توجه به یک Jan. 31 ریاست جمهوری اعلام اتباع خارجی که به چین سفر در گذشته 14 روز ممکن است وارد ایالات متحده

برای دیدن آخرین به روز رسانی در سفر و جدید کروناویروس رفتن به CDC سایت: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/travelers/index.html

سفر هوشمند: آنچه که در مورد کوروناویروس قبل از شما کتاب سفر در خارج از کشور

چگونه است کروناویروس جدید متفاوت از آنفولانزا و علائم آن چه هستند ؟

بر خلاف آنفولانزا وجود ندارد و واکسن جدید کروناویروس. نیز وجود دارد داروهای ضد ویروسی است که می تواند در درمان علائم و کوتاه مدت از آنفولانزا در حالی که اثربخشی داروهای ضدویروس در برابر کروناویروس جدید شناخته نشده است.

علائم کروناویروس جدید شبیه به آنفولانزا و هر دو می تواند باعث پنومونی. گزارش از بیماری کروناویروس جدید باید در بازه زمانی از علائم خفیف تا شدید بیماری و مرگ. علائم می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

“این کاملا مسری و یا شما نمی خواهد که دیده اعداد منفجر شود به همان سرعتی که ما در بیش از یک محل” گفت: انگلستان از Pima County Health Department.

از زمانی که ویروس باعث می شود که علائم خفیف و گاهی بدون علائم در همه انگلستان گفت. همچنین انتقال رخ داده است از افرادی که هیچ نشانه ای ندارند.

به همین دلیل آن را دشوار است می گویند که آیا جدید کروناویروس بالاتر مرگ و مير ناشی از آنفولانزا. مردم با خفیف یا بدون علائم نیست در اعداد است.

“در تمام احتمال بسیار تعداد زیادی از مردم با داشتن خفیف یا بدون علائم,” او گفت:. “من انتظار می رود هنگامی که این چیزی که می شود در اطراف آن واقعا در رفتن در اطراف و آن را برای آلوده کردن تعداد زیادی از مردم است. اما آن را به احساس می کنم مثل یک بد فصل آنفولانزا.”

آیا ضد عفونی کننده دست کمک کند ؟

شستن دست ها با آب و صابون بهترین راه برای خلاص شدن از شر میکروب ها در بیشتر مواقع.

اگر صابون و آب به راحتی در دسترس هستند استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60% الکل CDC می گوید. انگلستان توصیه می کند با استفاده از ضد عفونی کننده با 70 درصد و یا بیشتر الکل.

شما می توانید بگویید ضد عفونی کننده الکل محتوا با نگاه کردن به برچسب.

این است که هر کسی در معرض خطر مرگ ناشی از این ویروس ؟

به عنوان با آنفلوآنزای فصلی افراد با سیستم ایمنی بدن و شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر در معرض خطر مقامات بهداشت عمومی می گویند.

نیز در معرض خطر بالاتری هستند مراقبت های بهداشتی کارگران اگر آنها پوشیده نیست کامل تجهیزات حفاظت شخصی.

حتی جوان با افراد سالم می تواند مرگ از آنفولانزا اما نادر است.

با استفاده از داده های چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری هاروارد اپیدمیولوژی دکتر مایکل مینا می گوید میزان مرگ و میر برای افرادی که با کروناویروس جدید که در سنین 30 تا 39 فقط .2%. مقایسه میزان مرگ و میر برای کسانی که بیش از 80 سال هستند 14.8% او یافت می شود.

چگونه از خود حفاظت کنم ؟

مقامات بهداشت عمومی توصیه مصرف روزمره اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش همه عفونت های تنفسی از جمله رمان coronavirus:

 • دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست.
 • اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان با دست نشسته.
 • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.
 • ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.
 • پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال و سپس بلافاصله پرتاب بافت در سطل زباله.
 • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح.

ما باید انباشت مواد غذایی و دیگر منابع?

CDC توصیه می کند با داشتن حداقل سه روز تامین مواد غذایی و آب در دست در هر زمان به عنوان یک محافظ اندازه گیری در برابر هر گونه شرایط اضطراری و یا فاجعه.

غذاهایی را انتخاب کنید که ذخیره سازی طولانی زندگی نیاز به کمی و یا بدون پخت و پز, آب, تبرید یا در مورد آب و برق, مختل. مطمئن شوید که برای ذخیره مواد غذایی است که نیازهای اعضای خانواده که در رژیم های غذایی ویژه از نوزادان و حیوانات خانگی.

برای آب سعی کنید برای ذخیره حداقل 1 گالن آب در هر روز برای هر فرد و هر حیوان خانگی. در نظر ذخیره سازی آب بیشتر از این برای آب و هوای گرم برای زنان باردار و افرادی که بیمار هستند.

TGEN آزمون: رمان coronavirus آزمون در حال توسعه در فلگستفف

من علائم کروناویروس جدید. باید بروم به ER ؟

نیست مگر اینکه آن را یک تهدید کننده زندگی اضطراری, می گوید دکتر مایکل سفید افسر ارشد پزشکی برای Valleywise سلامت سیمرغ است.

بهترین چیزی که به انجام اگر کسی گمان آنها کروناویروس جدید و یا یکی دیگر از بیماری تنفسی سفید می گوید که به تماس های خود را از پزشک مراقبت های اولیه. این مهم به منظور کاهش انتقال ویروس در مناطقی مانند اورژانس و مطب و اتاق انتظار, او گفت:.

بهداشت عمومی و مقامات بیمارستان می گویند یک وضعیت که در آن بیش از حد بسیاری از مردم به دنبال مراقبت در اتاق اورژانس می تواند به جلوگیری از کسانی که به طور جدی بیمار از مراقبت از آنها نیاز دارید.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>