حتی قبل از این مدارس بسته اریکا طفره رفتن تا به حال یک ایده است.

مینیاپولیس مادر بود در جستجوی راه هایی برای نگه داشتن او در کلاس دوم اشغال شده در هفته پیش رو, هنگامی که دوج خواهد بود کار از خانه به عنوان یک freelance مدیر هنری.

او تصمیم گرفت به نوبه خود به اینترنت که در آن او در بر داشت بسیاری از ایده هایی که او به پایان رسید تا ایجاد یک crowdsourced وب سایت kiddominds.com به جمع آوری آن است. این سایت شامل پیشنهادات خود را برای سفرهای مجازی آنلاین مسابقات شطرنج و لیست آموزشی تلویزیون را نشان می دهد. آن را نیز جمع آوری برخی از راه های نویسندگان و هنرمندان در حال ارتباط با کودکان و نوجوانان در طول همه گیر مانند livestreaming کلاس نقاشی که “اجازه ندهید کبوتر رانندگی اتوبوس!” نویسنده و تصویرگر مو ویلمز دوشنبه آغاز شد.

“مردمی از سراسر کشور در حال رسیدن” و ارسال پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیکی گفت: گول زدن که در تلاش است تا این زمان بی سابقه اجتماعی فاصله یک فرصت برای برقراری ارتباط با او ،

“ما فقط بهتر اجرا نمی کک رژیم غذایی برای من یا بز پنیر و کالباس ساندویچ برای پسر من” او گفت:.

پدر و مادر در مینه سوتا درست مثل میلیون ها نفر در سراسر جهان در حال تنظیم به حالت عادی ماندم, به در خانه با مدارس بسته شده است. کسانی که از خانه کار می کنند با توجه به خود را خوش شانس — و تلاش برای وحشت در امکان مراقبت از بچه ها تمام وقت در حالی که کار تمام وقت.

آنها در حال طراحی برنامه ها و hustling به کشف کردن راه برای نگه داشتن بچه خود را اشغال کردند و هنوز هم برخی از کار خود را انجام می شود. در Facebook گروه با نام مانند “پدر و مادر در زمان COVID-19” و “اردوگاه قرنطینه 2020” آنها در حال مبادله ایده های ساخت برنامه برای tag-team با همسران و تلاش برای نگه داشتن خود را حس شوخ طبعی سالم و دست نخورده.

برخی از پدر و مادر در حال بدست گرفتن بخشی در فعالیت های خانه که مینه سوتا موزه کودکان شروع های خود در Instagram حساب از جمله DIY لیزر و خم است. برخی جریان “صفحه اصلی صفری Facebook Live” از سینسیناتی باغ وحش و باغ گیاه شناسی. (در حالی که باغ وحش توقیف به آن نظر دارد تا میزبان بچه دوستانه جلسات هر هفته.) دیگران فقط امیدوارم که آنها می توانید آن را از طریق روز.

“بعد 1 ما ‘ارباب مگس’ تصویب دوباره رفت به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند” هدر Arntson که با این نسخهها کار به عنوان یک ارشد خریداران مدیر بازاریابی در ماست شرکت Chobani ارسال شده در Facebook در روز دوشنبه. “خوشبختانه من هنوز در قطع [با یک تماس کار] در حالی که فریاد” آیا قرار دادن چیز ها را در لباس زیر خود را.’ “

افرا گراو, مادر سه گفت که او در تلاش است برای پیدا کردن شوخ طبعی که در آن او می تواند به او و شوهر او یک مهندس در Medtronic خاموش نانامی به بازی از کار بر روی لپ تاپ خود را و تماشای کودکان و نوجوانان. پس از بچه ها در رختخواب هستند آنها را در چند ساعت بیشتر کار می کنند.

زمانی که مدرسه یا مهد بسته است زن و شوهر به طور معمول از پدر و مادر خود را به زمین اما با coronavirus آنها نگران پدر و مادر خود آلوده شدن.

“به طور معمول ما تصویب ما ایجاد کرد به ما کمک کند اما ما می خواهیم به نگه داشتن پدر و مادر ما امن و محدود کردن قرار گرفتن در معرض به دیگران” Arntson گفت. “با لپ تاپ حداقل ما باید برخی از انعطاف پذیری به حرکت از خانه به محل کار و نگه داشتن چشم در دیوانگی است. ما لازم نیست یک رنگی لیست فعالیت های. ما فقط تلاش برای دریافت از طریق هر راه ما می توانیم با سلامت عقل ما دست نخورده است.”

مداد رنگی بازی ها, مهلت

قبل از ماه کاخ کتاب بسته می شود و فقط سفارشات آنلاین), شانون Gibney خریداری پشته بزرگ و ابرقهرمان کتاب چهارم-گریدر.

در حال حاضر ناهار خوری و اتاق نشیمن Gibney را 900 فوت مربع در جنوب مینیاپولیس خانه را تبدیل به یک خانه موقت-تحصیل منطقه پر از نشانگر و مداد رنگی و قیچی کتاب ها و بازی ها.

“خانه ما بسیار کوچک است بنابراین آن را می شود روی حیله و تزویر” گفت: گیبنی که همچنین دارای 5 سال. “من در حال حاضر می دانیم که همه چیز را کثیف و محول به سرعت به عنوان آنها اغلب با کودکان است.”

گیبنی یک نویسنده و پدر و مادر تنها گفت که او است که به دنبال در این زمان به عنوان یک کار در حال پیشرفت است و می داند که همه چیز خواهد شد به دور از کامل است.

“هنگامی که شما در مهلت شما فقط باید برای به دست آوردن آن انجام می شود حتی اگر بچه های خود را در حال اجرا محافل در اطراف شما در حالی که شما تایپ می کنید و شما در حال کشیدن تخم مرغ را از موهای خود را,” او گفت:. “بنابراین آن است که همیشه ایده آل, اما ما آن را به کار به عنوان ما می توانیم. پیدا کنم که در این, که در همه چیز یک حس شوخ طبعی ضروری است.”

چون St. Paul مدارس بسته شد توسط معلم اعتصاب هفته گذشته لارا Bollweg و شوهرش در حال حاضر صرف روز برچسب teaming مراقبت از بچه های خود را که 9 و 7 و کار از خانه.

“این بسیار چالش برانگیز” بستری Bollweg یک محقق بازار. “من مهلت نمی تغییر. همه چیز هنوز هم در کسب و کار به طور معمول آن را فقط در خانه.”

پس از یک هفته پر تنش این اعتصاب به پایان رسید اما پس از آن مدارس بسته شده است. خوشبختانه او شوهر و پدر و مادر بودند بازدید از مناطق روستایی نبراسکا سفر که برنامه ریزی شده بود قبل از coronavirus طرح میتوانست همه چیز را. Bollweg و شوهر او تصمیم گرفت برای قرار دادن در کودکان و نوجوانان با آنها.

“راه حل ما برای دو هفته آینده این است که آنها وجود دارد” Bollweg گفت.

در حالی که آنها در بر داشت یک کار راه حل برای کار در خانه با بچه ها Bollweg متوجه می شود آن را به احتمال زیاد به طور موقت. “آنها می آیند و ما می دانیم که نمی توان آن را بیش از” او گفت: مدرسه بسته شدن.

تفکر است که او را به یاد ویروسی تصویری از سال 2017, هنگامی که یک استاد در کره جنوبی به نظر می رسد زندگی می کنند از طریق ویدئو به تفسیر کارشناس در جهانی بی بی سی تنها به قطع در هوا توسط خود کودکان و نوجوانان است. کودک نو پا خود را پرتاب باز کردن درب به دفتر خانه خود و gleefully راهپیمایی در, تنها به دنبال آن توسط نوزاد است.

“که همه زندگی ما در حال حاضر” Bollweg گفت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de