Ctq را سال به عنوان دادستان دریافت یک نگاه جدید

Ctq است در حال اجرا برای رئیس جمهور در رکورد از هر دو حزب طرح در سنا و سال او به عنوان دادستان کل در شهرستان Hennepin بیش از یک دهه پیش.

اما رسانه ملی ویژه در زمان خود به عنوان Hennepin County وکیل نیست همیشه چاپلوس با حقوق مدنی فعالان سوال محاکمه یک نوجوان سیاه پوست در بدنام مینیاپولیس کودک قتل و یک سری از 30 پلیس-درگیر مرگ و میر بدون یک دادستان است.

هر دو مسائل را قرار داده و او را در موضع دفاعی در عصر تیره و تار پلیس روابط در جوامع اقلیت به خصوص که او رمپ تا یک کمپین ملی و به دنبال حمایت از رای دهندگان در ایالات کارولینای جنوبی که دارای یک اولیه در روز شنبه.

در این هفته شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman دفاع Klobuchar برای محکومیت میونگ بارل در سال 2002 به قتل 11 ساله Tyesha ادواردز یک مورد است که تحت بررسی در یک آسوشیتد پرس بررسی است. Klobuchar خودش نامیده می شود به صورت مورد به مورد بررسی برای شواهد جدید.

در مبارزات انتخاباتی Klobuchar همچنین مجبور شده است به آدرس یک سیستم دست زدن به پلیس-درگیر مرگ و میر است که به طور کلی چپ شارژ گیری تا به گراند داوران به جای دادستان — یک سیستم او دیگر پشتیبانی به دلیل عدم پاسخگویی.

او مدافعان این نقطه که او را از دست زدن به ماموران پلیس درگیر در برخورد مرگبار با غیر نظامیان بین 1999 و 2007 قرار داده و او را در جریان اصلی از دادستان شهرستان ،

بود که قبل از 2014 مرگ مایکل براون جونیور, 18 سال, پیر مرد که تیراندازی مرگبار در دست فرگوسن, Mo. افسر پلیس متهم در دفاع از خود کمک سوخت در سراسر کشور Black Lives Matter جنبش است. یک هیئت منصفه بعد از پاک افسر آیا به عنوان وزارت دادگستری ایالات متحده تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

Klobuchar تکیه بر بزرگ داوران را شارژ تصمیم گیری در چنین مواردی در حال حاضر به شدت مورد انتقاد قرار مدنی و طرفداران حقوق بیش از روند’ پنهان کاری نیز شده است یک ابزار است که تقریبا هر, Minnesota شهرستان وکیل استفاده می شود تا زمانی که تنها به تازگی است.

“من فکر نمی کنم که این واقعا منصفانه نقد” گفت: Robert Bennett, یک, مینیاپولیس, وکیل است که در میان کشور پرکاری در تامین امنیت شهرک ها در موارد خشونت پلیس. “من فکر می کنم او تا به حال شده است Hennepin County وکیل در دوره دوم او انجام داده اند درست است. به طور کلی شهرستان, وکیل نمی خواهد که شناخته شده به سوال صحت تحقیقات در همان راه آنها می دانند در حال حاضر.”

بنت که به 20 میلیون دلار حل و فصل در سال گذشته با مینیاپولیس در طول سال 2017 تیراندازی پلیس از جاستین Ruszczyk Damond سرزنش جنس بنجل تحقیقات و شواهد محدود برای این قحط و غلا از پرونده های جنایی در برابر پلیس برای سال های بسیاری است.

“واقعا که کل دوره را نداشته و بدن فرسوده دوربین. شما نمی باید تیم ملی ویدئوها … شما ندارد دوربین های دیجیتال همه جا — از همه که کمک می کند تا به نوبه خود چشم انتقادی نسبتا پلیس رفتار” بنت گفت: از Klobuchar زمان تصدی به عنوان Hennepin County وکیل.

چند حوادث که موجب ناآرامی های گسترده که به دنبال 2015, مینیاپولیس, تیراندازی پلیس از Jamar کلارک که باعث فریمن Klobuchar جانشین برای انجام دور با هیئت منصفه در روند تیراندازی پلیس در ازای ساخت شارژ تصمیمات خود را.

هنوز مرگبار پلیس برخورد در شهرستان Hennepin در طول Klobuchar تصدی شامل 2001 قتل افرین Pompa De Paz, 21 بود که به ضرب گلوله پلیس پس از تعقیب خودرو زمانی که افسران فکر او رسیده در زیر صندلی جلو برای یک سلاح. هیچ کدام نشد.

در سال 2002 Christopher Burns, 44, درگذشت, در حالی که قطار با یک گردن نگه دارید بعد از پلیس احضار شدند به اختلاف بین برنز و نامزدش. این حادثه موجب تظاهرات خارج Klobuchar ،

پلیس در پاسخ به یک عکس-اخراج تماس در سال 2004 به تعقیب به 15 سال کورتنی ویلیامز و او و پس از او گفته حاضر دستورات را متوقف و به نظر می رسد برای رسیدن به چیزی در خود تسمه. پلیس یک اسلحه گلوله در نزدیکی بدن خود را.

نسبت به پایان Klobuchar تصدی مینیاپولیس پلیس غیر مسلح Dominic Felder, 27 بعد از دوست دختر خود را به نام 911 برای کمک به گرفتن او را به بیمارستان برای ارزیابی روانی. پلیس فکر کرد که او یک سلاح و آنها آتش گشودند که او گفته رسیده برای تسمه. این شهر در نهایت پرداخت می شود بیش از 2 میلیون دلار به Felder خانواده.

هر چند رایج در آن زمان استفاده از grand داوران به بررسی افسر-درگیر تیراندازی هنوز جذب تظاهرات در شهرستان Hennepin در حالی که Klobuchar بود.

“حتی اگر همه چیز ممکن است گسترده خاصی در یک زمان خاص نیست و آنها را راست گفت:” میشل ناخالص جمهور از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس. “و این به آن معنا نیست که مردم نبودند بالا بردن این مسائل حتی در آن زمان. در واقع ما بالا بردن آنها. ما تا به حال چندین تظاهرات در دفتر او. من باید به شما بگویم که او هرگز ملاقات با ما. نه تنها زمان است.”

فعلی و سابق دادستان ها می گویند روند empaneling یک هیئت منصفه در نظر گرفته شده است برای استخراج جامعه ورودی برای تصمیم گیری های مهم در سیستم عدالت کیفری. اما منتقدان اشاره می کنند که این روند می تواند به عنوان محافظ منتخب شهرستان وکلای مدافع از انتخاب های دشوار است و که آن را بیش از حد یک طرفه از آنجا که تنها دادستان می تواند در حال حاضر شواهد.

“من فکر می کنم امی بود پس چه شد سنتی چیز برای انجام در آن زمان گفت:” باب کوچک, مدیر اجرایی, مینه سوتا شهرستان انجمن وکلای مدافع سابق و دستیار اول ایالات متحده وکیل در مینه سوتا است. “من فکر می کنم که او با استفاده از هیئت منصفه ترین راه مینه سوتا دادستان بودند با استفاده از هیئت منصفه که در آن زمان. … من فکر می کنم او همه چیزهایی که مناسب با توجه به زمان است.”

در سراسر کشور تظاهرات که به دنبال تیراندازی پلیس براون در فرگوسن و کلارک در مینیاپولیس اعتبار توسط برخی به عنوان یک نقطه عطف در چگونگی county دادستان رویکرد پلیس تیراندازی.

“من فکر می کنم وجود دارد در حال رشد و تحقق در جامعه اجرای قانون است که پلیس [می] انجام کارهای بد” گفت: سابق مینه سوتا دیوان عدالت پل اندرسون است. “شما فرگوسن, شما, Baltimore, شما باید Philando کاستیا [در شهرستان رمزی]. … و دادستان من فکر می کنم شروع به می گویند که شاید یک هیئت منصفه است که بهترین نیست.”

پس از راه اندازی پیشنهاد او برای رئیس جمهور در سال گذشته Klobuchar بارها گفت که “نژادپرستی سیستماتیک در سیستم عدالت کیفری.” در اخیر نامزد فروم در آیووا او همچنین اذعان کرد که تفکر او در گرند داوران طول زمان تغییر کرده است. “من در واقع دیگر فکر می کنم که راه درست را به آن را انجام دهد. من فکر می کنم شما باید مسئولیت شخصی” او گفت:. “برخی از آن بیرون آمد و یک مورد در مینه سوتا به Philando کاستیا مورد آمد که پس از من در زمان. و که تحت تعقیب قرار بود توسط Ramsey County وکیل یکی از دوستانم جان چوی و او قرار داده و همه چیز را به آن صورت. متاسفانه داوران آمد گناه نیست. اما وجود دارد یک نمونه از دادستان باید مسئولیت این موارد در مقابل آنها و تصمیم گیری در تماس است.”

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im