Ctq می گوید حامیان در نوادا در ایالت مینه سوتا است که تمرکز در سه شنبه

– سن. ctq بازگشت به مینه سوتا در روز شنبه به تجدید قوا به عنوان رای دهندگان آغاز شده caucusing در نوادا یک وضعیت که در آن او انتظار نمی رود که برای رقابت با رهبران در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

انتهایی در نتایج اولیه Klobuchar گفت: هواداران در لاس وگاس و مینیاپولیس که او با تمرکز بر بحرانی مارس 3 شنبه مسابقات که شامل مینه سوتا و 14 سایر کشورها و مناطق و جایزه بیش از نیمی از نمایندگان مورد نیاز برای سر حزب سقوط رای گیری.

صحبت با خبرنگاران قبل از ترک نوادا Klobuchar گفت که او تا به حال مستقر کارکنان “به سرعت در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مکان” پس از رقابت در آیووا و نیوهمشایر که به افزایش امید خود را برای شکستن به ردیف بالا از مدعی است.

“ما می دانستیم که ما همچنین می خواستم به قرار دادن همه چیز در اینجا چون ما همه این سوپر شنبه متحده” در افق, او گفت:.

در حالی که Klobuchar رو شیب دار شانس در نوادا او حزبی استراتژی آینه که از قبلی متحده که در آن او متمرکز روستایی و شهر های کوچک حوزه که در آن او ممکن است انتخاب کنید تا پشتیبانی از متوسط دموکرات مستقل و حتی حامیان سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بعدی اولیه در روز شنبه در کارولینای جنوبی یک دولت با یک رای دهندگان Klobuchar برنامه ریزی برای سفر به جای روز یکشنبه به داکوتای شمالی و فوق العاده سهشنبه متحده از آرکانزاس و اوکلاهما که در آن او است احتمال بیشتری برای پیروزی داشت.

به عنوان آرا در حال شمارش در نوادا Klobuchar بسیج با هواداران در ستاد ملی در شمال شرق مینیاپولیس قبل از حضور در جمع آوری کمک در سراسر شهر برای دوباره پر کردن مبارزات انتخاباتی خود را خزانه.

“به طور معمول من فکر می کنم ما بیش از انتظارات” Klobuchar گفت: تعهد به رفتن به کارولینای جنوبی و سه شنبه. “بسیاری از مردم فکر نمی کنم من می خواهم ایستاده در این نقطه است.”

الیزابت Weilandgruber یک زن 44 ساله و معلم از مینیاپولیس گفت که او “هنوز خوش بینانه” در مورد سناتور چشم انداز با وجود پایان ناامید کننده در نوادا است. “من فکر می کنم بیشتر مردم به او را می دانم و شنیدن آنچه که او برای گفتن دارد و آنچه که او می تواند نشان دهنده بیشتر مردم در حال رفتن به درک آنچه یک نامزد او است,” او گفت:. “من واقعا معتقدم که او می تواند در مغلوب ساختن پیشی جستن و این که اولویت شماره یک است.”

گزارش مالی مبارزات انتخاباتی در ماه ژانویه نشان داد که مبارزات انتخاباتی او تا به حال کمی بیش از $2.8 میلیون رهبری به مراحل بحرانی از جلسه اولیه و فصل است.

او را قوی نشان دادن در نیوهمپشایر به جمع آوری بیش از 12 میلیون دلار ولی نژاد رفته است, در سراسر کشور, وادار کردن او به مقیاس کارکنان خود و داوطلب حضور از ساحل به ساحل.

رای دهندگان عدم آشنایی با Klobuchar بود آشکار در برخی از نقاط نوادا است. در یک جلسه در Ely در متروک شمال شرقی بخشی از دولت Sanders, حامیان به نظر می رسید به غالب است.

کهربا Purinton Lani نشان داد تا به حزبی برای ساندرز و بستری او نمی دانید که بسیار در مورد Klobuchar که تا به حال به بازی گرفتن به دیگر نامزدهای انتخاباتی در نوادا پس از صرف بسیاری از زمان و منابع در آیووا و نیوهمشایر.

“او سرد ، من مانند بسیاری از چیزهایی که او برای گفتن دارد” گفت: Purinton Lani. “راستش من مانند بسیاری از نامزدها از آنجا که کشور ما در حال رفتن به جهنم در یک handbasket و ما نیاز به یک تغییر دهید, اما من موافق با برنی در واقع همه چیز او می گوید.”

Ely بزرگترین شهر برای بیش از 60 مایل را در همه جهات و برخی از رای دهندگان سوار بیش از یک ساعت به حزبی در آن دبیرستان شنبه.

Janielle بیکر سوار 65 مایل از گاو در مرتع پرورش احشام در بیکر به حزبی برای Klobuchar. او گفت که او مطرح شد جمهوریخواه و شناسایی به عنوان آزادیخواه اما او نگران این جهت از کشور و با او دوست دارد Klobuchar میانهرو views.

“من می خواهم که فوق العاده دشوار است زمان رای گیری اگر آن را برنی ساندرز یا مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

اما برای دیگران Klobuchar را میانه موقعیت بودند turnoff.

Arla Ruggles از Cherry Creek گفت که او نمی تواند حزبی برای Klobuchar به دلیل ضبط در محیط زیست است. “او pro-شرکت نرم افزار-استخراج ضد گرگ,” او گفت:. “من فقط نمی تواند.”

Klobuchar گفت که شهرت ملی است که هنوز هم ساختمان. او اشاره تاییدیه از بزرگ از جمله روزنامه نیویورک تایمز-هوستون کرونیکل و سان فرانسیسکو کرونیکل.

“روزنامه حمایت در حال رفتن برای کمک به من می گوید که نمی دانم من به عنوان” Klobuchar به خبرنگاران گفت: در لاس وگاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>