Anheuser-Busch InBev همکاران با ستاره دنباله دار زیستی

SCHAUMBURG, Ill., Feb. 26, 2020 /PRNewswire/ — ستاره دنباله دار زیستی تولید کننده برنده جایزه سالم و پایدار تشکیل دهنده امروز اعلام کرد آن انتخاب شده توسط Anheuser – Busch InBev (AB InBev) بزرگترین آبجو برای پیوستن به آن 100+ شتاب دهنده به خلبان تکنولوژی در حذفی,’ دانه.

از طریق 100+ شتاب دهنده AB InBev همکاران با شرکت های که ارائه می دستیابی به موفقیت و پیشرفت در پایداری. 100+ شتاب دهنده ایجاد کردن از آب InBev را 2025 اهداف پایداری با شش چالش های اطراف هوشمند, کشاورزی, آب, سرپرستی دایره اقتصاد و آب و هوا.

“ما با دریافت بیش از 1200 ارسالی از سراسر جهان در تمام شش چالش است. پس از یک بررسی دقیق, 17 شروع یو پی اس انتخاب شده اند به تاریخ دوم 100+ شتاب دهنده کوهورت” گفت: Maisie Devine, جهانی, مدیر, پایداری سرمایه گذاری & Accelerator. “آینده شروع می شود امروز با همکاری با رویایی شرکت هایی مانند ستاره دنباله دار بیوگرافی.”

ستاره دنباله دار زیستی را توسعه داده است یک رمان فرایند استخراج تغذیه از مواد غذایی سیستم زباله. آن را به تولید سالم مواد تشکیل دهنده مانند ArrabinaTM , زیستی, فیبر غذایی از upcycled محصول باقی مانده است. فن آوری آن ادغام یکپارچه با غذا های سنتی تولید سیستم های ساخت آن را واقعا پایدار روند.

“ما هیجان زده به شریک با AB InBev به خلبان خود را ذخیره غلات در روند ما. AB InBev زباله به تندرستی چالش راستا کاملا با ستاره دنباله دار هسته قابلیت استخراج تغذیه از مواد غذایی سیستم زباله گفت:” ریچارد Troyer, مدیر عامل شرکت ستاره دنباله دار بیوگرافی.

انتخاب 17 متقاضیان دریافت خواهد کرد حمایت از مربیان و وجوه بنابراین این شرکت می تواند جوجه کشی آزمایش و تقویت راه حل های خود را در مقیاس.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 100+ برنامه شتاب دهنده و دنباله دار زیستی همکاری اینجا را کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ستاره دنباله دار زیستی فناوری و upcycled پایدار تشکیل دهنده بازدید http://comet-bio.com/

در مورد ستاره دنباله دار زیستی
ستاره دنباله دار زیستی تولید کننده برنده جایزه سالم و پایدار تشکیل دهنده مستقر در لندن, انتاریو و Schaumburg, ایلینوی. شرکت upcycles محصول باقی مانده را سالم و پایدار مواد برای استفاده در مکمل های غذایی و نوشیدنی است. این شرکت دو گل سرسبد محصولات Sweeterra™ شربت مخلوط و ArrabinaTM Arabinoxylan فیبر گیاهی عصاره است که پایدار و سالم و بدون به خطر انداختن بر روی طعم و مزه و یا عملکرد. مواد تشکیل دهنده خود را بهتر است برای این سیاره به دلیل آنها کاهش گازهای گلخانه ای و کمک به کشاورزان را به استفاده از کل خود را برداشت. برای اطلاعات بیشتر http://comet-bio.com/ و به دنبال ما را در توییتر @cometbio.

منبع دنباله دار زیستی

لینک های مرتبط

http://comet-bio.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>