سناتور. ctq به پایان رسید مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در روز دوشنبه و برنامه ریزی شده به endose سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در دموکراتیک مسابقه.

یک سخنگوی کمپین گفت: Klobuchar پرواز به دالاس برای پیوستن به بایدن در یک تجمع در روز دوشنبه. تصمیم خود را بیشتر تحکیم دموکراتیک زمینه جلوتر از روز سه شنبه 14-وزارت امور خارجه اولیه; Klobuchar کاهش یافته است کمتر از 24 ساعت پس از شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است.

انتهایی در نژاد نماینده برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری سه دوره سناتور از ایالت مینه سوتا خودش کشیده بیرون از مشاجره پس از یک سری از نمایش ناامید کننده در اوایل قفقاز و مقدماتی.

هر چند رو قوی بحث عملکرد و تعجب آور سوم-پایان محل در نیوهمپشایر در فوریه 11, Klobuchar موفق به شکستن به بالا صفوف شلوغ دموکراتیک زمینه حتی به عنوان او outlasted دیگر بهتر شناخته شده رقبا. اما ششم-محل پس از اتمام در هر دو نوادا حزبی و کارولینای جنوبی اولیه گرفته شد به عنوان یک نشانه آن است که او شکست را به نفع خود بیش از لاتین و سیاه و سفید رای دهندگان بسیار مهم به ائتلاف دموکراتیک ملی.

پس از برنده شدن در کارولینای جنوبی در شنبه بایدن به عنوان بهترین امید برای میانه رو دموکرات ها در تلاش برای جلوگیری از نامزدی ایالت ورمونت برنی ساندرز که انباشته اوایل دولت منجر شود.

Klobuchar مرکزی پیام از عمل گرایی و وحدت برنده او احترام با صاحب نظران و روزنامه تحریریه در سراسر کشور از جمله نیویورک تایمز اما او در مبارزات انتخاباتی شکست خورده برای الهام بخشیدن به یک اجماع در میان دموکرات ها خارج مینه سوتا تنها کشوری که در آن او به عنوان یک مدعی.

Klobuchar نام هنوز هم به نظر می رسد در مینه سوتا اولیه رای گیری در روز سه شنبه و اوایل رای گیری آغاز شد که در ژانویه تضمین می کند یعنی او را در حال حاضر متصلب تا رای. آن را نیز می تواند افزایش ایالت ورمونت برنی ساندرز’ پیشنهاد برای برنده شدن در مینه سوتا — او پیش بینی وضع هوا در St. Paul دوشنبه شب — اما Klobuchar را بایدن حمایت نیز به احتمال زیاد به ارسال برخی از حمایت او راه خود را.

دموکرات ها به دنبال ایدئولوژیک نقطه مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتند به Sanders دموکراتیک سوسیالیستی است. کسانی که به دنبال آنچه آنها را بیشتر به عنوان یک electable متوسط را جذب تعداد بیشتر بهتر بودجه رقبا مانند بایدن.

به طور گسترده ای به عنوان به طور بالقوه قوی انتخابات مدعی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن Klobuchar را میانه رو در برابر مدیکر برای همه و سبز جدید مقابله قرار داده و او را از مرحله با پایگاه فعال است که بیشتر با نفوذ در حزب مقدماتی و قفقاز.

Klobuchar متمرکز به شدت در همسایه آیووا رسید اما ناامید کننده پنجم در دولت اول-در-این-ملت قفقاز. او را قوی نشان دادن در نیوهمپشایر کمک جرقه 12 میلیون دلار جذب سرمایه سنبله اما منابع کشیده شد ، نازک به عنوان نژاد به ساحل به ساحل در روز سه شنبه با رای دهندگان در 14 ایالت از جمله ایالت مینه سوتا, رای گیری در مارس 3.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de