اعلام راه اندازی جدید MEMRI سایت

واشنگتن, ژوئیه 10 سال 2020 /PRNewswire/ — ما خوشحالیم که اعلام کند که این Middle East Media Research Institute (MEMRI) (https://www.memri.org) راه اندازی کرده است یک طراحی مجدد وب سایت است که به بازدید کنندگان یک مطلوب تجربه پاسخگو در تمام دستگاه های – رومیزی و لپ تاپ ها و تبلت ها و گوشی های تلفن همراه.

برای بیش از دو دهه MEMRI شده است ملاقات در حال تحول چالش “پل زبان شکاف” بین عرب و جهان اسلام و غرب – ارائه حیاتی تحقیق و ترجمه از منابع اولیه و اصلی تجزیه و تحلیل و حفظ بزرگترین آرشیو آنلاین از جمله مطالب ترجمه شده.

وب سایت جدید امکانات عبارتند از:

سریع صفحه در حال بارگذاری

بالا-به-پایین طراحی مجدد وب سایت فراهم می کند به طور کامل پاسخگو پلت فرم اجازه می دهد تا کاربران را به حرکت MEMRI محتوای جدید و بسیار کارآمد چشم انداز است. سایت های تلفن همراه افزایش یافته و با افزایش پاسخگویی برای مطابقت با نیازهای کاربران در زمان واقعی است.

جدید روند صفحه برجسته آخرین مسائل جاری

به عنوان یکی از جهان ترین مولد غیر انتفاعی فکر می کنم مخازن MEMRI انتشار کلیپ ها, ترجمه ها و تجزیه و تحلیل به صورت روزانه. جدید روند صفحه نمایش مناسب ترین سرپرستی MEMRI محتوا برای یک در یک نگاه درک از آخرین مسائل و اخبار روز.

این روند صفحه به طور مداوم در حال به روز با اخبار و تحولات در منطقه:

در واکنش به تظاهرات و شورش در سراسر ایالات متحده بخش در روند صفحه ویژگی های واکنش و نظرات از منطقه مورد ناآرامی های شکست در سراسر ایالات متحده پس از 25 مه قتل جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

در واکنش به کروناویروس بخش در روند صفحه برجسته اظهارات columnists نویسندگان مقامات دولتی و دیگران در coronavirus بیماری همه گیر.

همچنین در روند صفحه می بخش برای رویدادهای جاری در منطقه است. در ایران-روابط ایالات متحده بخش به بررسی مداوم تنش بین دو کشور.

این آشفتگی در عراق بخش با تمرکز بر عراق آن را به عنوان ظهور از یک دهه از ایران داده است.

ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله بخش به شرح زیر آخرین تحولات در این عرصه به عنوان ایالات متحده آماده برای خروج نیروهای نظامی است.

این روند صفحه همچنین امکانات بخش با آخرین گزارش ها از برخی از MEMRI مهم ترین پروژه – اخیرا تهدید تروریسم داخلی مانیتور (DTTM) و پروژه اصلاحات.

جدید دیگر امکانات سایت

از ویژگی های صوتی برای گوش دادن

جدید SpeechKit از ویژگی های واقع در بالای هر گزارش اجازه می دهد تا خوانندگان برای گوش دادن به فایل صوتی گزارش – شبیه به یک پادکست – در حالی که رانندگی و یا در غیر این صورت مشغول ارائه کاربر پسند تجربه گوش دادن. این ویژگی است که اثبات بسیار محبوب خوانندگان به ما گفته اند آنها را تبدیل به شنوندگان روزانه.

پیشرفته جستجو در نتايج است که در حال حاضر سفارشی و مطالب مرتبط

بازدید کنندگان سایت به دست آورید منسجم تر و متمرکز از نظر منابع است. این ترجمه به بهترین نتایج موتور جستجو ممکن است به طور کامل طراحی شده و به فردی نیاز کاربر.

گسترش اجتماعی قابلیت های به اشتراک گذاری اجازه می دهد حتی ساده تر برای دسترسی به سیستم عامل های مختلف

در بالای هر گزارش MEMRI یکپارچه ویژگی های منحصر به فرد برای به اشتراک گذاری و ترجمه مطالب آموزنده در سراسر وب از طریق طیف گسترده ای از سیستم عامل است.

اشتراک برای به روز رسانی

مشترک شدن در امروز برای دریافت ایمیل از MEMRI پژوهش است.

در مورد MEMRI

کاوش در شرق میانه و آسیای جنوبی از طریق رسانه های MEMRI (https://www.memri.org) پل زبان شکاف بین غرب و شرق میانه و جنوب آسیاارائه به موقع ترجمه از عربی, فارسی-پشتو دری و ترکی رسانه ها به عنوان اصلی تحلیل سیاسی, ایدئولوژیک, فکری, اجتماعی, فرهنگی و مذهبی می روند.

MEMRI – Middle East Media Research Institute: https://www.memri.org

MEMRI TV – https://www.memri.org/tv

جهاد & تهدید تروریسم مانیتور (JTTM) – https://www.memri.org/jttm

سایبر & جهاد آزمایشگاه (CJL) – https://www.memri.org/cjlab

MEMRI در رسانه ها – http://www.memriinthemedia.org

اطلاعات تماس

[email protected]
202-955-9070

منبع Middle East Media Research Institute

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im