Ctq محور به غرب برای رقابت در نوادا

به دنبال سرمایه گذاری در حرکت سوم خود را در محل پایان در نیوهمشایر ctq چرخد شنبه به ریاست جمهوری بعدی مسابقه در نوادا که در آن او را چهره جدید آزمون های سازمانی قدرت در یک دولت با یک مقدار بیشتر جمعیت متنوع از هر او در مبارزات انتخاباتی است ،

مینه سوتا دموکرات بیش از حد انتظارات در اول-در-این-ملت اولیه روز شنبه تصرف قوی و بحث عملکرد را به نفع خود 20% از آرا به اندازه کافی برای پرش از بالا ردیف نامزدهای الیزابت وارن و جو بایدن.

اما نوادا مانند کارولینای جنوبی که به شرح زیر بعد از آن در ماه خواهد شد و در حال حاضر مجموعه های مختلف از چالش است. پس از تمرکز در آیووا و نیوهمشایر دو نسبتا کوچک همگن متحده Klobuchar باید رقابت در جنوب و غرب در حالی که ایجاد یک کمپین ملی پیش از سه شنبه در مارس 3. با مشخصات خود را در ظهور او نیز خواهد شد و در صورت شدید تر سطح ملی بررسی رسانه های که در حال حاضر آغاز شده و با داستان مورد نقد و رکورد او در نژادی عدالت به عنوان Hennepin County وکیل.

Klobuchar نشان داد پس از او نیوهمپشایر عملکرد است که او در مسابقه برای مسافت های طولانی. به عنوان نظر سنجی بسته مبارزات انتخاباتی خود را اعلام کرد “هفت شکل” تلویزیون آگهی خرید و دو شنبه کمپین توقف در لاس وگاس از جمله ظاهر در یک پنل میزبانی لاتین سیاسی وکالت ،

“از آنجا که از شما ما در حال بدست گرفتن این کمپین به نوادا, ما در حال رفتن به کارولینای جنوبی” او گفت: حامیان شنبه شب. “ما در حال بدست گرفتن این پیام وحدت به کشور است.”

در نوادا Latinos را تا حدود 30% از جمعیت. مشابه درصد از کارولینای جنوبی ساکنان سیاه و سفید هستند. نظر سنجی های ملی نشان داده اند Klobuchar تلاش برای تاخت و تاز با هر دو گروه های جمعیتی. فوریه. 22 جلسه در نقره دولت خواهد بود مهم آزمون اول.

“ما در واقع در نوادا که آیا پیام او طنین با اقلیت یا نه گفت:” دن لی, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه نوادا در لاس وگاس. “ما نه فقط یک فرصت برای دیدن.”

کارشناسان می گویند او باید به حرکت می کند — و صرف — به سرعت به معرفی خود و برنده شدن بیش از رای دهندگان ناآشنا با پس زمینه خود را. این کمپین در حال حاضر رفت سابق آیووا کارکنان به نوادا آوردن مجموع حضور وجود دارد به حداقل 50. محلی استخدام شامل دو فارغ التحصیلان سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke انتخاباتی. Edwin Torres, فارغ التحصیل از دانشگاه در Collegeville, Minn., و خود توصیف “خیال باف” به ارمغان آورد به کشور به طور غیرقانونی به عنوان جزئی به عنوان مدیر توسعه لاتین. مینه سوتا امور خارجه بهداشت ، Melisa Franzen که پورتوریکو شده است مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان به خوبی.

از درجه اعتبار ساقط اخیر رای گیری عمومی در اصلی در شار باعث می شود آن را سخت برای ارزیابی دولت از مسابقه در نوادا است. آخرین نظرسنجی منتشر شده هفته قبل از آیووا قفقاز نشان داد Klobuchar بسته به مکان ششم با 4% پشتیبانی می کند. به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن منجر شد در زمان.

Klobuchar, یک بار نوشته شده به عنوان ریاست جمهوری مدعی در حال حاضر نیز چهره جدید سوال در مورد رکورد او در عدالت کیفری و مهاجرت. منتقدان در سمت چپ حمله کرده اند او دشوار-در-جنایت رکورد رقیب آن را نامتناسب با هدف مردان سیاه و سفید. پلیس-درگیر تیراندازی در طول مدت او به شهرستان Hennepin وکیل نیز کشیده شده اند نمي شود. ملی حزب جمهوری خواه کمیته با ارسال یک نسخه برجسته خود را برای حمایت از یک حصار مرزی در حالی که در حال اجرا برای سنای آمریکا در سال 2006.

تحلیلگران می گویند پوشش او نیوهمپشایر عملکرد می تواند کمک به Klobuchar در او هدف از اتمام نزدیکی و یا جلوتر از بایدن و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg او دو رقیب اصلی برای حزب میانهرو بال.

“به خصوص با توجه به نحوه بایدن به همه حساب underperformed کمی وجود دارد بالقوه او می تواند برنده بیش از برخی از بایدن حامیان اگر مردم شروع به تغییر و نظر او بیشتر به عنوان electable,” لی گفت.

حملات جدید در Sanders, پیشتاز, همچنین می تواند کمک کند. قدرتمند آشپزی اتحادیه کارگران یک 60,000-عضو سیاسی غول پیکر ساخته شده تا حد زیادی از مهاجران و زنان هنوز برای اعلام تایید. اما این هفته این گروه شروع به گردش آگهی در زبان انگلیسی و اسپانیایی است که انفجار ساندرز’ حمایت از مدیکر برای همه است. در حال پرواز اولین گزارش, نوادا, مستقل و به طور خاص تشکر Klobuchar برای حمایت از یک طرح است که “حفاظت از آشپزی بهداشت و درمان” و متعهد به “همکاری با اتحادیه های کارگری در قوانین و مقررات در مورد فن آوری در کار است.”

حتی اگر Klobuchar می کند به خوبی در دو مسابقات سهم قابل توجهی از نمایندگان مورد نیاز به در واقع نامزدی برنده اهدا خواهد شد در مارس 3 “سه شنبه” مرحله نهایی مسابقات که 15 متحده و یا حوزه های قضایی از جمله کالیفرنیا و مینسوتا و تگزاس صندوق های رأی رفتند.

رقابت در آن گسترش نقشه نیاز به تزریق کمپین برای پول, Klobuchar که همواره trailed بالا رقبا توسط میلیون ها دلار پول مسابقه. مدیر کمپین جاستین Buoen گفت Klobuchar مطرح شده بیش از 2.5 میلیون دلار در این ساعت پس از نیوهمپشایر نظرسنجی بسته شده است. حدود 60 درصد از کسانی که همکاران بودند اهداکنندگان بار اول به مبارزات انتخاباتی. روز چهارشنبه سناتور سفر به نیویورک شهرستان برای جمع آوری کمک.

جف Blodgett یک دیرین مشاور دموکرات مینه سوتا گفت: در حالی که یک دست انداز در پوشش رسانه ای کردن گرانیت دولت برنده می تواند برای برخی از کسری “واضح است که او نیاز به نگه داشتن جمع آوری پول بدون سوال.”

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله misstated برنده 2016 نوادا دموکرات قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر