اندرو Gillum خارج از سیاست را وارد کنید ناتوانی

هنگامی که به عنوان یک ستاره در حال افزایش در حزب دموکرات سابق فلوریدا فرمانداری نامزد اندرو Gillum اعلام کرد او خروج از سیاست و خواهد وارد یک مرکز توانبخشی.

“این شده است یک بیدارباش برای من” Gillum بود که در بر داشت در ساحل میامی اتاق هتل inebriated و با یک مرد مشکوک در صورت کریستال مت نوشت: در بیانیه ای در روز شنبه با توجه به سیاست. “پس من در مسابقه برای فرماندار به پایان رسید, من به افسردگی است که منجر به سوء استفاده از الکل. من شاهد پدرم از اعتیاد به الکل رنج می برند و من می دانم که اثرات مخرب آن می توانید در زمانی که درمان نشده است. من هم می دانم که اعتیاد به الکل است که اغلب نشانه ای از مبارزات عمیق تر.”

“من خواهد بود پله از همه رو نقشهای برای آینده قابل پیش بینی.”

Gillum, 40, شوهر و پدر سه فرزند جوان نیز استعفا داد و از سی ان ان نقش به عنوان یک پرداخت مفسر در هر گزارش.

ساحل میامی پلیس گزارش یافت Gillum اوایل روز جمعه در یک موندریان ساحل جنوبی, اتاق هتل با مرد دیگری. سه کیسه های مشکوک کریستال مت بدست آمده از اتاق در هر پلیس.

Gillum گفت که او در شهر به officiate عروسی که او را نشان نمی دهد و تا به حال بوده است, نوشیدن, اما انجام نمی دهد مواد مخدر.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis R-Fla., شکست Gillum در سال 2018 مسابقه.

“او صحبت کرد به این مسائل بهتر از هر کسی ما تا به حال” رئیس جمهور سابق دموکراتیک مترقی انجمن فلوریدا سوزان اسمیت گفت: Politico. “راه او و دانش او در مورد کار مردم و آسیب پذیر خواهد بود و بشدت از دست رفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر