Ctq در تلاش برای ایجاد یک علامت در کارولینای جنوبی

– چند روز پیش در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در ایالت کارولینای جنوبی،, تعداد کمی از مردم حمایت وزیر بهداشت ، ctq راه اندازی یک ad hoc داوطلب مرکز فرماندهی در چارلستون حیاط خلوت: یک جدول کارت پخش با مینه سوتا سناتور آگهی دکمه ها و سپر تابلوچسبها.

بیل و پریسیلا طناب و یک زن و شوهر بازنشسته واشنگتن دی سی رانده بود به چارلستون چند روز قبل از آن به داوطلب در Klobuchar طرف. آنها قبلا سفر به ایالت آیوا به او کمک کند. لایحه طناب بازنشسته خدمات خارجی افسر و معلم فرستاده شده بود به دست کشیدن درب در کلیسای خیابان باریک یک طرفه به انتظارنشسته بودند با شکوه خانه های قدیمی در نزدیکی بندر چارلستون.

“امی برنده هر مسابقه سیاسی او تا به حال اجرا در” طناب گفته پاتریشیا سعادت به عنوان او ایستاده بود در آن از کلیسای خیابان خانه festooned با پلاک دلالت آن اهمیت تاریخی. “این خیلی خوب بشه. من عاشق گوش دادن به شما” پاسخ سعادت. اما او همچنان بلاتکلیف است. “من فکر می کنم امی بسیار خوب است. اما من فقط نمی دانم,” او گفت:. “این رای دهندگان من در مورد نگران است.”

تبادل تأکید Klobuchar چالش در کارولینای جنوبی یک وضعیت که در آن او به سختی به یک دندانه در پای صندوقهای رای است.

با کمی پول کمی به رسمیت شناختن نام و چند اتصال به ایالت مینه سوتا سناتور به نظر می رسد به یک also-ran در چهارمین مسابقه اصلی و انجمن های نجومی.

نظرسنجی های اخیر نشان داده اند که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با سالم منجر شود در حالی که ایالت ورمونت برنی ساندرز و تاجر تام Steyer که سپری کرده است به شدت در اینجا مبارزه برای جایگاه دوم است.

یک Monmouth University نظرسنجی از ایالت کارولینای جنوبی منتشر شد دوشنبه در بر داشت Klobuchar در مکان ششم با فقط 4% پشتیبانی می کند. در میان رای دهندگان سیاه که بیش از نیمی از دولت دموکراتیک رای دهندگان Klobuchar شد در 0٪.

Klobuchar انتخاباتی مونتاژ کوچک, کارولینای جنوبی, عملیات, اما در روز های اخیر خود تاکید کرده است که منتقل شده است. او آخرین مبارزات انتخاباتی در ایالت کارولینای جنوبی روز چهارشنبه به جای امید بستن برای حضور در پنج شنبه, جمعه و شنبه در سه شنبه متحده از کارولینای شمالی و تنسی و ویرجینیا است.

با بایدن به دنبال گشت و دموکرات هستند از نزدیک به تماشای چهار مسابقه در جنوب کشور با یک استعداد برای انتخاب نهایی کاندیدای ریاست جمهوری. کارولینای جنوبی دموکرات ها به پیروزی نهایی نامزد دموکرات در شش هفت ریاست جمهوری چرخه.

“دموکرات ها در اینجا کوچک-‘c’ محافظه کار در احساس — اولین چیزی که ما از خودمان است که بهترین شانس را در ماه نوامبر گفت:” فیل بیلی دیرین دموکراتیک استراتژیست در دولت است.

با وجود Klobuchar را میانه رو گرایش او تعداد کم نظر سنجی در کارولینای جنوبی — بالای ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نوادا — را تضعیف electability استدلال به مرکزی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“مشخصات خود را در واقع متناسب با دموکرات کارولینای جنوبی. متاسفانه او به نظر نمی رسد به زمان و یا منابع برای مردم برای رسیدن به او را می دانم در اینجا گفت:” بیلی اجرا می شود که یک, سیاسی, شرکت مشاوره سرمایه دولت کلمبیا.

او گفت که او نمی بینم هر گونه تبلیغات برای Klobuchar تا حدود 10 روز پیش.

در چه معلوم نهایی, کارولینای جنوبی, تجمع روز چهارشنبه بعد از ظهر Klobuchar صحبت کرد و به حدود 200 نفر در یک رویداد مرکز در زمینه چارلز شهر فرود دولت, سایت تاریخی, منطقه شناخته شده به عنوان زادگاه کارولینای جنوبی است.

“چه بزرگ و زیبا در این محل است. من می خواهم برای تشکر از شما برای بودن چنین دولت و مهمان نواز شهر” Klobuchar گفت: به عنوان یک ثابت باران چکیده کردن درختان نخل خارج است.

Klobuchar سپس به راه اندازی نسخه از استاندارد کمپین سخنرانی که در حال حاضر شامل انتقادات از ساندرز — دست بر ترس از میانه دموکرات که خود را چپ نمایش خواهد صدمه دیده است در ماه نوامبر.

“من ساخته شده است که بسیار روشن است که من نگران داشتن برنی به عنوان نامزد ما تا آنجا که ما دوستان شما. ما آمد به سنا در همان زمان و انجام برخی از کارهای مهم با هم در داروسازی” Klobuchar گفت. “من یکی از نامزد, که, در, New Hampshire, بحث, وقتی پرسیده شد که اگر ما در مورد داشتن یک سوسیالیست سر بلیط — من دستش را بلند کرد. به خاطر من بود.”

در مخاطبان بود مری کاترین راجرز 22 ساله دانشجوی حقوق در چارلستون که گفت این اولین بار بود که از دیدن یک نامزد حزب دموکرات.

“من قبلا یک جمهوری خواه است. من شده است با یک دولت کنوانسیون نماینده” راجرز گفت. اما او گفت که او را تبدیل به disenchanted با این حزب شعارهای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تنها نامزد بود که یک پل از من خواه خانه را به آنچه من می خواهم برای دیدن برای کشور ما است ctq,” راجرز گفت. او گفت که او مطمئن است او می تواند رای دموکراتیک در نوامبر اگر ساندرز و یا بهداشت ، الیزابت وارن نامزد.

“من فکر می کنم سال 2020 در حال رفتن به ما نشان می دهد که حزب دموکرات این است که” راجرز گفت.

روز بعد با Klobuchar کوچک کارولینای جنوبی تیم در تلاش برای فشار آرا در چارلستون نامزد شد و در حال حاضر به کارولینای شمالی به کمپین و جمع آوری پول پیش رو از هفته آینده سه شنبه مسابقه زمانی که رای دهندگان در ایالت مینه سوتا و 14 دیگر کشورها و مناطق به پای صندوقهای رای.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>