ایالت مینه سوتا ctq در روز پنج شنبه پرسید: Hennepin County وکیل به دنبال “تحقیقات مستقل” را در سال 2002 به قتل 11 ساله Tyesha ادواردز در میان سوالات جدید مطرح شده بیش از محکومیت یک نوجوان سیاه پوست در این مورد.

درخواست آمد و یک ماه پس از آسوشیتد پرس, بررسی سوالات مطرح شده در مورد محکومیت میونگ بارل بود که 16 در زمانی که Klobuchar شد Hennepin County وکیل. مورد بود و توسط رسانه ملی شد و یک فلش نقطه از انتقاد از شهرهای دوقلو فعالان در روزهای پایانی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

“همانطور که شما آگاه هستند نگرانی قابل توجهی در مورد شواهد و تحقیقات پلیس مطرح شده توسط مطبوعات بررسی توسط اعضای Hennepin County جامعه و Myon خانواده” Klobuchar نوشت: به Hennepin County وکیل Mike Freeman. “به همین دلیل من معتقدم که دفتر خود را باید آغاز یک بررسی مستقل مورد و شواهد.”

در پاسخ فریمن دفتر با صدور بیانیه ای گفت که وکلای مدافع از دفتر کار خود ملاقات در فوریه 24 با بارل وکیل “و متعهد به بررسی پرونده و اطلاعات جدید” که خود را وکیل ارائه شده است. “که نقد و بررسی در رفتن است.”

شهرستان دفتر دادستان گفت که آنها را به انجام یک “قابل بررسی” تمام شواهد میونگ بارل مورد بیش از گذشته چند ماه. آنها همچنین گفته اند که آنها علنا درخواست هر گونه اطلاعات جدید مربوط به این پرونده و بررسی مسائل مطرح شده است. “ما قبلا ارائه شده به نقد و بررسی هر گونه جدید و شواهد اضافی” دفتر گفت.

فریمن, نقد و بررسی, اما به نظر می رسد به سقوط کوتاه از بررسی مستقل در حال حاضر به دنبال Klobuchar. “در علاوه بر این به درخواست من برای یک بررسی جدید و قدیمی شواهدی در این مورد من درخواست شما را به تماس به صورت مستقل تحقیق و بررسی مستقل مورد,” او نوشت. او اشاره کرد که دیگر دادستان دفاتر در حال حاضر عبارتند از: “اعتقاد صداقت” واحدهای چیزی او پشتیبانی می کند.

Klobuchar نام کرده قبلا به صورت مورد به مورد بررسی به عنوان او آمد و تحت انتقاد در کمپین بلیزرز. اما روز پنجشنبه نامه ای بود که او اولین درخواست رسمی به عنوان یک سناتور ایالات متحده. همچنین او برای اولین بار قابل توجهی از اقدام پس از پایان پیشنهاد او برای نامزدی حزب دموکرات در روز دوشنبه و حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن.

در نامه ای به Freeman, او جانشین Klobuchar گفت: او به ملاقات با بارل خانواده در این هفته و به آنها گفت که اگر هر گونه بی عدالتی انجام شد “باید خطاب.” بارل همچنان پشت میله های زندان ابد مدت است.

حامیان او تا به حال حمله یک Klobuchar تجمع در سنت لوئیس پارک روز یکشنبه در چه معلوم بود آخرین روز از مبارزات انتخاباتی خود را. تظاهرات او را مجبور به انصراف از برنامه ریزی شده بازگشت.

Nekima لوی-آرمسترانگ, مدنی, حقوق, وکیل و فعال روز پنجشنبه گفت که او به ملاقات با Klobuchar در کنار بارل خانواده و مینیاپولیس NAACP جمهور لسلی ردموند. او گفت: “این صادقانه ترین پاسخ که من را دیده اند و از سوی دیگر ، Klobuchar پس از نگرانی های مطرح شده در مورد محکومیت غیر قانونی از Myon Burrell.”

“این یک سیگنال قوی است که او درک می کند که وجود دارد مشکلات قابل توجهی با سیستم عدالت کیفری در Hennepin County” لوی-آرمسترانگ گفت. “این نگرانی هایی است که آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر مردم رنگ شده اند افزایش برای سال, اما برای یک فرد در موقعیت خود را آشکارا اذعان کرد که چیزی است که شما به ندرت می بینیم.”

بارل محکوم شد در سال 2003 زمانی که Klobuchar به عنوان Hennepin County وکیل. او اعطا شد یک محاکمه جدید قبل از اینکه محکوم دوباره در سال 2008 زمانی که فریمن زد ،

AP بررسی پرسش در مورد اعتبار jailhouse خبرچینان فقدان شواهد فیزیکی و ادعا اشتباه توسط محققان. همچنین به نقل از یک مرد که گفت: او مسئول شلیک گلوله در یک باند رقیب عضو است که به جای آن زده ادواردز. یک گلوله زده دختر در حالی که او انجام تکالیف در جدول اتاق ناهار خوری از جنوب مینیاپولیس صفحه اصلی.

فریمن که قبلا در دفاع از Klobuchar را از دست داده و به بارل مورد آن را به عنوان آمد تحت موشکافی در کمپین بلیزرز. در یک بیانیه نوشته شده است او با اشاره به این که او نه دادستان دادگاه در این مورد که بارل اعتقاد “باید درمان نمی شود و مانند یک فوتبال سیاسی ایران.”

اما منتقدان اشاره کرد که در طول سال و در طول مبارزات انتخاباتی او Klobuchar ذکر کرده بررسی ادواردز’ مرگ به عنوان مثال از او سابقه خدمت به عنوان یک دادستان در بین سال 1999 و 2007. مرگ ادواردز یک آمریکایی آفریقایی تبار دختر بچه شده بود یک موضوع از بهت و حیرت در جامعه در زمان.

در نامه روز شنبه, Klobuchar نوشت که در حالی که او دیگر نمی تواند “منظور بررسی مستقل این مورد من معتقدم که عدالت نیاز به تحقیقات مستقل.”

لوی-آرمسترانگ که تا به حال به نام زودتر برای Klobuchar برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بیش از این مورد اشاره این سناتور تماس برای یک تحقیق جدید به عنوان به طور بالقوه باز “درب برای عدالت برای Myon Burrell.”

“این مرد بوده است گریه کردن برای تقریبا دو دهه برای مردم فقط توجه …,” لوی-آرمسترانگ گفت. “و امروز با این نامه ctq توجه و دادن به صدای نگرانی خود را از یک پلت فرم بسیار قدرتمند.”

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im