در میان همه گیر سنتی, کالج فارغ التحصیلی جایگزین با روش های جدید به مناسبت مناسبت

گابریل Bancroft راه می رفت پایین شن پارکینگش در خانه پدر و مادرش در روستایی پنسیلوانیا در مارون و طلا کلاه و لباس آماده برای جشن آریزونا دولت دانشگاه فارغ التحصیلی تنها راه او می تواند.

برادر او منتظر چند قدم دور و دست او دیپلم در حالی که مادر او فیلم برداری مینی مراسم است. نبود او دیپلم در واقع اما مادر او را از او نشده وارد نشده است.

او نقل مکان کرد او منگوله زدن به طرف دیگر و پرتاب کردن کلاه در جشن به عنوان “پمپ و شرایط” با بازی او و مادر ژاکلین, تشویق می کردند.

گذشته از خود, خانواده, دوست پسر, یک پسر عموی و سگ خانواده تنها اعضای مخاطبان دو گوزن prancing در پس زمینه.

“من هنوز هم لذت می برد به گوش مردم صحبت و راه رفتن در سراسر که مرحله واقعی و همه چیز, اما من فکر می کنم برای آنچه که ما تا به حال به انجام آن نوع از بهترین نتیجه گفت:” گابریل که در رشته روانشناسی.

مانند بسیاری از آریزونا دانشجویان گابریل بازگشت به خانه پدر و مادر برای شکستن بهار و هرگز دوباره به دانشگاه به عنوان COVID-19 led دانشگاه به حرکت در کلاس های آنلاین.

این کالج فارغ التحصیلان و خانواده های آنها را در بر داشت راه منحصر به فرد برای جشن شروع بدون سنتی فرد در مراسم.

اعضای خانواده شدت تلاش خود را سخت به نقطه عطف و به یاد ماندنی برای عزیزان خود.

ژاکلین Bancroft, گابریل مادر گفت: او می خواست به دختر او یک “فرصت درخشش” پس از لغو برنامه. اگر COVID-19 تا به حال اتفاق افتاده است که خانواده را پرواز به آریزونا برای تماشای گابریل فارغ التحصیل و جشن با صبحانه در یک رفت و آمد مکرر. او خود را هنوز هم تشخیص گابریل دستاورد از خانه.

“شاید آن را فقط به عنوان خوب به عنوان اگر ما قرار بود به آنجا” ژاکلین Bancroft گفت. “اما آن را به بهترین ما می تواند و حداقل ما می تواند به اشتراک گذاری آن ما قادر به به اشتراک گذاری آن را با تمام خانواده ما است.”

COVID-19 تعطیلی اجباری دانش آموزان در خارج از دانشگاه و به درس آنلاین. این بیماری در حال حاضر مختل فارغ التحصیلی خود را برنامه. و در حالی که به وضوح وجود دارد افراد مبتلا به عوارض این بیماری و آن ذرات به طور مستقیم فارغ التحصیلان می گویند تنظیم به تمام تغییرات شده است اما آنها در حال تلاش برای ایجاد بهترین از آن.

فارغ التحصیلان خلاق

وینس زننده و پدر و مادر خود آورده خود را در جدول به یک Texas Roadhouse پارکینگ به خود را جشن می گیرند گراند کانیون دانشگاه فارغ التحصیلی.

نخست یک افتخارات دانشجویی که فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی در بازاریابی به خانه بازگشت به Sioux Falls, داکوتای جنوبی, در بهار به پایان رسید و او در کالج حرفه ای وجود دارد. او را در حال حرکت به تگزاس برای یک کار به زودی از این رو تگزاس جشن.

پس از او به پایان رسید او در کلاس های آنلاین او و خانواده اش می خواست به بیرون رفتن برای غذا خوردن به جشن می گیرند. اما با شام خوردن در خدمات بسته طرح توجیهی مورد نیاز برخی از خلاقیت است. آنها تا به حال اضافی جدول اتاق ناهار خوری آنها لود شده را به پشت خود را ون و انداخت در برخی از صندلی سفره و ظروف نقره.

آنها راه اندازی میز و صندلی در پارکینگ کامل با یک گیاه و یک GCU پرچم به عنوان یک محور. نخست عینک کلاه خود و لباس شب. او خوردند “خوب ol’ ribeye استیک.”

“یک دسته از مردم با ماشین و صدای بوق چون من در کلاه و لباس شب” نخست گفت. “کارکنان وجود دارد واقعا خوب است و آنها بیرون آمد و به مانند یک تشویق نوع از چیزی و نوشت: من یک کارت که واقعا سرد است.”

بیش از 1400 مایل دور در لیچفیلد پارک میراندا Gaona شوهر ایجاد یک پس زمینه مراسم فارغ التحصیلی کامل با بالن مخاطبان از مردم در FaceTime و طلایی خود را ابله توله سگ در کمان با ASU رنگ.

شوهرش به او گفت او باید پوشیدن لباس های فانتزی. Gaona به دست آورده است که یک استاد رشته علوم دیجیتال مخاطب نمیفهمد تعجب از نوعی بود که در آثار او دیده می شود آمازون جعبه ورود. او به ارمغان آورد او فارغ التحصیلی لباس شاهانه یا فاخر و کارشناسی ارشد خود را در هود.

او راه می رفت به حیاط خلوت که در آن “2020” بالن قرار داده شد که او با بازی “پمپ و شرایط” و سپس سخنرانی جشن دستاورد او در حالی که سگ ها در اطراف حیاط دوید. او سپس دست او دیپلم او تا به حال ساخته شده است.

“گمشده فارغ التحصیلی است که بد نیست در این طرح بزرگ از زندگی, اما آن است که واقعا یک لحظه مهم برای همه ما که کار کرده اند ما در درجه پس از این واقعیت است که او را از طریق تمام است که تلاش و انرژی به واقعا آن را خاص و به بیرون رفتن از راه خود را به انجام چیزی است که من همیشه به یاد داشته باشید … من هرگز آن را فراموش نکنید و آن را واقعا خاص و واقعا شخصی” Gaona گفت.

برخی از مراسم بودند زیرکانه تر اما هنوز هم به یاد ماندنی است.

به جای رسمی فارغ التحصیلی عکس تایلر بعد در زمان عکس های خود را در مقابل Northern Arizona University بزرگ لویی چوب مجسمه. کلاه خود و لباس شب وارد نشده بود و او نمی باید دیپلم خود را رتبهدهی نشده است, بنابراین او لباس پوشیدن و در شلوار جین و یک رنگ زرد و آبی جامه فلانل یا پشمی بیش از یک NAU و میدانی تی شرت. او نوشت “درج دیپلم در اینجا” در بازگشت از یک نوت بوک و یک عکاسی از خود.

پس از او را مشاهده کنید انتساب نهایی خود را, آنلاین, روزنامه نگاری فارغ التحصیل تصمیم گرفتند به انفجار آلیس کوپر “مدرسه” به جای “پمپ و شرایط.”

پس از او در فلگستفف دور از خانواده اش در گیلبرت او با جشن شام تنهایی: یک رسانه پونه کوهی را پیتزای نازک و Pizookie. هنگامی که او پشت در گیلبرت او جشن با یک شام با خانواده و دوست دختر.

او در ابتدا پریشان در تمام تغییرات بزرگ به ترم آخر و برنامه ریزی برای بعد از فارغ التحصیلی. خانواده خود را از خارج از دولت را به طور معمول پرواز به سازمان دیده بان او را در راه رفتن در NAU را شروع. اما در طول زمان طرز فکر خود را تغییر: حداقل او و آنهایی که سالم هستند.

“من بسیار خوش شانس که از آنجا که من می دانم که وجود دارد این است که برخی از مردم که رنج می برند در بیمارستان به تنهایی فقط به خاطر این ویروس است. بنابراین در ابتدا من آن را در زمان و آن چیزی است که شما نگاه به جلو به یک زمان و شما لازم نیست که شانس خود را برای انجام این نقل قول را تمام کردن معمولی فارغ التحصیلی اما من هنوز هم درجه من” بعد گفت:.

مجازی مراسم نه یک جایگزین خوب

برخی از دانش آموزان در بر داشت مجازی شروع مراسم بدون زرق و برق.

هانا داوسون نا امید شده بود توسط ASU مجازی, مراسم, اما heartened توسط پدر و مادر خود را’ جشن برای او. آنها را برداشت ASU بالن از حزب شهر و یک کیک و بایگانی اطلاعات.

او فکر این مراسم برای ASU کالج هنرهای لیبرال و علوم شامل یک بازخوانی از فارغ التحصیلان نام و اسلاید آنها ارسال می شود در این مدرسه که شامل اسم و درجه و گفت: از انتخاب خود. داوسون اسلاید می گوید: “من نیز در ارتباطی اما به نوعی من هیچ ایده چه چیزی به اینجا می گویند.” در عوض دانش آموزان تا به حال به صورت جداگانه نگاه کنید تا خود را اسلاید که خوانده شد در یک دوم کلیپ.

داوسون یک نسل اول فارغ التحصیل گفت: خانواده او در حال برنامه ریزی جشن خود را در اطراف مدرسه مجازی, مراسم, نمی دانستند چه فرمتی خواهد بود تا روز. خانواده او از سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای آمدن به آریزونا به تماشای او فارغ التحصیل و دوباره به هم متصل. او شرمنده شد آنها را به ارسال یک لینک به جای.

داوسون برنامه ریزی شده بود به فاصله یک سال پس از آن رفتن به مدرسه فارغ التحصیل. او برنامه ریزی شده به کار به عنوان یک سرور و سفر دو گزینه که در جدول در حال حاضر به عنوان محدودیت های مسافرتی در ادامه و صنعت رستوران رنج می برد. او ممکن است بازگشت در ماه دسامبر به راه رفتن در ASU مراسم که در آن زمان یک گزینه ارائه شده برای همه ممکن است فارغ التحصیلان.

او درک کرد که چرا مراسم نمی تواند برگزار شد در فرد است. و در حالی که او فکر نمی کنم او مراقبت است که بسیار در مورد از دست رفته سنتی شروع چرا که او هنوز فارغ التحصیل شده بود.

“من می دانم آنچه که من انجام شده و من واقعا افتخار می کنم اما احساس می کنم مثل من فارغ التحصیل” داوسون گفت. “این واقعا عجیب و غریب است که می گویند که چون من احساس می کنم مثل من فارغ التحصیل. من فکر می کنم من فکر می کنم این مراسم برای من مهم تر از من در ابتدا فکر می کردم.”

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de