یک تقسیم Anoka County هیئت مدیره تصمیم به تعطیل پناهگاه ساحل پارک آب تابستان امسال یک مقصد محبوب در راگون رپیدز است که جذب به طور متوسط 118,000 بازدید کننده در سال است.

ضرورت 4-3 رای در روز سه شنبه به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه هیئت مدیره باعث شده نگرانی ها از کمیسیون که نمی خواهم برای رفتن بیش از حد عمیق به فصلی را استخدام و آموزش از 150 کارکنان.

اکثریت گفت: آن را در بهترین منافع بهداشت عمومی ، اما مخالف کمیسیون گفت که هنوز خیلی زود به نظر بستن آب پارک در حال حاضر.

ناشناخته مدت از همه گیر برگ مشخص نیست که آیا Anoka County خواهد حرکت به جلو با برنامه ریزی $6.75 میلیون بازسازی و گسترش این پارک آبی در حالی که آن را تعطیل. کار میله میله برای شروع در ماه سپتامبر پس از استخر بسته می شود اما در حال حاضر وجود دارد این گزینه از شروع ساخت و ساز در اوایل.

شهرستان رئیس هیئت مدیره اسکات شولتی گفت: بسته شدن پارک بود و بهترین تصمیم در شرایط تامین مالی و بهداشت عمومی به دلیل ویروس است و نه آهسته و شهرستان است که یک مخلوق دولت مجبور به زندگی با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارشات.

“در پایان امیدوارم همه ما اشتباه” شولتی گفت. “من امیدوارم که ما تصمیم اشتباه ویروس از بین می رود و ما در حال بازگشت سالم یک ماه از هم اکنون و همه در خیابان.”

اجتماعی فاصله غیر ممکن خواهد بود در پارک آب گفت: کمیسر مایک Gamache که رای به آن را تعطیل کند. پارک تساوی بین از 1300 و 1600 بازدید کنندگان روزانه به طور متوسط.

“حتی اگر ما ممکن است نگاه کنید به ماندن در خانه سفارش برداشته و در برخی از نقطه در زمان این احتمال وجود دارد که گروه های زیادی هنوز هم محدودیت در آنها” Gamache گفت.

شولتی گفت: یک نگرانی بزرگ برای او بود افتتاح استخر است اما نه زیاد به اندازه کافی حضور اعداد را به حمایت از عملیات. “آیا آنها می آیند ؟” او اضافه کرد که حتی اگر محدودیت برداشته شد مردم ممکن است باقی می ماند مردد در مورد گردهمایی های زیادی وجود دارد.

اما کمیسر رابین غرب که رای دادند در برابر بسته شدن گفت: ویروس “کاهش” و این که مردم می توانند تصمیم خود را که آیا برای رفتن به پارک.

“هنگامی که مردم در یک استخر شنا است که درمان … آن را ثابت پاکسازی,” او گفت:. “این یک ریسک پایین وضعیت … من فکر می کنم آن را برای رفتن به راه های مختلف در دو ماه.”

کمیسر مت نگاه هم مخالف بسته شدن پارک آب همراه با کمیساریای جولی Braastad.

“مگر ما طرح بستن همه چیز را به طور نامحدود من نمی بینم هدف” نگاه گفت. وی گفت: تصمیم گیری نزدیک شد “وحشت محور” و “مبتنی بر ترس” و پارک آبی هنوز هم اجرا کسری به دلیل بدهی خدمات.

پارک آب به طور معمول می شکند حتی با درآمد جبران عملیات و آب و برق و همچنین 450.000 دلار سالانه پرداخت می شود بدهی. با پارک بسته آن را به احتمال زیاد خواهد شد در قرمز.

نگاه کنید همچنین گفت که او مخالف حرکت های آینده با بازسازی و توسعه پروژه پس آینده از پارک آب و هنگامی که آن را دوباره باز شد نامشخص است.

این پروژه در آینده بحث خواهد شد در هفته آینده جلسه کمیته مالی و بعد از رفتن به هیئت مدیره برای یک رای. کمیسیون توافق کردند که کار تعمیر و نگهداری برای حفظ استخرهای عملیاتی مهم بود اما دیگر کار بستگی به بودجه در دسترس. این پارک آبی بیش از 30 سال و مقامات گفت: پیری آن زیرساخت ها و تجهیزات مکانیکی نیاز به خطاب به نگه داشتن آن عملکرد با خیال راحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de