Ctq چهره نهایی آیووا حکم

– بهداشت ، ctq بود آشنا در میانه زمین در روز شنبه در این مورد به آیووا دموکرات که او بهترین شانس شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“ما برنده با نامزد است که به ارمغان می آورد مردم با آنها” Klobuchar گفت: جمعیت زیادی از caucusgoers در آبجوسازی در چهار شهرستانها برای اولین بار از یک و نیم دوجین “دریافت کردن انجمن” تظاهرات در سراسر آیووا در این آخر هفته. در اطراف اتاق پراکنده شده بودند, حامیان سبز پوشیدن تی شرت که خواندن “ctq را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در مواجهه با بزرگترین آزمون سیاسی خود را حرفه ای به سه ترم مینه سوتا سناتور جاه طلبی های ریاست جمهوری بستگی قوی نمایش دوشنبه شب هنگامی که مردم آیووا نمایندگان شان سر به مدارس و کلیساها ایستگاه آتش نشانی و دیگر انجمن سایت.

ارائه میانه گرایی تاکید بر او فروتن و ریشه های امیدوار کننده متقاطع درخواست تجدید نظر به مستقل و معتدل جمهوری خواهان Klobuchar کمپین پیام ساخته شده است در اطراف این ایده است که او را در بهترین موقعیت به نفع خود به عقب وسط آمریکایی به میدان نبرد رفت که به ناروا چهار سال پیش: Iowa, ویسکانسین و میشیگان.

“من عمیق توصیه به شما این است که: ما بهتر نیست این پیچ تا” Klobuchar گفت: این جمعیت در Bettendorf. مبارزات انتخاباتی او سرود: “من نمی خواهم به رئیس جمهور برای نیمی از کشور, من می خواهم به رئیس جمهور برای تمام کشور است.”

آیووا ریاست جمهوری قفقاز را در سایه سنا استیضاح محاکمه نمایندگی باز شلیک در آنچه وعده داده می شود یک پر سر و صدا 2020 انتخابات سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک شدن به پایان آشفته ترم اول که او را دیدم استیضاح توسط مجلس در حال آماده سازی را در یکی از دموکرات ها در حال حاضر مبارزه برای حرکت از آیووا.

برای بسیاری از سال گذشته Klobuchar ازمایش کرده در نظرسنجی آیووا پشت چهار مطلب به خوبی تامین می شود, بهتر شناخته شده رقبای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg.

در صبح روز شنبه متوقف Klobuchar می تواند نقطه های اخیر نشانه هایی از حرکت. در حداقل دو آیووا انتخابات از روز یکشنبه گذشته او leapfrogged هر دو وارن و Buttigieg.

“من نیاز به کمک شما” Klobuchar گفت. “من یک نامزد در ماه مارس در خروش است. من فکر می کنم شما می دانید که. من یک نامزد به عنوان آنها می گویند مشت فراتر از وزن من.”

یک پایان قوی در مینه سوتا همسایه جنوبی اش را ارائه می کنند بسیار مهم پرشی به عنوان دموکراتیک مسابقه گسترش به سرعت در سراسر کشور در هفته آینده.

“شما نمی توانید غلو چقدر مهم است برای او را به انجام به خوبی در آیووا” گفت: “الکس Conant, یک استراتژیست جمهوریخواه در واشنگتن و بومی Minnesotan برگزار شد که برترین مشاغل در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سابق رژیم صهیونیستی. تیم Pawlenty در سال 2012 از سوی دیگر ، مارکو روبیو در سال 2016. “او در تمام مبارزات انتخاباتی مبتنی بر این ایده است که او می تواند انجام این کار به خوبی در میانه بنابراین اگر شما به خوبی انجام نمی در اولین مسابقه که اتفاق می افتد به در غرب — که مضر خواهد بود.”

Klobuchar وارد نژاد به عنوان یک underdog: نه به خوبی شناخته شده در سراسر کشور از یک “پل” دولت (یک ترم او اعلم از او به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری) و متوسط در یک مهمانی که انرژی به نظر می رسید در حال حرکت به سمت چپ. او مطرح شده بطور قابل توجهی پول کمتر از او بالا چهار آیووا رقبا به حال کمتر پول در بانک در پایان سال گذشته و چهار او تنها کسی است که هرگز led در هر نظرسنجی از دولت است.

اما آهسته ساخت نسبت قوی در آیووا بوده است Klobuchar کمپین استراتژی از ابتدا. دولت caucusgoers که سابقه شنوایی از کمتر شناخته شده نامزدها و چیدن احتمالی دموکرات نامزد.

“او واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد در آخرین مناظره” استیسی Schempp یک Des Moines این کارگر گفت: از Klobuchar. Schempp و 53 بود در واوکی برای دیدن بایدن صحبت می کنند و در روز پنج شنبه — در حالی که Klobuchar گیر کرده بود در واشنگتن برای استیضاح محاکمه. Schempp گفت: بایدن است که او زمان انتخاب بالا, به دنبال Klobuchar.

“گاهی اوقات از یک روز به بعد این تغییرات که در آن من لاغر” گفت: Schempp که تا به حال دیده نشده است Klobuchar در فرد است.

که برای عدم تلاش در نامزد بخش. اتخاذ یک رویکرد شبیه به آنچه که او را نگه داشته به طور مداوم مینه سوتا محبوب ترین ایالت سیاستمدار Klobuchar مبارزه کرد و حداقل یک بار در تمام آیووا 99 شهرستانهای استان است.

او در مبارزات انتخاباتی اشاره کرد Klobuchar تنها “top-tier” نامزد برای بازدید از تمام 31, آیووا, شهرستان که مورد حمایت هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری — اکو از خود 2018 پیروزی در مینه سوتا که او انجام 42 مغلوب ساختن پیشی جستن شهرستانهای استان است. که یکی از Klobuchar مورد علاقه آمار از بیخ و بن.

با آمدن به این نهایی آخر هفته Klobuchar انتخاباتی گزارش شده بیش از 120 پرداخت کارکنان در آیووا کار از 19 دفاتر در سراسر کشور. او دستگیر تاییدیه از 18 قانونگذاران ایالتی هر چند او در حد متوسط رقبای فرود بزرگتر نام: بایدن به حمایت از آیووا دو اخیر دموکراتیک فرمانداران و دو آن نشسته خانه, اعضای, در حالی که Buttigieg فرود آمد دولت دیگر دموکرات ایالات متحده در کاخ عضو.

اما در یک پیروزی نمادین برای Klobuchar کلی شاو جمهوریخواه شهردار Indianola, جمعه اعلام کرد که او تغییر خواهد کرد و احزاب پارلمانی برای Klobuchar.

یک Klobuchar مشاور گفت که جلسه شب سازماندهی متمرکز در مناطق روستایی و آیووا, شمال, نوار, همراه مینه سوتا مرز. این کمپین همچنین می بیند زمین های حاصلخیز در بیشتر یقه آبی, مسن, شهرستانها مثل واترلو و داونپورت و همچنین مناطق حومه اطراف Des Moines و سدار رپیدز.

این صدا اما به طور بالقوه خطرناک استراتژی گفت: Christopher Larimer سیاسی-استاد علوم در دانشگاه Northern Iowa.

“آن را به یک بود خیلی خوب رفت و برگشت” از مناطق روستایی به همراه “پایان اول یا دوم در بسیاری از northern Iowa” Larimer گفت.

“سوال بزرگ برای من است که چگونه او را در حومه شهر. من فکر می کنم او به خوبی در مناطق روستایی گفت:” جف لینک آیووا استراتژیست که کار را برای اوباما برنده حزبی آیووا مبارزات انتخاباتی در سال 2008.

Klobuchar پیام به مردم آیووا نمایندگان شان و دموکرات ها در همه جا جوش پایین به یک چند از عناصر ضروری است. او به فروش می رساند خودش را به عنوان یک نتايج متمرکز و عملی با یک ملموس رکورد موفقیت در واشنگتن است. او همچنین نقش این سیاستمدار موفق در میانه دولت که به خوبی حتی در نوع روستایی حوزه شده اند که تغییر به سمت تهمت و جمهوری خواهان.

Klobuchar است اجتناب نوع تحول در سیاست های پیشنهادی — مدیکر برای همه, دانشجو, لغو بدهی و دانشگاه آزاد — که مشخص رقیب چپ متمایل نامزدها مانند ساندرز و وارن. Klobuchar وعده داده است بیشتر اهداف دست یافتنی است یک قایق از جزئیات طرح که شامل یک گزینه در مراقبت های بهداشتی و زیرساخت های بسته تامین مالی مالیات بر شرکت ها را افزایش می دهد.

“او می شود همه چیز انجام می شود. او واقعی رکورد موفقیت گفت:” لیندا نلسون سابق مجلس دولت و آیووا معلم رئيس جمهور اتحادیه از کانسیل بلوففس که تایید Klobuchar. “من خدمت در دفتر من در خدمت اقلیت مانند او — آن را سخت به انجام کارها بدون توجه به جایی که شما هستند در دولت است.”

در مبارزات انتخاباتی Klobuchar ارائه می دهد مکرر گسترش انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت و احترام به هنجارهای دموکراتیک در حالی که امیدوار کننده او خواهیم بود رئیس جمهور “برای همه آمریکایی ها” به استفاده مکرر او تعبیر. او honed یک خالق سبک است که مخلوط شاخی طنز مکرر مراجع به “قلب” بحث خود را وسط کلاس تربیت عمومی آموزش و پرورش مدرسه و خانواده ریشه در سازماندهی کار است.

“من می دانم که وجود دارد رقابت بین من و ایالتی آیووا. من این” Klobuchar گفت: در یک تجمع در یک مزرعه در نزدیکی انکنی در ماه اوت به او لگد گسترده ای در اواخر تابستان تور. “شما غرور خودتان در اول بودن در ذرت خوک و مواد غذایی بر روی چوب. ما برای اولین بار در نخود فرنگی و چغندر قند و بوقلمون. وجود دارد هیچ چیز آیووا را دوست دارد به را سرگرم کننده بیش از مینه سوتا که برای اولین بار در بوقلمون.”

نامناسبی برای Klobuchar پایان بازی او را آیووا, کمپین دیده است او را کنار استیضاح دادگاه او را مجبور به نگه داشتن ساختمان حرکت با قائم مقام ظاهر tele-سالن شهر, تلویزیون آگهی های بازرگانی. اما به عنوان ردیف بالا رقبا جزر و مدی برخی او را شانس بهبود است.

گفت: “من خیلی وقت پیش او را در مکان سوم جای گرفت. و من فکر می کنم او را برای رفتن به مقام سوم گفت:” جف Shudak یک لوله کش و نیروی کار رسمی از کانسیل بلوففس که تایید Klobuchar. “اگر او تا به حال کمی بیشتر زمان او احتمالا می خواهم انجام دهید بهتر است.”

یک بلیط از آیووا می آورد چالش های جدید و مشکلات. Klobuchar و تیم او را به سرعت تا سطح شیب دار جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت زیر ساخت های ملی فراتر از هفته آینده نیوهمپشایر اولیه. تا به امروز تنها کشوری که Klobuchar ساخته شده است که قابل توجهی در وقت و پول سرمایه گذاری است.

و یک جهش به جلو بسته به احتمال زیاد موشکافی بیشتر. سوالات اخیر در مورد بحث قتل محکومیت یک آفریقایی آمریکایی تحت Klobuchar دیده بان به عنوان Hennepin County وکیل می تواند تقویت جلوتر از کارولینای جنوبی اولیه که در آن سیاه و سفید و دموکرات ها از یک نیروی قوی است.

و به عنوان Klobuchar رز در آیووا در هفته های اخیر انتقاد حباب دوباره در رسانه های اجتماعی مورد گزارش از درمان کارکنان در طول زمان خود را در سنا است. در ضمن سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که تا حد زیادی کنار آیووا و نیوهمشایر در گذشت او در چند اخیر نظر سنجی های ملی.

در حال حاضر, هر چند آن همه پایین می آید به Iowa.

“ما دیده نمی شود یکی از این باز در حالی که گفت:” لینک دموکراتیک استراتژیست. “شما کردم پنج نامزد که من فکر می کنم می تواند تمام جلو و یک پیروزی است.”

استار تریبیون تحریریه Torey ون Oot کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر