غیر منتظره پیدا کنید و در کمی رایگان کتابخانه به ارمغان می آورد یک لبخند در سن coronavirus

شارون Rowell را احساس نمی کند اگر او مجبور نیست چیزی به عنوان خوانده شده, به طوری که او همیشه چک five Little رایگان کتابخانه ها در محله او را هنگامی که او را در پیاده روی صبح با سگ پشمالوی سیاه پومرانیا mix به نام زو.

اما آنچه که او را دیدم در روز جمعه یک عمل محبت ساخته شده است که او به نوبه خود در اطراف به خانه و تلفن او را به طوری که او می تواند یک تصویر برای به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

نشسته وجود دارد در بالای کتاب توسط کاترین Cookson و رونان فارو یکی از پرطرفدار ترین موارد در این سن از coronavirus: یک رول کاغذ توالت.

“این مرا بسیار” گفت: Rowell که 79. “این خیلی غیر منتظره است. وجود دارد فقط یک شیرینی در مورد آن.”

کمی رایگان کتابخانه ها بر اساس مفهوم “نگاهی به کتاب, ارسال کتاب,” و طراحی شده برای کمک به ایجاد یک حس اجتماعی.

آنها خود را شروع کردم حدود یک دهه پیش زمانی که یک ویسکانسین مردی به نام تاد بولو ساخته شده است یک مدل از یک اتاق مدرسه پر آن را با کتاب ها و نصب آن در یک پست خارج از خانه خود را در افتخار از مادرش که معلم بود.

او ساخته شده یک چند برای همسایگان و دوستان و این ایده شروع به خاموش. امروز وجود دارد بیش از 100 ، 000 ثبت نام کمی رایگان کتابخانه ها در سراسر کشور و حتی بیشتر که نیست ثبت شده است.

Rowell مکرر حامی رایگان کتابخانه ها در محله در نزدیکی جاده روستایی و دورسی لین در تمپه.

او فقط به پایان رسید (و بازگشت) یک کتاب توسط Anderson Cooper; شوهرش چاک است در پایان یکی توسط Andy Rooney.

او خوب بر منابع در حال حاضر, بنابراین او در سمت چپ رول که در آن او در بر داشت آن را برای کسی که ممکن است به آن نیاز دارید بیشتر.

برای او عمل خوب از اهدا کننده ناشناس به اندازه کافی بود.

“این واقعا قلب من را لمس کرد و با قرار دادن یک لبخند بر روی صورت من,” او گفت:. “به خصوص بعد از این همه داستان hoarders.”

جان D’Anna یک خبرنگار در آریزونا جمهوری/azcentral.com داستان سرایی تیم. او را در رسیدن به john.danna@arizonarepublic.com و به دنبال او را در توییتر @azgreenday.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر