تجزیه و تحلیل: چین Misreported COVID-19 موارد توسط میلیون ها نفر

تجزیه و تحلیل جدید ادعا می کند که چین دیده می شود میلیون ها نفر از COVID-19 مواردی رسمی شکل در اطراف 82,000.

درک قیچی American Enterprise Institute (AEI) مورد مطالعه قرار coronavirus همه گیر داده ها از چند ماه گذشته و به این نتیجه رسیدند که چین اصرار که آن را فقط تحت 82,000 موارد راه زیر تعداد واقعی.

“چین COVID-19 ارقام نیست arithmetically معقول. حزب کمونیست به عمد ساخته شده برآورد دشوار است اما در خارج از شهر ووهان و هوبئی موارد کم هستند توسط یک عامل از 100 یا بیشتر” خلاصه ای از مطالعه می خواند.

“در اواخر ژانویه رسانه های چینی ارائه اطلاعات در مورد مهاجر خروج از ووهان قبل از قرنطینه. با استفاده از تعداد کمتر نسبت به ایشان سپس چهره های محافظه کار برای مهاجران عفونت نرخ و زمان در گردش خون قبل از ملی مستند تولید تخمینی از 2.9 میلیون نفر.”

این AEI است به تنهایی در چین متهم از پنهان کردن اعداد واقعی از بقیه جهان. یک اطلاعاتی ایالات متحده گزارش داده شده به کاخ سفید در اواخر ماه مارس گفت: چین پنهان میزان شیوع.

مرکز سیاست امنیتی یک امنیت ملی فکر می کنم تانک نیز گفت: چین شده نادرست در مورد این ویروس که اولین گزارش در شهر ووهان در ماه نوامبر.

این AEI گفت: در گزارش خود اعلام کرد که چین به این معنی است که به نگه داشتن همه چیز راز است.

“این تا حدودی به دلیل بزرگ چین جمعیت. که جمعیت همچنین می توانید مخفی کردن COVID-19 در میان دهها میلیون نفر از بیماری های تنفسی” گزارش خلاصه می خواند. “همراه با شدت اجرا سانسور جمعیت می تواند پنهان کردن ده ها هزار نفر از مرگ و میر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de