سناتور. ctq یکی از تنها دو باقی مانده در مسابقه استناد جنسیتی او رو به عنوان یک زن در ابتدا از دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری روز شنبه در نوادا جایی که او در مواجهه با برخی از مهمترین و با اشاره به انتقاد او دیده می شود تا کنون در این مسابقه است.

“من شده اند گفت: به عنوان یک زن به صبر نوبت من و کنار. من نمی خواهم به انجام این کار” Klobuchar گفت: هنگامی که او برای اولین بار طبقه یکشنبه شب در لاس وگاس بحث است.

Klobuchar گفت: او با اشاره به مبارزات انتخاباتی memo منتشر شد که بعد توسط سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار گفت که او و دیگر نامزدهای میانه باید رها و خارج از مسابقه است.

Klobuchar سپس در زمان یک شات در بلومبرگ که تا به حال فقط به رو به رو پژمرده حمله از الیزابت وارن سناتور..

“من فکر نمی کنم شما نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند: ما به کسی نیاز غنی در کاخ سفید” Klobuchar گفت: از بلومبرگ میلیاردر است که بودجه انتخاباتی خود را.

دقیقه بعد در یک زد و خورد بیش از اتهام آنلاین جنسیتی توسط حامیان سناتور. Bernie Sanders, Klobuchar گفت: “ما می تواند با معرفی یک زن است. من فکر می کنم که یک راه طولانی را بروید اگر ما نشان داد مسائل ما به عنوان یک حزب است.”

قوی اجراهای گذشته بحث ریاست جمهوری شد, رانندگی دلیل Klobuchar اخیر افزایش دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری بالا بردن مشخصات خود را حتی بالاتر به عنوان مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد برای حل بحران حرکت از یک شگفت آور قوی, New Hampshire پایان به بعد رای گیری متحده است.

اما Klobuchar مواجه شاید او سخت ترین سوال از مدیران در نوادا که در مورد خواسته تصدی او به عنوان Hennepin County وکیل: به طور خاص عدم تعقیب پلیس درگیر در حوادث و محکومیت در یک مورد تیراندازی است که از آنجا به سوال نامیده می شود.

“چرا باید رای دهندگان سیاه پوست و لاتین اعتماد قضاوت خود را در حال حاضر ؟” مدیر چاک تاد خواسته Klobuchar.

“من به حمایت از آفریقایی-آمریکایی ها در جامعه در هر انتخابات” Klobuchar گفت. “من آن را به دست آورده و این به نظر من برای به دست آوردن آن است.”

Klobuchar با اشاره به این که شارژ تصمیم گیری در تیراندازی پلیس زمانی که او بود county وکیل ساخته شد توسط grand داوران است. که از تغییر کرده است.

Klobuchar شد و بعد پرسید: در مورد مصاحبه چند شب قبل که در آن او قادر به یاد داشته باشید نام رئیس جمهور مکزیک.

“من فکر نمی کنم لحظه ای فراموشی مشخصه آنچه که من می دانم در مورد مکزیک و چقدر من در مورد مراقبت از آن,” او گفت:. Buttigieg سپس با انتقاد Klobuchar را مرور این استدلال که او تا به حال بر اساس تمام مبارزات انتخاباتی در اطراف او واشنگتن را تجربه کنند.

“آیا شما گفت من خنگ یا تمسخر من در اینجا پیت؟” Klobuchar شات پشت تسریع طولانی و اغلب acrimonious تبادل بین این دو است. پس از Klobuchar تبلیغ رکورد او در ایالت انتخابات Buttigieg اخراج پشت در او: “اگر برنده مینه سوتا سنا ترجمه برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری, من رشد خواهد بود تا در زمان ریاست Walter Mondale” او گفت:.

Warren زن دیگر در مسابقه شروع به پریدن کرد به دفاع از Klobuchar: “این اتفاق می افتد. او را فراموش کرده به نام. این برای همه اتفاق می افتد در این مرحله است.”

با وجود های اخیر سنبله در جمع آوری کمک های مردمی و شایسته نظرسنجی نمایش Klobuchar همچنان به عقب نظرسنجی رهبران مانند ساندرز و افزایش بلومبرگ.

و فشار مسابقه است در مورد ضرب. پس از نوادا حزبی و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 22 14-وزارت امور خارجه سه شنبه اولیه می آید به سرعت در مارس 3.

در حالی که ساندرز افزایش می یابد در نظر سنجی های ملی با حذف پایه در حزب چپ Klobuchar و دیگر نامزدهای میانه مانند بلومبرگ بایدن و Buttigieg نبرد برای میانه. در یک ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال ملی نظرسنجی منتشر چهارشنبه Klobuchar فرود در مکان ششم پشت Sanders, بلومبرگ بایدن دیابت الیزابت وارن و Buttigieg.

به عنوان او قبل از Klobuchar آمار ساندرز در مدیکر برای همه پیشنهاد پنج شنبه شب گفت: دموکرات ها باید تقویت قانون مراقبت مقرون به صرفه. “هنگامی که شما ببینید مشکل آب شما نمی منفجر کردن پل را بازسازی شما آن را,” او گفت:.

Klobuchar انتخاباتی شده است و کار به سرمایه گذاری در آن جمع آوری کمک های مردمی موج پس از آخرین مناظره توسط ramping تا حضور خود را در حداقل برخی از شنبه متحده است.

پیش از چهارشنبه شب مناظره Klobuchar کمپین اعلام کرد یک تخته سنگ از استخدام در کلرادو است که در حال ظهور به عنوان یکی از آنها ممکن است فوق العاده سهشنبه اهداف. این گروه شامل چندین عملیات که تا به حال مشغول به کار در به تازگی خاتمه یافته مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری کلرادو بهداشت ، مایکل بنت.

در علاوه بر این به یک سری از مبارزات انتخاباتی متوقف می شود روز جمعه در نوادا Klobuchar برگزاری مراسم جمع آوری اعانه در دنور در روز پنج شنبه به عنوان به خوبی به عنوان یک رالی در شفق قطبی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im