Amtrak نیاز مسافران به پوشیدن ماسک

Amtrak آخرین سیستم حمل و نقل عمومی به نیاز است که مسافران پوشیدن ماسک به منظور سوار خود را به ریل.

مسافران باید خود را ماسک صورت, نیویورک پست گزارش که می تواند خود را پوشش بینی و دهان جز به هنگام غذا خوردن نشسته به تنهایی و یا با یک همراه سفر خود را.

یک Amtrak آزادی مطبوعات می گوید “به عنوان بخشی از افغانستان را تعهد مداوم برای محافظت از مشتریان و خط مقدم کارمندان در پاسخ به کروناویروس pandemic, شروع, on May 11 Amtrak نیاز است که تمام مشتریان در ایستگاه های قطار و thruway اتوبوس پوشیدن صورت پوشانده اند.”

Amtrak در نظر گرفتن مراحل دیگر به نبرد Coronavirus از جمله برش رزرو با 50% برای کمک به با, فیزیکی, فاصله, رفتن “cashless” با تمام پرداخت های احداث موانع در دفاتر فروش بلیط و سایر مناطق, به روز رسانی مواد غذایی و آشامیدنی خدمات اجازه می دهد تا انعطاف پذیر ناهار خوری و محدود کردن ناهار خوری و صندلی و تشویق همه مسافران را به وعده های غذایی خود را در محفظه.

Amtrak مدیر عامل و رئیس جمهور لایحه فلین گفت: “ایمنی Amtrak مشتریان و کارکنان اولویت ما است و نیاز به یک پوشش صورت خود را, یکی از راه های بیشتر ما می توانید به حفاظت از همه. Amtrak همچنان به کار به عنوان یک ضروری سرویس برای کسانی که باید در طول سفر این بحران بهداشت عمومی. خدمات ما خواهد بود حتی بیشتر مهم است به ملت ما و بهبود.”

Amtrak به سختی و به تنهایی در نظر گرفتن این مراحل. JetBlue Airways شد اولین هواپیمایی نیاز به ماسک در مسافران. ایران و مرزی نیاز به خدمه پرواز به نقاب و آمریکا و دلتا اعلام کرده اند سیاست های مشابه CBS اخبار گزارش.

از 20 آوریل در کانادا مورد نیاز همه مسافران خطوط هوایی به پوشیدن ماسک های کسب و کار خودی گزارش شده است.

کوچکتر هواپیمایی مانند آلاسکا مرزی غرب و حتی کوچک کیپ هوا گفت: همه مسافران به زودی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک. حداکثر Tidwell, Alaska Airlines, معاون ایمنی و گفت: “در COVID-19 ما در یک دوره جدید از مسافرت هوایی. در حال حاضر این شامل پوشیدن ماسک است که یک لایه حفاظتی است که می تواند به کاهش گسترش ویروس” ایسنا گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de