چهار نفر در حال حاضر متهم شده اند و نفر پنجم نیز ممکن است در بزرگ در ارتباط با یک طرح که در سمت چپ یک مینیاپولیس عامل املاک و مستغلات به ضرب گلوله به مرگ در جنوب مینیاپولیس کوچه در شب سال نو و پدر خود دو دختر کوچک به طور جدی زخمی شدند پیش از آن روز.

Jay C. Davis, 38, مینیاپولیس متهم شد پنج شنبه در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه به عنوان همدست پس از این واقعیت در قتل 28 ساله Monique Baugh بود که فریب را به فکر او بود ملاقات با کسی که در یک افرا گراو خانه برای فروش بود اما به جای ربوده رانده شده در یک کامیون اجاره و در کوچه.

کمتر از یک ساعت قبل از آن او زندگی می کنند و پسر و پدر خود را به 1 – و 3-سال دختران جان سالم به ضرب گلوله در جنوب مینیاپولیس خانه به عنوان بخشی از همان اتهام طرح های انجام شده توسط همان مردان است.

به اتهام قتل و آدم ربایی در حال Cedric L. بری, 41, مینیاپولیس و برادر در قانون بری A. Davis, 40, بروکلین پارک. السا سگورا, 28, از فریدلی متهم به آدم ربایی در سوء ظن است که او ساخته شده تماس بگیرید که اغوا Baugh به مرگ او.

پلیس می گویند که Shante دیویس از سدریک بری و بری دیویس’ خواهر کسی که خرید یک تلفن همراه پنج روز قبل از آن استفاده می شد سگورا به فریب Baugh با یک تماس تلفنی به افرا گراو صفحه اصلی به فروش می رسد.

Shante دیویس نیز با سدریک بری و بری دیویس در محل که در آن اجاره کامیون بود و با توجه به همراه سوابق و نظارت تصویری اشاره شده در اتهامات عنوان شده علیه او و همچنین او را چند ساعت پس از تیراندازی.

Shante دیویس بری و سگورا زندانی باقی می ماند. بری دیویس معتقد به فرار کرده اند دولت روز پنجشنبه اتهامات علیه Shante دیویس نشان داد.

هیچ هزینه و ثبت تا کنون مشخص کردن انگیزه اما یک شکایت کیفری گفت: خونریزی رخ داده است پس از Baugh را شریک افزایش رپر جان میچل-Momoh بود فقط امضا قرارداد و “flaunting پول نقد خود را در رسانه های اجتماعی.”

اسناد دادگاه نقطه به نقطه حداقل یک فرد احتمالا درگیر در تیراندازی. دادگاه اسناد و مدارک شناسایی او به عنوان یک دوست نزدیک بری دیویس. همچنین Mitchell-Momoh پلیس گفت که او کسی است که “می خواستم به ضرر او” از اتهامات عنوان شده علیه او را بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im