Ctq چهره فشار به تعظیم و دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری

– بهداشت ، برنی ساندرز’ رشد حرکت دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری است و قرار است در نصب فشار بر سناتور. ctq به یکی شدن با او میانه رقبا در اطراف یک جایگزین به چپ آیکون از ورمونت.

Klobuchar نشان داده است هیچ نشانه ای او را ترک مسابقه جلوتر از روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه یا هفته آینده سه شنبه مسابقات هنگامی که رای دهندگان در 14 ایالت از جمله ایالت مینه سوتا به پای صندوقهای رای. “ما بسیار هیجان زده در مورد راه پیش رو” او گفت: دوشنبه شب در جمع آوری کمک در چارلستون steakhouse.

اما یک ششم-پایان محل در نوادا قفقاز او تلاش برای به دست آوردن جای پا در کارولینای جنوبی و تک رقمی نظرسنجی نمایش آن در چند شنبه متحده برخی از دموکرات سوال که چرا Klobuchar است که هنوز هم رقیب برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

“من فکر می کنم او نیاز به رها کردن. در این مرحله هر رای برای ctq کمک برنی ساندرز” گفت: Bakari فروشندگان برجسته دموکرات کارولینای جنوبی. یک دولت سابق مجلس و نامزد معاون فرماندار فروشندگان بود در اصل حمایت سناتور. کامالا هریس برای رئیس جمهور است اما در حال حاضر عموم خنثی است.

ساندرز’ برنده در نوادا و نیوهمشایر و دوم-پایان محل در آیووا تا برگزاری سالم منجر شود در این تعداد نماینده به عنوان فوق العاده روز شنبه هنگامی که بیش از یک سوم از تمام نمایندگان خواهد بود بالغ بر. که stoking ترس در دموکراتیک استقرار که 78 ساله خود استادانی دموکراتیک سوسیالیستی اخیر با مشکلات قلبی ممکن است بهترین را برای رهبری ملی خود بلیط.

اما سه دولت مسابقات تولید کرده اند هیچ جایگزین روشن. در علاوه بر این به Klobuchar سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار همه jostling میانه پشتیبانی می کند.

Klobuchar مسیرهای Buttigieg و بایدن در نمایندگان تا کنون. مهر بود و نه در انتخابات در چند اوایل متحده اما او قوی تر از ثروت شخصی خود را به محوری خود را به مشاجره با یک سنگین تبلیغات تلویزیونی حمله رعد اسا.

دیگر میلیاردر در مسابقه تاجر تام Steyer به پایان رسید دقت جلوتر از Klobuchar در نوادا شده است و سرمایه گذاری به شدت در کارولینای جنوبی به عنوان به خوبی.

روز یکشنبه مبارزه در سه شنبه ایالت آرکانزاس Klobuchar رد این تصور که او باید در نظر انداختن. “چرا من ؟ که حتی یک تماس نزدیک برای من” Klobuchar به خبرنگاران گفت:. مبارزه در فارگو همان روز او گفت: “این یک کمپین است که معتقد است در underdogs.”

روز بعد Klobuchar انتخاباتی منتشر شد “دولت از مسابقه” یادداشت هل دادن در برابر استدلال که Klobuchar هیچ مسیر به نامزدی.

“فقط به عنوان امی نشان داده در بحث مرحله او بهترین فرد را در برنی ساندرز و بهترین نامزد به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او مدیر کمپین جاستین Buoen نوشت. او اعلام شد سرمایه گذاری پول بیشتر در آگهی های تلویزیونی در سه شنبه متحده; فوق العاده PAC حمایت از Klobuchar نیز پخش تبلیغات در انتخاب متحده است.

یک هفته زودتر بلومبرگ رئیس استراتژیست کمپین نوشت: در یک یادداشت که به مطبوعات درز که “برنی است به احتمال زیاد به باز کردن یک نماینده منجر شود که به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است برای غلبه بر” اگر Klobuchar بایدن و Buttigieg همه هنوز هم در این مسابقه در سه شنبه. Klobuchar خودش انتقاد کرد که یادداشت در هفته گذشته بحث در نوادا است.

Klobuchar شده است مداوم منتقد ساندرز’ مدیکر برای همه پیشنهاد. و او به نظر می رسید به یک محجبه ضربه تند وشدید زدن در ساندرز در دوشنبه شب هنگامی که مبارزات انتخاباتی او منتشر شد گزارش از دکتر و گفت Klobuchar, 59 “است که در سلامت خوب است. او نمی باید هر گونه شرایط بهداشتی است که اختلال در توانایی خود را برای انجام وظایف ریاست جمهوری است.”

ساندرز به حال کرونر قسمت در ماه اکتبر بود که بعد از گزارش به یک حمله قلبی. او پس از آن حاضر به انتشار جزئیات پرونده پزشکی.

به عنوان اصلی نبرد حرکت می کند به کارولینای جنوبی, انتخابات و صاحب نظران نشان می دهد یک مرحله نهایی مسابقات برای نقطه بالا بین ساندرز و بایدن یک بار در نظر گرفته پیشتاز. به عنوان نامزد جمع شده بودند شنبه شب در چارلستون Gaillard مرکز برای آخرین مناظره, اعتراض روزنامه نگاران و gawkers دور خارج و در زیر نم نم باران در حال انتظار برای دیدن که ممکن است ظهور به عنوان ساندرز’ top چلنجر.

چند برداشت Klobuchar. جو و گرجستان را برد و یک عکاس و نویسنده ای که در نزدیکی زندگی می کنند راه می رفت به دیدن منظره پوشیدن بایدن تی شرت. “او به ما نزدیک اتصال به دولت اوباما” جو برد گفت.

گرجستان برد گفت: او دوست داشت Klobuchar قبلی بحث عملکرد و اشاره کرد که دختر بالغ است که به خصوص علاقه خود را. اما او گفت: “برخی از این نامزدها باید شروع به رها کردن. آنها رقیق کردن پیام خود را. من فکر می کنم این بد برای حزب. و من شامل امی در این لیست است.”

جو گمان برد که در این مرحله آن خواهد بود و بعید است برای هر نامزد به خروج. “در این مرحله شما ممکن است به عنوان به خوبی ببینید که چگونه شما را در سوپر سهشنبه,” او گفت:.

اما برخی از برجسته ملی صدای شروع به جمع آوری سوالات میان آنها واشنگتن پست مقاله نویس جنیفر روبین یک محافظه کار منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن که نوشته شده است ضمن ستایش از شخصیت مورد Klobuchar به عنوان دموکرات ها’ بهترین شات در ماه نوامبر. اما در روز سه شنبه او نوشت که آن را در آن زمان برای Klobuchar برای رفتن.

“او تا به اجرا روحیه نژاد اما در ادامه در این نرخ تنها کاهش نام تجاری خود را و انتخاب یک نامزد او اشاره کرده است که دقیقا اشتباه فرد به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” روبین نوشت. “کسانی که به او نیاز به ارائه برخی رابطه جنسی خشن را دوست دارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im