در میان همه گیر ثروتمند ما خانواده های تایید شده برای وام های دولت

خصوصی و شرکت های سرمایه گذاری که مدیریت ثروت از افراد ثروتمند و خود را قوم و خویش بودند مورد تایید میلیون ها دلار مالیات دهندگان بودجه امداد وام طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و هوا coronavirus مستند با توجه به بررسی به تازگی منتشر شده دولت داده است.

شرکت ها اغلب به عنوان “خانواده دفاتر” – مصوب برای بخشایش وام از اداره کسب و کار کوچک (SBA) شامل کسانی است که نظارت بر پول برای خانواده است که با همکاری صاحب انجمن ملی بسکتبال ساکرامنتو کینگز; مدیر سابق از چند میلیارد دلار صندوق های تامینی شرکت; و سریال لاس وگاس کارآفرین.

داده های جدید از وزارت خزانه داری ایالات متحده و SBA نشان می دهد که وام مورد تایید قرار گرفت از چک Protection Program (PPP) اما نمی گویند چقدر پرداخت شد و یا اگر آنها بازگردانده شده است و یا ببخشند. هنوز, آن را همیشه روشن نیست که چرا خانواده ها آن را لازم را برای درخواست پول نقد اضطراری معمولا برای کمتر از $1 میلیون دلار با توجه به بودجه قابل توجهی را در دسترس ضمنی با داشتن خصوصی سرمایه گذاری وسایل نقلیه.

“حزب مردم بود که برای مبارزه کسب و کارهای کوچک که قادر به کار در حالت عادی ظرفیت” گفت: اندرو پارک ارشد سیاست تحلیلگر آمریکایی ها برای اصلاحات مالی. “این شبیه به فرو بردن دست خود را به یک موسسه خیریه jar.”

در میان کسانی که مورد تایید: روچیلد Capital Partners LLC نیویورک-بر اساس شرکت است که مدیریت پول خود را برای اجرایی David D. روچیلد و دیگران رو متهور برای یک وام از $350,000 به حفظ هشت شغل. این شرکت موفق شده حدود 330 میلیون دلار در پایان سال 2019 به نمایندگی از خانواده روچیلد و یک گروه از سرمایه گذاران ثروتمند با توجه به براده.

نمایندگان برای روچیلد نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

خانواده دفاتر شناسایی شده توسط رویترز معمولا برای اعمال SBA وام در ماه مارس یا آوریل زمانی که بازارهای مالی قابل ملاحظه ای پایین تر و یا برخی از نمونه کارها خود را به شرکت در مبارزه بودند.

این Zarrow خانواده, اتاق کار, LLC در Tulsa, اوکلاهما, تایید شده به مهر که آن را دریافت PPP وام و گفت: آن را با استفاده از این پول برای حمایت مشترک از کارکنان با خانواده آن مبانی در یک لحظه زمانی که سرمایه گذاری خود را تا به حال کاهش یافته است, اجازه می دهد برای ادامه کمک به محلی غیر انتفاعی. این اطلاعات عمومی را نشان می دهد یک وام به Zarrow از بین 150.000 دلار و $350,000 و 14 شغل باقی می ماند. از آن و هنری Zarrow بنیاد تا به حال دارایی $473 میلیون در پایان سال 2018 با توجه به پر کردن.

“هنگامی که این برنامه ملی در دسترس شد بازار سهام تا به حال فقط با تجربه قابل توجهی دست دادن با پیش بینی از بیشتر به آمده” لایحه عمده مدیر اجرایی Zarrow پایه نوشت: در یک ایمیل. “این کمک های مالی تهیه شده برای حفظ کارکنان و به حداکثر رساندن منابع مالی در دسترس برای حمایت از غیر انتفاعی که در بحران است.”

حدود 2000 شرکت هایی که مدیریت پول و یا مشاوره در سرمایه گذاری مانند صندوق های تامینی یا ثروت مشاوران مورد تایید برای وام به معنای تقویت حقوق و دستمزد و اجاره و هزینه های برای شرکت های کوچک با توجه به آمار منتشر شده در هفته گذشته است. تمام گفته SBA گفت: در یک گزارش مالی و شرکت های بیمه نمایندگی $12.2 میلیارد دلار در سراسر 168,462 وام حدود 2.3 درصد از برنامه اعطای وام به 30 ژوئن.

دیگران بودند که مورد تایید برای PPP وام شامل راج مدیریت سرمایه LLC در نیوپورت بیچ کالیفرنیا. راج خانواده دفتر Bhathal خانواده, ساخته شده است که ثروت خود را در شنا و در حال حاضر با همکاری صاحب پادشاهان در میان سرمایه گذاری های دیگر. این اطلاعات عمومی را نشان می دهد یک وام به راج از بین 150.000 دلار و $350,000 و 11 شغل باقی می ماند.

لیزا Bhathal مریج شریک مدیریت از راج گفت: در یک ایمیل که PPP بودجه شرکت دیده شد و در “پایین سمت” از گزارش محدوده.

“خانواده ما است که مصرف PPP. استفاده از منابع مالی استفاده می شود برای حمایت از نیروی انسانی یک سرمایه گذاری کسب و کار است که با تجربه اختلال,” او گفت:. “این کسب و کار حقوق و دستمزد جریان از طریق چتر راج مدیریت سرمایه است که چرا PPP استفاده شد و داده ها تحت این نام است.”

Yamagata, شرکت, خانواده, دفتر, LLC بستن به سریال لاس وگاس کارآفرین ژن Yamagata تصویب شد برای دو PPP وام از آنجا که $350,000 جداگانه از بانک ها با توجه به داده ها. یک 2019 املاک و مستغلات اعتباری گزارش آژانس رتبه DBRS گفت Yamagata گزارش خالص ارزش حدود 93 میلیون دلار از نوامبر سال 2018 است.

خانواده دفتر سابق-پروفایل مدیر صندوق پرچین یعقوب Gottlieb نیویورک-بر اساس Altium مدیریت سرمایه LP نیز تایید شده برای تا $350,000 به حفظ هشت شغل با توجه به افشای. گوتلیب تا زمانی که به تازگی زد حدود 8 میلیارد دلار Visium مدیریت دارایی قبل از آن تعطیل در میان تقلب مالی رسوایی.

نمایندگان برای Yamagata و گوتلیب نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به طور کلی وام دولت برنامه محافظت شده در مورد 51.1 میلیون آمریکایی شغل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: دوشنبه گذشته آن را به عنوان نشان داد چگونه $521.4 میلیارد دلار مالیات دهندگان پول نقد تزریق شد به کسب و کارهای کوچک.

وام شد تا حد زیادی تایید شده در ایمان خوب اساس با وام و مدارک خود را به واجد شرایط بودن و صحت اطلاعات ارائه شده آنها معنی این ارقام چگونه بسیاری از مشاغل حفظ شد نشده اند به طور کامل بررسی. وام که به نظر می رسد برای نقض حرف یا روح قوانین ممکن است ببخشند.

خزانه قصد دارد برای انجام یک بررسی کامل از وام های بیش از 2 میلیون دلار به معنی در حال حاضر حداقل بسیاری از وام به خانواده شرکت ممکن است سقوط تحت رادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de